Klaudia Halejcio opublikowała na swoim Instagramie nagranie, którym udowodniła, że już zna płeć swojego dziecka. Niestety fanom nie było to dane, ponieważ gwiazda pokazała dość nieoczywiste wideo, które w najważniejszym momencie zostało przyciemnione. Fani zrobili jednak głębsze śledztwo i doszli do wniosku, że aktorka powita na świecie córeczkę.

Odkąd Klaudia Halejcio po raz pierwszy poinformowała, że jest w ciąży, jej media społecznościowe aż pękają w szwach od zdjęć, na których prezentuje swoje krągłości. Tym razem przeszła samą siebie, publikując wideo, na które wszyscy czekali. Chodzi o ujawnienie płci jej dziecka. 

Klaudia Halejcio jest w ciąży

Media społecznościowe to jedna z wielkich pasji 30-letniej aktorki. Klaudia Halejcio regularnie publikuje na Instagramie zdjęcia, dzięki czemu dorobiła się już 400 tys. obserwujących, a liczba ta dalej wzrasta. Odkąd ogłosiła światu, że jest w ciąży, głównym tematem publikacji, jest nadchodzące wielkimi krokami przyjście na świat jej potomka.

Jednak w dalszym ciągu nie wiadomo oficjalnie, kogo dokładnie powita na świecie gwiazda. Wydawało się, że odpowiedź na to pytanie poznamy po obejrzeniu nagrania ze zorganizowanego w amerykańskim stylu gender reveal partyjednak wyszło na to, że prawdy dowiedziała się tylko ona. Pod postem można przeczytać:

 It’s a… BOY or GIRL? Kochanie, jest tak, jak chciałeś. Mogę Wam zdradzić, to, że od początku ciąży miałam różne przeczucia, ale w żadnym momencie nie miałam jasno sprecyzowanych oczekiwań. Ja po prostu chciałam maluszka – napisała podekscytowana Halejcio.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Klaudia Halejcio nie zdradziła płci swojego dziecka. Internauci przeprowadzili śledztwo

Okazało się, że film w pewnym momencie z koloru przeszedł do czerni i bieli. To oznaczało, że niespodzianka związana z kolorami płatków, które miały pokazać, jakiej płci będzie dziecko, nie powie widzom absolutnie nic. 

Enigmatyczny wpis Klaudii Halejcio wywołał burzę wśród jej fanów. Ci bardziej dociekliwi postanowili przeprowadzić śledztwo i dowiedzieć się, jakiej płci będzie potomek gwiazdy. 

Podrasowane nagranie Halejcio sprawiło, że część z nich wykorzystała swoje umiejętności graficzne, żeby wyjawić tajemnicę koloru płatków. Po paru kliknięciach wszystko było już wiadome. 

Po krótkiej obróbce okazało się, że płatki były w rzeczywistości różowe. To oznacza, że gwiazda niedługo powita na świecie córeczkę

Pozostaje życzyć Halejcio spokojnej, bezproblemowej ciąży i radości z narodzin córki.

Zobacz wideo:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Klaudia Halejcio (@klaudiahalejcio)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

źródło: [pudelek.pl]

Poprzedni artykułMarcelina Ziętek pokazała, co robi dzień po zwycięstwie skoczka. Można się rozpłynąć
Następny artykułMatylda Damięcka zrobiła dla Piotra Żyły niesamowitą rzecz. Najlepiej ze wszystkich uczciła jego zwycięstwo
Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl