Klan musiał na jakiś czas rozstać się z jednym ze swoich głównych aktorów. Jaki jest stan zdrowia Tomasza Stockingera i kiedy uwielbiany gwiazdor wyjdzie ze szpitala? Obecna sytuacja nie sprzyja osobom z problemami zdrowotnymi. 
 
Tomasz Stockinger wciąż przebywa szpitalu po tym, jak w lutym zdiagnozowano u niego wadę zastawkową serca. Aktor przeszedł poważną operację i od dłuższego czasu dochodzi do siebie w ośrodku w Konstancinie. O stan zdrowia gwiazdy serialu Klan martwią się nie tylko bliscy, ale również współpracownicy i fani. Tomasz Stockinger zdradził, jak się czuje. 
 
 
 
Tomasz Stockinger w szpitalu

Kiedy stan zdrowia Tomasza Stockingera uległ pogorszeniu, lekarz zdiagnozował u niego ostre zapalenie płuc. Niestety, gdy aktor udał się na wizytę kontrolną, okazało się, że ma chorobę serca i jak najszybciej musi zostać poddany operacji, gdyż grozi mu zawał. Mimo że zastawka została naprawiona i cały zabieg odbył się pomyślnie, specjaliści zapowiadali, że dojście do pełni zdrowia może być bardzo ciężkie i długotrwałe. 

Choć lekarze wątpili, że aktor odzyska dawną sprawność, Tomasz Stockinger postanowił wszystkich zaskoczyć. Co więcej, zaskoczył on nawet samego siebie. Okazuje się, że stan zdrowia gwiazdy popularnego serialu Klan, jest już o wiele lepszy, a o swoim samopoczuciu postanowił opowiedzieć w rozmowie z tygodnikiem Świat i Ludzie

  1. Czy policja może wystawić mandat biegaczom? Funkcjonariusze już ruszyli do akcji
  2. Rząd planuje ogromną zmianę na samą Wielkanoc. Dotyczy wszystkich, wielu Polaków się wścieknie
  3. Polscy naukowcy ogłosili przełom. Opracowana przez nich substancja hamuje zakażenie

Klan: gwiazda serialu wraca do zdrowia

 
Z każdym dniem czuję się lepiej – zapewnił w rozmowie z tygodnikiem Świat i Ludzie Tomasz Stockinger. 
Aktor, który od lat wciela się w postać Pawła Lubicza, przekazał, że już za kilka dni będzie mógł wrócić do domu i spotkać się z rodziną. Gdzie spędzi najbliższe dni? – Może pojadę prosto do domu. A może wyjadę ze stolicy. Znajdę jakiejś ustronne miejsce, gdzie będzie cisza, spokój, mało ludzi. I tam dalej będę się relaksował – mówi gwiazda serialu Klanu.

Gwiazdor wierzy, że jeszcze tej wiosny wróci do aktywnego życia, mimo że, jak pamiętamy, sytuacja w kraju nie sprzyja treningom w publicznych przestrzeniach. 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

ZOBACZ ZDJĘCIA:

klan
@rob_stocky, Instagram

Tomasz Stockinger tęskni za rodziną. Przez zaistniałą sytuacją, dawno z nimi nie rozmawiał. 

klan
@rob_stocky, Instagram

Cztery tygodnie temu aktora w szpitalu odwiedziła jego wnuczka. 

klan
fot. Screen Klan

Tomasz Stockinger w końcu będzie mógł wrócić do domu. Z pewnością rodzina i bliscy, a także przyjaciele z planu serialu Klan, cieszą się na tę wiadomość.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Koronawirus uderzy w Warszawę. Miasto tnie wydatki, wstrzymuje inwestycje
  2. Polskie Ministerstwo wprowadziło kolejny zakaz. Nie pójdziemy na spacer w kolejne miejsce
  3. Pogrzeb w ”M jak miłość”. Widzowie zobaczą pożegnanie jednego z głównych bohaterów?
  4. Ukryta kamera zarejestrowała, co kot robi w nocy. Jego właściciel nie mógł uwierzyć
  5. Ceny w sklepach drastycznie wzrastają. Niepojęte, ile zapłacimy za niektóre produkty
  6. Macie konto w PKO BP, Pekao, mBanku lub Credit Agricole? Właśnie wprowadzono zmiany, o których musicie wiedzieć

źródło: pomponik.pl

Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.