Kinga Rusin należy do tej grupy celebrytów, która chętnie angażuje się w sprawy społeczne i polityczne. Prezenterka jest wielką przeciwniczką obecnej władzy i właśnie dała o tym znać.

Na swoje media społecznościowe wrzuciła post, w którym brutalnie punktuje wszystkie niedopatrzenia oraz błędy obecnych rządzących. Zachęca też do pójścia na protest.

Kinga Rusin w mocnych słowach o PiS

Kinga Rusin absolutnie nie ważyła słów w swoim nowym wpisie. Zaczęła go, twierdząc, że nadchodzące Święta Bożego Narodzenia będą miały miejsce w „PiSowiskim piekle”. Później po kolei wyliczyła wszystkie sprawy, które rządzący powinni mieć na sumieniu.

– Dorzynają wolne media (lexTVN), wolne sądy, doprowadzili do masowego umierania na covid, urządzili piekło kobiet, niszczą gospodarkę, kradną, co się da, nakręcają inflację, wyrzynają lasy, czarnki niszczą szkoły, ziobrowi prokuratorzy i ustawieni świadkowie niszczą ludzi (jak kierowcę seicento z wypadku z udziałem Szydło) – stwierdziła Rusin.

W związku z tym prezenterka zaprosiła wszystkich swoich obserwujących na dzisiejszy protest, który odbędzie się o godzinie 19:00 na Krakowskim Przedmieściu. Na sam koniec Kinga Rusin zdecydowała się też wbić szpilkę Andrzejowi Dudzie za pomocą mocno wymownego post scriptum.

– PS. I nie łudźcie się, że długopis okaże się prezydentem – skwitowała.

Zobacz post:

Źródło: Instagram.com/Facebook.com

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kosmetyczny trik „-30 lat w 3 dni” podbija internet. Stosuj go minutę
    2. Chcesz pozbyć się obwisłych policzków? 15 minut przed snem zrób TO
    3. Pawłowicz właśnie przeszła metamorfozę życia. Na widok jej nowej fryzury można przeżyć wstrząs

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl