Kinga Rusin z partnerem są jedną z najbardziej interesujących par show-biznesu. Para wspólnie spędziła tegoroczne walentynki. Dziennikarka pochwaliła się nawet zdjęciem z ich romantycznej randki! Pokazała zdjęcie, na którym został uchwycony ich namiętny pocałunek. Pod zdjęciem napisała: „Kocham tego faceta!”

Historia pierwszego spotkania Kingi Rusin z partnerem jest materiałem na komedię romantyczną. Mimo upływu lat nadal pozostają głęboko zakochani, a podczas wspólnych wyjść promieniują radością i nie mogą od siebie oderwać wzroku! Dziennikarka ma szczęście: ukochany jest jednocześnie jej najlepszym przyjacielem. Walentynki to wyjątkowy dzień, w który możemy wyrazić, jak bardzo kochamy naszą drugą połówkę. Kinga Rusin spędziła go na bajecznej randce, na której wykonała wyjątkowe zdjęcie. To naprawdę wzruszające!

Jak spędziła walentynki Kinga Rusin z partnerem?

Kinga Rusin od ośmiu lat pozostaje w związku z Markiem Kujawą. Para najprawdopodobniej spędziła tegoroczne walentynki poza granicami naszego kraju.

Na fotografii, którą dziennikarka opublikowała na Instagramie, wyraźnie widzimy, że para ma na sobie letnie ubrania. Kinga Rusin i Marek Kujawa stoją objęci na tle lśniącej wody i zachodzącego słońca. Para namiętnie się całuje. Dziennikarka dołączyła do fotografii opis:

– Kocham to zdjęcie… i tego faceta.

Przyjaciele i fani dziennikarki obsypali parę komplementami i życzeniami.

Kim jest partner Kingi Rusin?

Jak informuje portal mowimyjak.se.pl, Marek Kujawa to ceniony warszawski adwokat, pracujący w kancelarii Marek Kujawa & Partnerzy. Jego specjalizacją jest prawo korporacyjne, kontrakty handlowe oraz nieruchomości.

W swojej firmie Kujawa pełni rolę partnera zarządzającego. Przez cztery lata pracował jako wykładowca i miał zajęcia ze studentami prawa Uniwersytetu Warszawskiego. Jest wielkim miłośnikiem sportów wodnych. Kinga Rusin i Marek Kujawa mieli poznać się podczas urlopu na greckiej wyspie Rodos.

W jaki sposób przystojnemu adwokatowi udało się skraść serce dziennikarki? Ich znajomość rozpoczęła się nietypowo: Kujawa odmówił dziennikarce pomocy.

– Zwróciłam na niego uwagę, bo potraktował mnie nietypowo, tak trochę chłodno. […]. Powiedział ze swadą, że jak ktoś jest tak walczącą feministką, jak ja, to niech sobie sam radzi – cytuje Kingę Rusin portal wp.pl.

Gwiazda TVN stworzyła z Markiem Kujawą prawdziwy związek partnerski, opierający się na wsparciu i wzajemnym szacunku. Nie tylko darzą się gorącym uczuciem, lecz mogą liczyć na swoją pomoc i radę w trudnych chwilach. Życzymy im wszystkiego dobrego!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

kinga rusin z partnerem
fot. instagram.com @kingarusin

Kinga Rusin z partnerem spędzili w tym roku wyjątkowo udane walentynki.

kinga rusin z partnerem
fot. instagram.com @kingarusin

Marek Kujawa i Kinga Rusin są razem już od ponad ośmiu lat.

kinga rusin z partnerem
fot. instagram.com @kingarusin

Para poznała się na greckiej wyspie Rodos.

kinga rusin z partnerem
fot. instagram.com @kingarusin

Łączy ich nie tylko miłość, ale przede wszystkim przyjaźń i wspólne zainteresowania.

kinga rusin z partnerem
fot. instagram.com @kingarusin

To zdjęcie jest naprawdę romantyczne!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Żona Michała Wiśniewskiego przeszła metamorfozę! Wygląda kompletnie inaczej
  2. Promocja w Hebe! Niesamowite ceny, co warto kupić? Redakcja poleca
  3. Ile zarabia Aleksandra Kwaśniewska? Ma nietypowy zawód
  4. Kim są rodzice Ewy Farnej? To oni stoją za jej sukcesem

źródła: mowimyjak.se.pl, wp.pl

Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.