Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Scenarzyści ”Klanu” podjęli decyzję po śmierci Andrzeja Strzeleckiego. Łzy napływają do oczu
Karol Osiński
Karol Osiński 10.09.2020 14:20

Scenarzyści ”Klanu” podjęli decyzję po śmierci Andrzeja Strzeleckiego. Łzy napływają do oczu

Andrzej Strzelecki
fot. EASTNEWSAndrzej Strzelecki – EA@TRICOLORS/East News

Klan to najdłużej emitowany Polski serial, który do dziś telewidzowie mogą oglądać na antenie TVP. 17 lipca zmarł jeden z najpopularniejszych aktorów serialu Andrzej Strzelecki. Scenarzyści stanęli przed trudnym wyborem dotyczącym dalszych losów jego postaci. Jednak po licznych debatach i dyskusjach podjęto oficjalną decyzję. Fani będą poruszeni.

Klan gości na ekranach telewidzów nieprzerwanie od niemal 23 lat. Od momentu pierwszej emisji serialu losy bohaterów były uważnie śledzone przez fanów i media. Niestety całkiem niedawno pożegnaliśmy Andrzeja Strzeleckiego, jednego z głównych aktorów popularnego serialu. Teraz podjęto smutną decyzję o jego dalszych losach w produkcji.

Scenarzyści serialu Klan podjęli decyzję w sprawie losów Andrzeja Strzeleckiego

Andrzej Strzelecki zmarł po długiej walce z nowotworem. Serialowy Doktor Koziełło pojawiał się w serialu jeszcze po śmierci aktora. Teraz ekipa produkcyjna zdecydowała się na uśmiercenie także serialowego bohatera. Od dłuższego czasu Koziełło także cierpi na poważną chorobę, która w konsekwencji zakończy się śmiercią.

Kilka tygodni przed tym jak aktor zmarł, ogłoszono zbiórkę pieniędzy na jego leczenie, którego opłacenie wymagało ogromnej sumy. Andrzej Strzelecki nie był w stanie opłacić go z własnej kieszeni.

  1. Edzia z ”Królowych życia” przerwała milczenie po stracie dziecka. Opublikowała poruszający wpis
  2. Gwiazda TVN dziś wolałaby zapomnieć o swoim udziale w Kuchennych Rewolucjach. Magda Gessler poniosła porażkę

Nie możemy dłużej trwać w tej fikcji

Scenarzyści wraz z reżyserem zastanawiali się co robić dalej. Jednogłośnie zadecydowano o śmierci bohatera. Na łamach Super Expressu można przeczytać rozmowę z jednym z producentów serialu:

– Za tydzień ruszamy ze zdjęciami. Andrzej Strzelecki grał, dopóki pozwalały mu siły. Kiedy jego stan się pogorszył, grany przez niego bohater także ciężko zachorował. W ostatnich odcinkach z jego udziałem stosowaliśmy różne triki, ale nie możemy dłużej trwać w tej fikcji. Doktor Koziełło umrze… Oczywiście będzie to szok dla jego rodziny i przyjaciół – czytamy.

Producenci nie zamierzają jednak porzucić w niepamięć postaci aktora i szukają sposobu na uhonorowanie jego losów we wkład w życie serialu. Najprawdopodobniej możemy spodziewać się pełnego odcinka poświęconego jego osobie.

To nie pierwszy aktor Klanu, który zmarł przedwcześnie. Niewątpliwie jest to ogromna strata dla wszystkich fanów serialu.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ANDRZEJ STRZELECKI

Scenarzyści Klanu podjęli decyzję w sprawie dalszych losów Andrzeja Strzeleckiego w serialu.

Andrzej Strzelecki

Serialowy Doktor Koziełło zostanie uśmiercony.

ministerstwo zdrowia

Ta informacja niewątpliwie zasmuci wszystkich fanów serialu.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nagle Szumowski przerwał wywiad na żywo i zrobił powalającą rzecz. Widzowie nie wierzyli własnym oczom, kto by pomyślał?
  2. Łukasz Szumowski przerwał milczenie. Niewiarygodne słowa, Polacy mogą być wściekli
  3. TVP przekazało wstrząsającą wiadomość. Nie żyje słynna Polka
  4. Andrzej Duda przyłapany. Wydało się, co robi w pałacu prezydenckim gdy nikt nie patrzy
  5. Pierwsze województwo w Polsce z zakazem palenia w kominkach. Popierasz?
  6. Trick rodem z PRL-u. Kotlety schabowe można zrobić z mięsa mielonego, znamy przepis

Źródło: pudelek.pl