Kinga Rusin: wzrost dziennikarki Dzień Dobry TVN może was zaskoczyć. Dziennikarka jest znacznie wyższa niż może wam się wydawać. Odpowiednio dobrana stylizacja i szklany ekran sprawiają, że niełatwo odgadnąć wzrost dziennikarki. Sprawdź ile wzrostu ma Kinga Rusin i jak udało się jej osiągnąć tak piękną figurę. 

Gwiazdy telewizji w rzeczywistości wyglądają kompletnie inaczej. Dzieje się tak, ponieważ kamera niemalże każdemu dodaje kilka kilogramów, a niektórym odejmuje wzrostu. Kinga Rusin: wzrost dziennikarki może was zaskoczyć.

Kinga Rusin: wzrost

Ludzie występujący w telewizji w rzeczywistości wyglądają nieco inaczej, ponieważ kamera potrafi znacznie zniekształcić ich sylwetkę. Z pewnością, gdybyście spotkali na żywo gwiazdy telewizyjne bylibyście w szoku, jak wyglądają naprawdę. Kinga Rusin: wzrost dziennikarki nie jest łatwy do odgadnięcia, szczególnie, że prezenterka Dzień Dobry TVN zazwyczaj pokazuje się w butach na wysokim obcasie. Ile wzrostu ma Kinga Rusin? Dziennikarka mierzy 167 centymetrów wzrostu. To imponujący wynik, szczególnie, że gwiazda nosi rozmiar 34. Jednak Kinga Rusin nie zawsze mogła pochwalić się tak imponującym rozmiarem. Jak go osiągnęła?

Jak schudła Kinga Rusin?

Jeszcze kilka lat temu Kinga Rusin miała nieco więcej ciała niż teraz i nosiła rozmiar 38. Zdecydowała się na małą metamorfozę i wzięła się za siebie, nie tylko dla mniejszego rozmiaru, a przede wszystkim dla własnego zdrowia. Co zrobiła?

Kinga zaczęła od zmiany swoich nawyków żywieniowych, zrezygnowała całkowicie z jedzenia mięsa, kaszy jaglanej, mleka, mąki, cukru i warzyw kapustnych. Teraz je regularnie co trzy godziny. W skład jadłospisy dziennikarki wchodzą głównie warzywa, owoce, ale także jajka ryby i kasze.  W rozmowie z magazynem Flesz Kinga Rusin opowiedziała o swojej przemianie. 

– Wreszcie czuję się świetnie w swojej skórze. Jestem w dobrej formie i mam tego świadomość. Kompletnie zmieniłam nawyki żywieniowe, zaczęłam bardzo świadomie wybierać produkty, żeby czerpać z nich to, czego naprawdę potrzebuje mój organizm. Wykluczyłam z diety to, co mi nie służyło, i wróciłam do regularnych ćwiczeń – wyznała Rusin we Fleszu

Efekty pracy dziennikarki widać gołym okiem, a figury może pozazdrościć jej niejedna młodsza koleżanka z branży. 

Zobacz zdjęcia Kingi Rusin:

Kinga Rusin: wzrost
instagram.com/kingarusin

Kinga Rusin: wzrost dziennikarki może was zaskoczyć. 

Kinga Rusin: wzrost
instagram.com@kingarusin

Dziennikarka mierzy 167 centymetrów wzrostu.

Kinga Rusin: wzrost
instagram.com@kingarusin

Gwiazda może pochwalić się świetną figurą.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Edyta Herbuś w odważnej stylizacji. Zachwyceni fani: „Ogień nie kobieta”
  2. Agata Młynarska jest przeszczęśliwa! Jej rodzina już wkrótce się powiększy
  3. Ile lat ma Maryla Rodowicz? Piosenkarka tryska energią i niedawno świętowała 50-lecie działalności artystycznej
  4. Beata Tadla w wychowaniu syna może liczyć na byłego męża. Radosław Kietliński zaproponował coś niezwykłego
  5. Syn Edyty Górniak nie wystąpi w „Tańcu z Gwiazdami”. „Edyta nie wyraziła zgody”