Taniec z Gwiazdami to jedno z najbardziej popularnych show w naszym kraju. Występ w nim nie należy do najłatwiejszych. Dotychczasowe edycje pokazały nam jak wielu trudnym zadaniom muszą sprostać uczestnicy, aby osiągnąć w nim sukces. Takie wyzwania spotkały także Sandrę Kubicką. 

Nie od dziś wiadomo, że uczestnictwo w Tańcu z Gwiazdami to nie tylko wyjątkowe wspomnienia na całe życie, ale także niebywale ciężkie chwile. To wiele godzin treningów, a co za tym idzie ogromna ilość wyrzeczeń i poświęceń, na które muszą się zgodzić gwiazdy, decydując się na występ w owym show. Niektórym z nich bardzo ciężko pogodzić życie prywatne z zawodowym w tak trudnych chwilach. Przypomnijmy, że Taniec z Gwiazdami ma już za sobą kilka głośnych rozstań celebrytów. Mowa tutaj między innymi o Beacie Tadli i Jarosławie Krecie, a także Dominice Tajner i jej zakończonym związku z Michałem Wiśniewskim. Tym razem najwidoczniej padło na Sandrę Kubicką. 

To koniec związku Sandry Kubickiej?

Sandra Kubicka i Kaio Alves Goncalvesa to jeden z gorętszych romansów ostatnich czasów. Para poznała się w styczniu, podczas imprezy na jachcie. Bardzo szybko zdecydowali się na zamieszkanie razem, a co więcej kupienie domu w Miami. Kolejnym etapem ich związku były zaręczyny, którymi jeszcze niedawno polska modelka chwaliła się na Instagramie. 

taniec z gwiazdami
Instagram.com/sandrakubicka

Wszystko trwało do czasu, dopóki Sandra nie podjęła decyzji o udziale w show. Taniec z Gwiazdami i treningi, których show wymaga pochłonęły aktorkę tak, że obecnie nie ma ona zbyt wiele wolnego czasu. Cała sytuacja doprowadziła do tego, że para zakochanych obecnie nie ma żadnego kontaktu. Co więcej, fani aktorki zauważyli, że gwiazdy przestały obserwować się na instagramie. Czy to koniec związku modelki i biznesmena? 

To już 10 edycja programu Taniec z Gwiazdami

Przypomnijmy, że 10. edycja uwielbianego programu Taniec z Gwiazdami powoli dobiega końca, a o zwycięstwo w nim walczy już tylko kilka par. Jedną z tych, które mają szansę zdobyć Kryształową Kulę są Sandra Kubicka wraz ze swoim partnerem, mistrzem tańca Adamem Adamonisem.

Taniec z Gwiazdami
instagram.com/sandrakubicka

Zwycięską parę poznamy już w piątek, 22 listopada 2019 roku. Mamy nadzieję, że Kaio Alves Goncalvesa nie zostawi swojej narzeczonej w najcięższych, kluczowych momentach programu i już w najbliższy piątek ujrzymy go na widowni programu, gdzie z uśmiechem będzie wspierał Sandrę w walce o wejście do półfinału. Mamy nadzieję, że pomimo braku czasu, a także dużej odległości między partnerami, uda im się dojść do porozumienia i zażegnają kryzys w związku. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Taniec z Gwiazdami
instagram.com/sandrakubicka

Sandra Kubicka musi wiele poświęcić, aby zawalczyć o kryształową kulę.

Taniec z Gwiazdami
Instagram.com/sandrakubicka

Najbliższe tygodnie pokażą, czy związek Sandry z jej narzeczonym przetrwa próbę Tańca z Gwiazdami

ZOBACZ TEŻ:

  1. Miały dawać radość, a nie żyje przez nie już ponad 70 dzieci. Miliony sztuk wycofanych ze sprzedaży
  2. Wiemy, kto zastąpi Barbarę Kurdej-Szatan w ”The Voice of Poland”. Będziecie zaskoczeni
  3. Dalmatyńczyk podbił serca internautów. Ma nosek w kształcie serduszka – jak go nie kochać?
  4. Lekarz przeprowadził aborcję niewłaściwej pacjentce. Sprawa trafiła do sądu
  5. Namiętnie całował się z kobietą. Dzień później zrozpaczona rodzina patrzyła, jak umiera podczas obiadu
  6. Mąż zostawił żonę, bo strasznie przytyła po trzeciej ciąży. Po rozwodzie dała mu nauczkę, której nigdy nie zapomni
Poprzedni artykułWyciekło nagranie, na którym Eminem pochwala pobicie Rihanny. „Też bym ją lał”
Następny artykułNiemowlak nie przestawał płakać. Uspokoił się dopiero, gdy przyszła do niego kotka
Redaktorka Lelum.pl Studentka filologii polskiej na wydziale polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Interesuje się modą, muzyką alternatywną oraz show-biznesem. Jej największą pasją są podróże. Z przyjemnością angażuje się w działania społeczne i kulturalne.