Klan to serial, w którym od lat widzowie śledzą codzienne życiowe perypetie bohaterów. Jak wszyscy ludzie, na co dzień aktorzy grający w serialu również mają sporo problemów. Anna Powierza, grająca Czesię podzieliła się z fanami przeżyciami z ubiegłego roku.

To był kolejny, ciężki rok w życiu Anny Powierzy. W 2018 aktorka straciła swoją ukochaną mamę, która przegrała walkę z chorobą. Ubiegły rok był pełen wyzwań, jakie postawiła przed sobą gwiazda kultowej produkcji Klan. Serialowa Czesława Kot-Kurzawska podzieliła się rezultatami z fanami.

Klan – jak wyglądał rok Anny Powierzy?

Ubiegły rok Anny Powierzy był dla niej bardzo trudny, ponieważ gwiazda serialu Klan wyznaczyła sobie bardzo trudny cel – utratę wagi. Jak donosi serwis pomponik.pl, aktorka zmagała się z nadwagą od roku 2014, kiedy urodziła dziecko. Od tego czasu gwiazda nie potrafiła wrócić do swojej pierwotnej wagi.

-To był trudny rok. Płakałam, zaciskałam zęby, myślałam, że pęknie mi serce. Ale również doświadczyłam tak dużo ciepła, miłości, wsparcia, jak nigdy bym nawet nie miała odwagi marzyć – zaczęła emocjonalnie aktorka w wypowiedzi na swoim Instagramie.

Gwiazda, chcąc poradzić sobie z problemami, które spiętrzyły się w jej życiu, postanowiła zwrócić się do specjalisty. Z jej wpisu wynika, że było warto.

Poszłam na terapię i porządkując swoje myśli i uczucia, odkryłam, że nie tylko jestem spokojniejsza i szczęśliwsza, ale innym zaczyna się ze mną żyć dużo lepiej – dodała.

Co cieszy gwiazdę serialu Klan?

Anna Powierza jest bardzo zadowolona nie tylko z przebiegu terapii, ale też ze swojego życia zawodowego. Sukcesy, które odniosła, sprawiły, że jest pozytywnie nakręcona na Nowy Rok.

Nadal pracuję w zawodzie, który kocham. Światło dzienne ujrzała moja kolejna książka, a dwie poprzednie zbierają dobre recenzje. Ale co dużo ważniejsze – pomagają tysiącom dziewczyn wybrnąć z sytuacji takiej, w jakiej ja sama znalazłam się pięć lat temu – zwierzyła się fanom.

Gwiazda serialu Klan wie, jak ważne jest wsparcie bliskich osób, nawet tych, których nie zna osobiście – widzowie którzy oglądają ją od lat na srebrnym ekranie, bardzo jej kibicują. Dlatego aktorka złożyła im serdeczne życzenia.

-Życzę Wam, byście przeżyli piękny rok, abyście mieli dużo miłości, przede wszystkim – do siebie! Sobie też tego życzę. Mam wrażenie, że wtedy wszystko inne od razu jakoś się układa – zakończyła wiadomość.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Klan
instagram.com/aniapowierza

Anna Powierza musiała zmierzyć się ze stratą bliskiej osoby i zdecydowała się na terapię.

Klan
instagram.com/aniapowierza

Aktorka mocno pracowała w ubiegłym roku nad swoją wagą – udało się!

Klan
instagram.com/aniapowierza

Gwiazda serialu Klan wydała w tym roku książkę, która pomoże innym kobietom.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Z ostatniej chwili: znany polityk niespodziewanie trafił do szpitala
  2. Niewiele osób wie. Po śmierci Anna Jantar została uczczona w wyjątkowy sposób przez kultowego wykonawcę
  3. Uwielbiana aktorka urodziła w wieku 47 lat! Znamy płeć i imię dziecka
  4. Doprowadził do śmierci córkę legendarnej piosenkarki. Zmarł tak jak ona, miał 30 lat
  5. Agnieszka Chylińska w poruszającym wywiadzie. Przyznała, że jest mamą „wyjątkowego” dziecka
  6. Piękna wokalistka zaliczyła ogromną wpadkę na Sylwestrze TVN. Podczas występu pokazała o wiele za dużo

Źródło: pomponik.pl

Poprzedni artykułDlaczego koty lubią pudełka? Naukowcy znaleźli odpowiedź
Następny artykułJak ubrać się do Afryki? Postaw na praktyczny styl safari
Redaktor działu show-bieznes w Lelum.pl. Student amerykanistyki, który kocha pisać, szczególnie krótkie formy. Dziennikarstwo to jego pierwsze zajęcie w życiu - wbrew przysłowiu o wchodzeniu do tej samej rzeki postanowił wrócić do tego, co lubi najbardziej. Jego ulubione gwiazdy to Krzysztof Krawczyk, Michał Szpak i Danny DeVito. Prywatnie lubi piłkę nożną, filozofię i gotowanie.