Aktor znany m.in. z serialu Klan oraz filmów dla dorosłych nie żyje. Michał Kasprzak zmarł pod koniec października w okolicznościach, które budzą wiele kontrowersji. Teraz prokuratura zajmie się zbadaniem bezpośredniej przyczyny zgonu, która do końca nie była oczywista. Fakt dotarł do szczegółów, z ich informacji wynika, że toczy się śledztwo w sprawie „nieumyślnego spowodowania śmierci”.

— Fakt ustalił jednak, że w sprawie toczy się śledztwo. Zostało wszczęte 30 października z artykułu 155 Kodeksu karnego. Mówi on „kto nieumyślnie powoduje śmierć człowieka, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5”. Na razie nikt jednak nie usłyszał żadnych zarzutów — czytamy w Fakcie.

Nie żyje aktor znany z serialu Klan oraz filmów dla dorosłych Michał Kasprzak

Michał Kasprzak był jednym z najbardziej popularnych aktorów filmów dla dorosłych, znany tam pod pseudonimem Toxic Fucker. Epizodycznie występował również w polskich produkcjach. Mogliśmy go zobaczyć m.in. w serialu Klan.

30 października media obiegła wiadomość, że mężczyzna nie żyje. Miał 35 lat. O wszystkim poinformował wtedy producent polskich filmów dla dorosłych.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

— Na co dzień dostarczamy Wam rozrywki, ale nawet w świecie rozrywki bywają takie chwile, że można tylko płakać. Żegnaj, Przyjacielu… — napisał.

Przyczyny śmierci do tej pory nie są oficjalnie znane. Mówiło się, że zmarł w wyniku zażywania narkotyków lub podobnie działające substancje psychoaktywne. Jednak teraz na jaw wychodzą nowe szczegóły, które ujawnił Fakt.

Według informacji portalu, w sprawie rozpoczęto śledztwo. Nieoficjalnie podaje się, że mogło chodzić o nieumyślne popełnienie morderstwa. Jak na razie nikt nie usłyszał żadnych zarzutów w tej sprawie.

Jaka była oficjalna przyczyna śmierci Michała Kasprzaka znanego jako Toxic Fucker? Gazeta podaje, że prokurator czeka na wyniki kompleksowych badań i sekcji zwłok. Podobno próbki pobrane z ciała aktora badają obecnie biegli z Zakładu Medycyny Sądowej WUM w Warszawie.

Na ich opinię będziemy musieli poczekać około 2-3 miesiące. Dopiero po tym czasie będzie wiadomo coś więcej w sprawie przyczyny śmierci Michała Kasprzaka.

  1. Wstrząsające słowa Antka Królikowskiego o ojcu. Przyznał się podczas wywiadu, aż łzy napływają do oczu
  2. Leon Niemczyk odszedł samotnie, tuż przed urodzinami. Nie zdążył spełnić wielkiego marzenia, było już za późno
  3. Kobieta weszła do kuchni i zamarła. Spod szafki zaczęła wynurzać się przedziwna rzecz

Kim był Michał Kasprzak? Grał epizodyczne role m.in. w serialu Klan

Michał Kasprzak był aktorem, znanym głównie z filmów dla dorosłych oraz z wielu popularnych seriali. Udało mu się zagrać epizodyczne role nie tylko w Klanie, lecz także M jak miłośćNa Wspólnej, Ojcu Mateuszu i Ukrytej prawdzie.

Jednak to filmy pornograficzne przyniosły mu największą popularność. W produkcjach dla widzów powyżej 18 roku życia był znany pod pseudonimem Toxic Fucker.

Michał Kasprzak miał wykształcenie aktorskie — ukończył Warszawską Szkołę Filmową Bogusława Lindy i Macieja Ślesickiego. Przez pewien czas był związany z Nowosolskim Teatrem Alternatywnym „Terminus A Quo”.

Zmarł 30 października 2020 roku. Według informacji zdobytych przez Fakt właśnie trwa śledztwo w sprawie jego śmierci.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

klan
fot. kadr z programu „Ukryta prawda”

Nie żyje Michał Kasprzak. Fakt ujawnił, że trwa śledztwo w sprawie jego śmierci. Aktor zagrał m.in. w serialu Klan i paradokumencie Ukryta prawda.

klan
fot. kadr z programu „Ukryta prawda”

Jak do tej pory oficjalna przyczyna jego śmierci nie jest znana.

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. To jest najbardziej strzeżony dom w Warszawie. Wiecie o czyją posiadłość chodzi?
  2. Pojawiło się ostrzeżenie. Od pierwszego „ataku zimy” dzielą nas godziny, Polacy powinni się przygotować
  3. Kąpał się, kiedy przyszedł do niego SMS. Żona zobaczyła wiadomość od kochanki, odpisała jej w mistrzowski sposób
  4. Maciej Stuhr przygarnął pod swój dach Czeczenkę z trójką dzieci. Fani zdębieli, kiedy ujawnił powód decyzji
  5. Leon Niemczyk nie żyje. Jego ostatnie chwile były wstrząsające, zmarł w samotności we własnym mieszkaniu
  6. Chart urodził się z szyją jak u żyrafy. Choć dziś jest gwiazdą, niewielu wie, że skrywa tragiczną historię
  7. Radio Zet podało właśnie najgorszą wiadomość. Tragedia, legenda klubu Ligi Mistrzów zmarła na COVID-19

Źródła: fakt.pl, radiozet.pl, plotek.pl

 

Redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Do tej pory dziennikarsko spełniała się w redakcjach studenckich i szkolnych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl