Klan Lubiczów od lat ma wielu fanów. Jak jednak wygląda praca na planie serialu w czasie pandemii koronawirusa? W rozmowie z Faktem powiedziała o tym jedna z aktorek produkcji. Biorąc pod uwagę sytuację związaną z COVID-19, wygląda naprawdę niepokojąco. Nic więc dziwnego, że jedna z serialowych aktorek żyje w strachu.

Czas izolacji był trudny dla wielu branż, szczególnie ciężko mieli jednak aktorzy, piosenkarze i inni artyści występujący na scenie. To oni z dnia na dzień zostali bez żadnej możliwości zarobku. Po oficjalnej informacji o powrocie do pracy, z ulgą odetchnąć mogło wielu z nich. Do tego grona należała, m.in. Anna Powierza.

Aktorka Klanu komentuje sytuacje na planie

Anna Powierza – serialowa Czesia, na planie Klanu jest od wielu lat. Cieszy się ogromną sympatią, a widzowie z zaciekawieniem oglądają jej życiowe peryferie. Aktorka nie kryła zadowolenia z powrotu do pracy:

– To wielka ulga i kamień z serca. W tym miesiącu nie będę się musiała wreszcie martwić o rachunki. W końcu będę mogła spokojnie zasypiać i czuć spokój psychiczny – wyznała aktorka Faktowi.

Jej entuzjazm nie trwał jednak długo. Sytuacja dotyczy panującej pandemii koronawirusa. W obecnych okolicznościach ekipy na planie miały mieć zapewnione badania na obecność koronawirusa. Tak się jednak nie stało.

  1. Czy Łukasz Szumowski rezygnuje ze stanowiska? Padły mocne słowa, Minister Zdrowia już raz myślał o dymisji
  2. Bajeczny przepis na kotlety z młodą kapustą. Rodzina od razu poprosi o dokładkę
  3. Doda wyznała bolesną prawdę o małżeństwie z Radosławem Majdanem, „Było ich aż tyle, że ciężko zliczyć”. Latami ją zdradzał?

Ekipa serialu Klan nie została przebadana?

Na wielu innych planach zrobiono tego typu testy, m.in. na planie serialu M jak miłość. W tym wypadku jednak słowa nie dotrzymano, a aktorzy serialu Klan, nie mieli tyle szczęścia, co inni koledzy z branży. Serialowa ekipa nie otrzymała testów. Anna Powierza wyznała portalowi fakt.pl, że chodziło o oszczędności. Aktorka nie kryła swojego rozczarowania. 

– Nam niestety nie robiono testów na koronawirusa przed powrotem na plan – ani potem, ani w trakcie zdjęć. Musimy więc słuchać sami własnego ciała, sprawdzać, czy nie mamy gorączki i nie bagatelizować tego, że się źle czujemy – zdradziła aktorka w rozmowie z Faktem.

Jak mówi aktorka, ekipa została jedyne zaopatrzona w maseczki i płyny dezynfekujące, na planie utrzymywana jest także odpowiednia odległość pomiędzy aktorami. Czy to jednak nie za mało? Anna Powierza przyznała, że nie jest zachwycona panującą sytuacją.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

anna powierza z partnerem
fot. instagram.com @aniapowierza

Aktorka cieszy się dużą sympatią.

klan
fot. facebook.com/klan – oficjalny fun page

Podobnie jak sam Klan.

anna powierza
fot. instagram.com/aniapowierza

Teraz jednak jego aktorzy mogą czuć się zaniepokojeni tak jak Ania.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ksiądz bez żadnych ogródek „Wykorzystywaliśmy ślepego chłopca, było nas dziesięciu! Bóg mi wybaczy”. Najbardziej zatrważająca historia w Kościele – przypominamy
  2. Czarny scenariusz spełni się błyskawicznie. Eksperci nie mają złudzeń, że najbliższe miesiące będą najważniejsze
  3. Porażający rachunek od NFZ. Za pobyt w szpitalu zapłacimy więcej niż w 5-gwiazdkowym hotelu
  4. Szczeniaczek właśnie znalazł właściciela. Pomożesz wybrać imię dla maleńkiego pieska?
  5. Miłosny horoskop. Poznaj znaki zodiaku, które są sobie przeznaczone
  6. Szykuje się nowe 500 plus. Prezydent przedstawił, jak będzie wyglądać

Zobacz też: fakt.pl

 

 

Poprzedni artykułIMGW ostrzega: weekend może być bardzo niebezpieczny. Trąby powietrzne i opady gradu
Następny artykułPamiętacie Wróbla Ćwirka? Jedna z najlepszych starych bajek
Redaktorka w Lelum.pl, która uwielbia pisać, prawie tak samo jak dalekie podróże w nieznane i zaczynać dzień od treningu. Absolwentka kuluroznawstwa, zafascynowana kulturą hip-hopową, streetwearem, aktorstwem i social mediami. Zawsze ciekawa świata, zawsze w biegu.