Klan to polski serial obyczajowy, emitowany od 22 lat na antenie TVP1. To właśnie dzięki tej telenoweli popularność zdobyła między innymi Anna Powierza. Chyba każdy fan serialu pamięta jedną z głównych bohaterek, Czesie. Ostatnio gwiazda jest wyjątkowo odważna. Pochwaliła się na Instagramie nagim zdjęciem! 

Anna Powierza co jakiś czas przypomina o sobie w mediach. Jak każdy wie, gwiazda nie ma problemu z odkrywaniem swojego ciała w mediach społecznościowych. Aktorka, którą znamy szczególnie z roli w serialu Klan, niejednokrotnie zaskakiwała swoją frywolnością. Tym razem postanowiła pokazać się nago! 

Gwiazda serialu Klan zmaga się z nadwagą!

Anna Powierza nie ukrywa, że od kilku lat walczy z nadwagą. Wszystko spowodowane jest zaburzeniami tarczycy, które długo nie dawały za wygraną. Przyznała nawet, że w najgorszym okresie ważyła prawie 100 kilogramów! Jakiś czas temu wizerunek Anny Powierzy zaczął ulegać zmianie. Gwiazda oficjalnie pochwaliła się, że zgubiła zbędne kilogramy. Z tej radości postanowiła, że efekty pokaże na zdjęciu na którym… jest nago!

klan
www.instagram.com/aniapowierza

Na zdjęciu widzimy, jak gwiazda telenoweli Klan upaja się zimną kąpielą w górskim jeziorze. Okazuje się, że morsowanie w dziczy dostarcza aktorce całkiem nowych doznań, co możemy wyczytać w opisie dodanym przez Anię pod zdjęciem.

-Człowiek poznaje się całe życie. Ja siebie też. Nie dość, że poznałam. To zszokowałam wręcz. Totalnie zaskoczyłam. Okazało się, że w górach lubię być naga. Pod pretekstem kąpieli w lodowatym jeziorze, lubię się rozbierać. Boso, powoli wchodzić do wody. Stać nago, czuć wiatr zimno wodę promienie słońca całą sobą, całym ciałem — opisuje podekscytowana Anna Powierza.

Ania Powierza dopiero zaczyna swoją przygodę z morsowaniem?

Jak okazało się w dalszej części wpisu dla aktorki, którą znamy z roli Czesi w telenoweli Klan, niezwykłe przeżycie było dziełem przypadku. Wszystko dlatego, że gwiazda zapomniała wziąć z domu swojego kostiumu.

-Do wczoraj o tym nie wiedziałam. Aż tu nagle — strzał endorfin, radość, szczęście, miłość i jedność z całym wszechświatem, spokój w duszy i w głowie, bo wszystkie problemy nagle zniknęły. Byłam kompletna i na swoim miejscu. Niczego się nie wstydziłam i niczego mi nie brakowało. Pomyśleć, że zapomniałam kostiumu -wyznaje Anna Powierza.

klan
instagram.com/aniapowierza

Na koniec kobieta obwieściła, że jest to idealny moment na rozpoczęcie sezonu na morsowanie. Czy wy też lubicie takie sporty ekstremalne?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Klan
www.instagram.com/aniapowierza

Zdjęcie i szczerość Anny Powierzy, zachwyciło jej fanów.

 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Najdroższy kot na świecie. Cena tej rasy przyprawia o zawrót głowy
  2. Płeć dziecka Sylwii Przybysz. Para YouTuberów zdradziła tajemnicę
  3. Agata Duda w Londynie. Pierwsza Dama w ognistej stylizacji
  4. Klaudia El Dursi ma własną markę odzieżową. Ceny sukienek wzbudzają kontrowersje
  5. Zrobili Kożuchowskiej i Foremniak zdjęcia od dołu. Uznano, że starsza koleżanka zdeklasowała urodą
  6. 20 minut roboty i rodzina upojona błogością. Najlepszy na świecie przepis na naleśniki z tajemniczym trikiem

źródło: pudelek.pl