Klan: nie żyje aktorka znana z serialu TVP. Hanna Polk była gwiazdą kultowych polskich produkcji, występowała w popularnych filmach. Przez siedem lat była żoną znanego aktora. Miała zaledwie 56 lat, o jej śmierci za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała siostra.

Hanna Polk zmarła nagle, osierociła dwóch synów. W 2010 roku zmarł ich ojciec, drugi mąż aktorki. Dwa lata później gwiazda seriali takich jak Klan czy M jak miłość uległa wypadkowi i przeszła poważną operację. W przeszłości media informowały o jej depresji i problemach z nałogiem.

Klan: Hanna Polk nie żyje

Hanna Polk zmarła nagle 4 grudnia. O śmierci aktorki na Facebooku poinformowała jej siostra, Aleksandra. Kobieta wyznała, że data pogrzebu nie jest jeszcze znana. Przyczyna śmierci nie została podana.

– Moi Drodzy, to smutny dla mojej rodziny fakt. W wieku 56 lat, dnia 4 grudnia 2019 roku odeszła nagle od nas moja jedyna siostra Hanna Wrycza-Kurkowska zawodowo znana jako Hanna Polk. Nie znamy jeszcze daty pogrzebu. O tej dacie powiadomię trochę później w klepsydrach i nekrologu oraz tu na fb. Dziękujemy za złożone nam wyrazy współczucia – pisała kobieta.

Hanna Polk osierociła dwóch synów, Franciszka i Jakuba. Ich ojcem był Marek Kurkowski. Związek z mężczyzną pomógł aktorce wyjść z depresji, na którą cierpiała po rozwodzie z pierwszym mężem.

Kim była Hanna Polk?

Hanna Polk była aktorką i pierwszą żoną aktora Piotra Polka. Wystąpiła między innymi w Klanie, Ojcu Mateuszu, Na dobre i na złe, M jak miłość, Samym Życiu, Domu, Na Wspólnej, Klinice samotnych serc czy Bożej podszewce II. Po śmierci drugiego męża nie była w stanie sama spłacać kredytu, została bez pieniędzy. Wtedy zaczęła nadużywać alkoholu.

– Hanka zapewne odczuwa, boleje. Zawsze była wrażliwa. Zapewne cierpi, i to bardzo, bo w istocie jest dobrym człowiekiem, tyle tylko, że w szponach nałogu alkoholowego – powiedziała siostra aktorki w rozmowie z Twoim Imperium.

Kobieta opiekowała się dziećmi siostry. Aktorka powoli dochodziła do siebie, udało jej się wydać własny tomik wierszy pod tytułem Z mego istnienia. Nagła śmierć zaskoczyła jej bliskich.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

klan
filmpolski.pl

Aktorka grała w wielu lubianych produkcjach. W 2010 roku Hanna Polk wystąpiła w serialu Glina.

klan
fot. Marcin Makowski, filmpolski.pl

Hanna Polk zmarła w wieku 56 lat.

 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Lodówkę lub pralkę kup przed nowym rokiem. Potem ostro przepłacisz
  2. The Voice Senior już dziś zadebiutuje na TVP2. Znamy szczegóły programu
  3. Nie żyje aktor „Star Treka”. Osierocił siedmioro dzieci
  4. Dieta Gosi Andrzejewicz jest zadziwiająco prosta. Gwiazda schudła dzięki niej już 12 kg
  5. W dniu ślubu żona postanowiła dać mężowi prezent. Gdy go zobaczył nie mógł przestać płakać
Poprzedni artykułJak się ubrać do filharmonii? Niezawodne zestawy
Następny artykułMama pokazuje na Instagramie, jak karmi dzieci piersią. Zaczęła dostawać groźby śmierci
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.