Klaudia El Dursi opublikowała na swoim Instagramie dość niepokojące nagranie, w którym poprosiła fanów o pomoc. Gwiazda obecnie znajduje się na Zanzibarze, jednak z powodu problemów zdrowotnych swojego synka chciała wrócić do Polski. Wcześniej dodała także zdjęcie ze szpitala. Na szczęście niedługo po tym poinformowała, że sytuacja, jest już opanowana.

Gwiazda programu Hotel Paradise poszukiwała pośród swoich fanów na Instagramie osób, które pracują dla firmy LOT lub Itaka i mogą załatwić jej synkowi bilet na czarter z Zanzibaru do Polski, gdzie jej syn podjąłby leczenie.

Klaudia El Dursi zaapelowała do fanów o pomoc

Kariera Klaudii El Dursi potoczyła się błyskawicznie. Od jej pamiętnego występu w Top Model minęło już kilka lat, i jak się okazało była to dla niej przepustka do dalszej kariery telewizyjnej. Brak doświadczenia przed kamerami nie powstrzymał producentów przed powierzeniem jej odpowiedzialnego zadania, jakim jest rola prowadzącej programu Hotel Paradise.

32-letnia modelka przebywa obecnie na Zanzibarze, gdzie trwają zdjęcia do drugiego i trzeciego sezonu show TVN 7. Według planów mają one potrwać cztery miesiące. Na wyspę zabrała ze sobą małżonka oraz syna. Jak się okazuje, mimo pięknej pogody i rajskiego życia na wyspie nie obyło się bez kłopotów.

W niedzielę, 7 marca Klaudia opublikowała na InstaStories zdjęcie ze szpitala, które zaniepokoiło jej fanów. Opatrzyła je napisem ,,Dzień 63.”. Niedługo po tym zaapelowała do wszystkich obserwujących, żeby pomogli jej załatwić bilet na niedzielny lot powrotny do Polski.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

– Mam do was bardzo ważne pytanie. Czy mam tutaj kogoś z LOTU albo z ITAKI, bo dzisiaj z Zanzibaru do Polski leci czarter, tylko że mamy niedzielę i nigdzie nie mogę się dodzwonić, ani przez biuro podróży nie mogę tego załatwić, a potrzebuję kupić bilety na ten czarter – powiedziała Klaudia El Dursi.

Syn Klaudii El Dursi ma problemy zdrowotne

Niedługo po tym gwiazda Hotel Paradise opublikowała oświadczenie, w którym przyznała, że chciała wrócić do Polski ze względu na problemy zdrowotne jej synka. Klaudia jest matką dwójki dzieci, 10-letniego Dawida i 5-letniego Jasia, jednak sprawa dotyczy młodszego.

– Jak każda mama bardzo martwię się o swoje dziecko i byłabym dużo bardziej spokojniejsza, gdyby Jasio podjął badania i leczenie w Polsce – powiedziała El Dursi.

Chwilę po tym poinformowała, że sytuacja jest już opanowana i nie ma powodów do obaw. Publikując nagranie w pełnym makijażu i garderobie dodała, że właśnie wraca na plan, a także podziękowała wszystkim fanom, którzy zaangażowani byli w pomoc dla jej synka.

Przypomnijmy, że niespełna rok temu z powodu pandemii koronawirusa prezenterka telewizyjna miała problem z powrotem do domu. Jak widać życie korespondentki telewizyjnej bywa stresujące.

Zobacz zdjęcia:

Klaudia El Dursi
fot. instagram.com/klaudia_el_dursi

Klaudia El Dursi opublikowała zdjęcie ze szpitala.

klaudia el dursi
fot. instagram.com/klaudia_el_dursi

Chwilę później wytłumaczyła, że chodzi o zdrowie jej synka. Poprosiła fanów o załatwienie biletu na czarter do Polski z Zanzibaru, gdzie obecnie się znajduje.

klaudia el dursi
fot. instagram.com/klaudia_el_dursi

Niedługo po tym wyjaśniła, że sytuacja jest już opanowana i podziękowała fanom za okazane dobro i wsparcie.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: pudelek.pl

Poprzedni artykułAndrzej Duda złożył życzenia z okazji Dnia Kobiet
Następny artykułUczniowie wrócą do szkół po Wielkanocy? Niespodziewane słowa ministra edukacji
Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl