Klan to jeden z ukochanych seriali Polaków, od ponad 20 lat ciągle plasuje się w czołówce najlepszych seriali. Okazuje się, że jeden z głównych aktorów, Jacek Borkowski postanowił zrobić coming out i poinformować fanów, że jest gejem. Nie budziłoby to tak dużego zdziwienia, gdyby nie fakt, że Borkowski był trzykrotnie żonaty. O co naprawdę chodzi?

Emitowany od 23 lat serial Klan, od początku istnienia cieszy się ogromnym zainteresowaniem Polaków. Życie aktorów jest szeroko komentowane nie tylko na łamach planu serialu, ale także poza nim. Odgrywający rolę Piotra Rafalskiego, aktor Jacek Borkowski przyznał, że jest gejem.

Jacek Borkowski. Rozwód z pierwszą żoną

Gwiazdor serialu Klan Jacek Borkowski zadziwił wszystkich fanów, gdy przyznał, że jest homoseksualistą. Jest to o tyle zastanawiające, że aktor miał aż trzy żony i doczekał się trójki potomstwa. Jeszcze ciekawszy jest fakt, że serialowy Piotr Rafalski przyznał to księżom. Cała sytuacja dotyczyła rozwodu z byłą żoną aktora Elżbietą Jasińską, która zdaniem Jacka nalegała na unieważnienie małżeństwa kościelnego.

– Moja była żona bardzo starała się o rozwód kościelny. Mnie na tym nie zależało, bo jestem niewierzący. Pamiętam, że te procedury bardzo długo trwały. Dostaliśmy rozwód kościelny po siedmiu czy ośmiu latach od rozwodu w sądzie – opowiada w rozmowie z Faktem Jacek Borkowski.

  1. „Godzina policyjna” w restauracjach i barach, spotkania ograniczone do 10 osób. Ogromne zmiany Berlinie
  2. Ciężko uwierzyć, pracownicy sanepidu urządzili sobie pielgrzymkę na Jasną Górę. Internauci nie mają litości
  3. Piotr: ”Uważam, że każdy facet powinien mieć kochankę. Gdy żona nam się nudzi, możemy się zabawić i dalej udawać dobrego męża”

Klan. Czy Jacek Borkowski jest gejem?

Chociaż Jacek Borkowski przyznał, że jest gejem, to mówi się, że miał to być tylko podstęp do oszukania Kościoła Katolickiego, by dostać rozwód z byłą żoną. Gwiazdor opowiada, że najlepiej byłoby, gdyby Elżbieta Jasińska właśnie tak postąpiła:

– Pamiętam, że żona zadzwoniła do mnie i zapytała, co może napisać w uzasadnieniu. Stwierdziłem, że może napisać co, chce, a najlepiej niech napisze, że jestem gejem, to od razu dadzą nam ten rozwód. Dobrze to załatwiła, skutecznie – mówi Jacek Borkowski.

Na koniec dodał, że nie sądził, iż taki rozwód będzie mu potrzebny, jednak z czasem okazał się bardzo przydatny:

– Nigdy nie myślałem, że taki rozwód będzie mi potrzebny, a jednak się przydał, bo z moją drugą żoną Magdą wziąłem ślub kościelny – zakończył swoją wypowiedź gwiazdor serialu Klan.

Ta sytuacja na pewno początkowo była nie w smak fanom serialu, podobnie jak informacja o śmierci Andrzeja Strzeleckiego. Na szczęście okazało się, że Jacek Borkowski tylko wykonywał swój zawód w życiu prywatnym.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Klan
fot. instagram.com/jacek.borkowski.54

Jacek Borkowski przyznał, że jest gejem.

Klan
fot. instagram.com/jacek.borkowski.54

Jednak okazało się, że był to tylko podstęp, by uzyskać rozwód kościelny z pierwszą żoną.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Decyzja ministerstwa zapadła nagle. Wiemy o co chodzi, Polacy dowiedzą się dopiero jutro
  2. TVN poinformował o skandalu na pokładzie samolotu. Polski aktor wstrzymał lot, interweniowały służby. Ręce opadają
  3. Czy na cmentarzu trzeba mieć maseczkę? Stanowcza odpowiedź ministra, dotyczy całej Polski
  4. Dagmara Kaźmierska jest już po ślubie? Pokazała zdjęcie z mężczyzną. ”Obrączka na palcu jest”
  5. Pilne: Wielkie zmiany w całej Polsce. „Trzeci poziom” w szpitalach jest kwestią dni
  6. Niebywałe delicje, najlepsza surówka z buraków, którą zrobisz w 5 minut. Domownicy oniemieją z zachwytu

Źródło: se.pl

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl