Lelum.pl

fot. instagram.com/klaudiahalejcio

Klaudia Halejcio jest w ciąży. ,,Na taką rolę czekałam całe życie”

14 Lutego 2021

Autor tekstu:

Natalia Andrejuk

Klaudia Halejcio, znana m.in. z roli w serialu

Klaudia Halejcio, znana m.in. z roli w serialu

Aktorka Klaudia Halejcio jeszcze w tym roku przywita na świecie swoje pierwsze dziecko. Gwiazda dzisiaj obchodzi walentynki we trójkę! Na jej Instagramie pojawił się wpis, niosący radosną nowinę. Widać, że przyszli rodzice korzystają z chwil i cieszą się wspólnym szczęściem.

Klaudia Halejcio jest w ciąży

Gwiazda pochwaliła się, że jest w ciąży ze swoim pierwszym dzieckiem. Dodała, że bardzo długo czekała na ten moment i pieczołowicie przygotowała się, aby przekazać nowinę swoim fanom.

Wygląda na to, że ona i jej ukochany mają udane walentynki. Na zdjęciach widać przepiękne dekoracje w postaci balonów z helem, które mają kształt serduszek.

Do tego na stole leżą kuszące smakowitości w postaci słodyczy. Jak wiadomo kobieta w ciąży może sobie pozwolić na chwilę zapomnienia przy ulubionym ciastku!

Na taką rolę czekałam całe życie! To niesamowite, jaka jestem szczęśliwa! Chyba nawet nie potrafię ubrać tego w słowa, by wyrazić swoje szczęście!!! Cierpliwie przygotowywałam się, żeby wam o tym powiedzieć. Teraz kiedy mogę się podzielić z wami tą wspaniałą wiadomością, czuję się niesamowicie! Aaaa… będę mamą! – napisała Klaudia Halejcio w opisie do zdjęć.

Trzeba przyznać, że gwiazda Na wspólnej wybrała dość niestandardowe kadry, aby poinformować, że jest w ciąży. Zazwyczaj celebrytki pokazują swój zaokrąglony brzuszek tak jak niedawno zrobiła to Agnieszka Włodarczyk, o czym pisaliśmy >tutaj< .

Klaudia Halejcio postawiła na minimalizm. Na fotografiach widzimy jak ona i jej partner wspólnie oglądają zdjęcia USG. Sama gwiazda bardzo nieśmiało eksponuje swój niewielki jeszcze brzuszek.

Klaudia Halejcio: partner

Kim jest partner Klaudii Halejcio, którego pokazała na zdjęciach? O ukochanym gwiazdy nie wiadomo za wiele, sama aktorka niechętnie zdradza szczegóły na jego temat.

W rozmowie z magazynem Party artystka zdradziła, że już jakiś czas temu w jej życiu pojawił się ktoś dla niej ważny. Dodała, że jej znajomi żartują nawet, że może skończyć karierę na scenie, ponieważ „swojego Oscara już zdobyła”.

Chociaż to tak naprawdę to on zdobył mnie. Poznaliśmy się przez wspólnego znajomego. Oskar jest biznesmenem i z dużym powodzeniem działa w branży internetowej. Więcej nie zdradzę, ale pewnie wkrótce dowiecie się więcej, bo mamy również wspólne plany biznesowe – zdradziła w wywiadzie z magazynem.

Nie pozostaje nam nic innego jak pogratulować i życzyć udanego rozwiązania.

Zobacz zdjęcia:

Klaudia Halejcio jest w ciąży.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Instagram, Party

Tagi:

Podobne artykuły

Plotki i gwiazdy

Nie do wiary, w jakich warunkach żyje była gwiazda "M jak miłość". Kuchnia jak z domku dla lalek
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Cóż za piękność w sercu Jarosława Kreta. Okazało się, że mieszka na końcu świata, jej uroda zwala z nóg
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Smutny widok na grobie Leonarda Pietraszaka. Nie bez powodu świeci pustkami
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Norbi prosi o pomoc. Dopiero teraz pokazał swoje prawdziwe oblicze, ciężko powstrzymać łzy
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Nie żyje Paul Grant. Zmarł w wieku 56 lat. "Odszedł za wcześnie"
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Ojciec Dawida Kubackiego zdradził szczegóły rodzinnego dramatu. Wiadomo, kiedy jego synowa udała się do szpitala
Czytaj więcej >
Natalia Andrejuk

Redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Do tej pory dziennikarsko spełniała się w redakcjach studenckich i szkolnych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​[email protected]

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]