Kinga Rusin wyszła za mąż? Tego nie spodziewał się nikt, nawet jej najwięksi fani! Chociaż dziennikarka cały czas zaprzecza, kiedy otrzymuje pytania o ewentualny ślub z wieloletnim partnerem, pewna polska piosenkarka zasiadła ziarno niepewności. Czyżby Edyta Górniak zdradziła sekret gwiazdy TVN?

Jej życie wydaje się idealne. Ma dwie wspaniałe córki, pracę, którą kocha, karierę oraz kochającego mężczyznę u boku. Chociaż są razem od wielu lat, konsekwentnie zaprzeczają wszystkim plotkom o rzekomo zbliżającym się ślubie. Jednak wydarzyło się coś, co dało do myślenia fanom gwiazdy TVN. Czy Kinga Rusin wyszła za mąż? Wszystko miała wygadać znana piosenkarka.

Czy Kinga Rusin wyszła za mąż?

Wątpliwości, czy Kinga Rusin wyszła za mąż, zasiała Edyta Górniak. Piosenkarka została zaproszona do udziału w programie Dzień Dobry TVN. Kiedy gospodyni wyraziła zaskoczenie obecnością Górniak, która twierdziła, że nigdy się tu nie zjawi, ta miała odpowiedzieć:

– A ty mówiłaś, że już nigdy nie wyjdziesz za mąż – cytuje artystkę portal wp.pl

Czyżby Edyta Górniak zapomniała się i niechcący wyjawiła sekret Kingi Rusin? Obie panie darzą się sympatią, więc nie byłoby nic dziwnego w tym, że dziennikarka podzieliła się z koleżanką szczęśliwą nowiną. Gdyby gwiazda TVN zdecydowała się ogłosić informację o ślubie, musiałaby liczyć się z nieuniknioną obecnością paparazzi i wzmożonym zainteresowaniem mediów. Możliwe, że wolała tego uniknąć i dlatego Kinga Rusin z partnerem zdecydowali się pobrać w tajemnicy. 

Czy Kinga Rusin wyszła za mąż? Tak naprawdę nie możemy być niczego pewni, dopóki sama dziennikarka nie zdecyduje się wydać oficjalnego oświadczenia. Możliwe, że wypowiedź Edyty Górniak była wyłącznie żartem, a Kinga Rusin z partnerem wcale nie myślą o małżeństwie!

Z kim jest Kinga Rusin?

Kim jest partner Kingi Rusin? Jak informuje portal mowimyjak.pl, to Marek Kujawa, znany warszawski prawnik. Pracuje w rodzinnej kancelarii Marek Kujawa & Partnerzy, gdzie pełni rolę partnera zarządzającego. Specjalizuje się w prawie korporacyjnym, nieruchomościach oraz handlu. 

Kinga Rusin i Marek Kujawa poznali się podczas wyjazdu do Grecji. Na początku wydawało się, że mężczyzna nie jest zainteresowany atrakcyjną dziennikarką. Później miało się okazać, że była to z jego strony wyłącznie gra. Mężczyzna chciał w ten sposób zaintrygować Rusin.

Myślicie, że Kinga Rusin wyszła za mąż? A może Edyta Górniak tylko spłatała widzom Dzień Dobry TVN figla?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

kinga rusin wyszła za mąż
fot. instagram.com @kingarusin

Czy Kinga Rusin wyszła za mąż? Tajemnicę dziennikarki miała zdradzić Edyta Górniak.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułAnna Mucha z córką spędziła 4 godziny na komisariacie. Co się stało?
Następny artykułTomasz Sekielski chce schudnąć 100 KILOGRAMÓW! Od lat zajadał stres
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.