Dopiero co cieszyliśmy się z naszego pierwszego, show-biznesowego Royal Baby! Teraz okazuje się, że córka Ani i Roberta, Klara Lewandowska nie jest już taka malutka! Dziewczynka niedawno skończyła roczek i potrafi już chodzić! Dumni rodzice pokazali słodkie nagranie w internecie. 

To bardzo wzruszający moment w życiu każdego rodzica. Zaraz po magicznych słowach „mama” i „tata”, pierwszy krok pociechy, to niezapomniana chwila. Okazuje się, że Klara Lewandowska, z której przyjścia na świat ekscytowały się wszystkie media, już potrafi samodzielnie chodzić! Dumni rodzice pochwalili się wideo na Instagramie.

Klara Lewandowska już potrafi chodzić!

Wideo, które zostało umieszczone w sieci, ukazuje roczną Klarę, która potrafi już samodzielnie chodzić! Dziewczynka radzi sobie świetnie, na wideo od razu widać, że sprawie jej to mnóstwo frajdy, a rodzice będę mieli w domu niezłego łobuziaka!

Dodatkową uwagę zwróciła stylizacja dziewczynki: sportowe adidasy i różowa bluza z uszkami, dodają mnóstwa uroku.

Pod wideo pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy:

–  Perfect family oby tak dalej.

– Super bądźcie szczęśliwi

– Cudni jesteście!!

– Tup tup tup ??

– Słodziaczek ❤??

– Jaka słodka KLARA

– Sweet Klarcia??

Ania i Robert Lewandowscy

Ania i Robert poznali się 10 lat temu, a obecnie są najpopularniejszą parą polskiego show-biznesu. Nie było do tej pory w Polsce pary, która byłaby aż tak popularna, odnosiła tak spektakularne sukcesy i była przed 30-stką! To niewiarygodne, jakie emocje wzbudza ta dwójka. Ich pierwsze dziecko – urodzona w maju 2017 Klara – została okrzyknięta polskim Royal Baby.

Jak oboje z Anią wspominają, była to miłość od pierwszego wejrzenia, 4 lata później Robert oświadczył się na Malediwach. W czerwcu 2013 roku wzięli ślub, a 4 lata później na świat przyszła ich córeczka – Klara Lewandowska. Swoje życie dzielą między Niemcami a Polską. Są najlepiej zarabiającą parą w Polsce, a Robert jest najlepiej zarabiającym sportowcem w historii Polski.

ZOBACZ TEŻ:

  1. OBRZYDLIWE! Znana aktorka pokazała żółte stopy na czerwonym dywanie
  2. To zdjęcie rozpętało burzę w internecie. Słusznie?
  3. Jest lista najłatwiejszych dziewczyn świata. Polki są wściekłe