Lelum.pl

Fot. instagram.com/ @klaudiahalejcio

Klaudia Halejcio. Ma szanse na ogromną karierę?

11 Lipca 2018

Autor tekstu:

Marzena Siarkiewicz

Klaudia Halejcio to polska aktorka i influencerka. Z powodzeniem bryluje w mediach, zwłaszcza społecznościowych i zyskuje coraz więcej uznania, szczególnie wśród środowisk związanych z modą.

Klaudia Halejcio to polska aktorka i influencerka. Z powodzeniem bryluje w mediach, zwłaszcza społecznościowych i zyskuje coraz więcej uznania, szczególnie wśród środowisk związanych z modą.

Nowy związek, coraz więcej marek chętnych do współpracy z młodą, polską aktorką. Czy jednak w ferworze tego wszystkiego Halejcio nie zaniedba, tego, co było jej marzeniem od dzieciństwa, czyli aktorstwa? Przeczytajcie tekst.

Klaudia Halejcio Instagram

Klaudia Halejcio zgromadziła na swoim Instagramie 205 tys. obserwujących ją fanów. Bardzo duża część jej zdjęć to wymyślne stylizacje i inspirujące makijaże. Widać, że Klaudia interesuję sie modą i obowiązującymi trendami. Często podejmuje współpracę z rozmaitymi markami. Bardzo możliwe, że będzie ona chciała iść w kierunku influencerki. Jej foty wyglądają jak wyjęte z modowych magazynów. Halejcio gustuje w kreacjach szykownych, eleganckich i kobiecych. Klaudia swoją przygodę z aktorstwem rozpoczęła już w wieku 4 lat. Od 2000 do 2005 występowała na deskach Teatru Rozmaitości w sztuce „Uroczystość”. Zagrała w takich serialach jak „Złotopolscy”, „Rezydencja”, „Przepis na życie”, „Na Wspólnej” czy „Pierwsza Miłość”. Jej debiutem kinowym był film „Popiełuszko. Wolność jest w nas” z 2009 roku. Później przyszły role w produkcjach, takich jak „Last Minute”, „Wkręceni 2” czy „Historia Roja”.

Nie można pominąć udziału Halejcio w pierwszej, polsatowskiej edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami.”, gdzie wraz z partnerującym jej Tomaszem Barańskim zajęli 4. miejsce. Zwycięstwo przypadło wówczas znanej z „Pierwszej miłości” Anecie Zając oraz włoskiemu tancerzowi, reprezentującemu najwyższą klasę „S” w tańcach latynoamerykańskich, Stefano Terrazzino. Co ciekawe, Halejcio i Barański spotykali się również w życiu prywatnym. Byli oni parą. W 2017 roku rozstali się, a tancerz skomentował tę sytuację na portalu Party.pl:

– Jest wszystko okej, życie toczy się dalej. Ciężko mówić o tym, jak coś się rozwala, jak ludzie się rozstają. Już dużo czasu minęło, więc komentarze są zbędne, ale wszystko jest dobrze. Jak najbardziej mamy z Klaudią kontakt. – skwitował.

Klaudia Halejcio – partner

Klaudia po nieudanym związku z Tomaszem, szybko znalazła pocieszenie. W nowej relacji, jak sama deklaruje, jest bardzo szczęśliwa. Nie mówi o niej jednak zbyt wiele. Stara się oddzielać życie prywatne od zawodowego. W sumie jest to podejście dość rozważne. Na jej Instagramie nie znajdziemy wspólnych zdjęć z nowym parterem, w wywiadach na pytania na jego temat odpowiada zdawkowo. Podkreśla jednak, że jej partner to zupełnie inna osobowość od niej, co nie znaczy, że wpływa to niekorzystnie na ich związek. Wręcz przeciwnie.

Klaudia Halejcio „Pierwsza miłość”

We flagowym, polsatowskim serialu Halejcio grała od 2004 roku. Jej bohaterka, Luiza miała na swoim koncie wiele przejść, takich jak zatargi z bandytami czy próba samobójcza. Na pytanie, o to, czy planuje powrót na plan zdjęciowy serialu zadane przez portal Party.pl, aktorka odpowiedziała, że bardzo chętnie, jednak obecnie nie pozwalają jej na to obowiązki zawodowe. Ma ich dużo. Klaudia występuje na deskach teatru Komedia na warszawskim Żoliborzu. Sztuka z jej udziałem to „Żona potrzebna od zaraz” w reżyserii Tomasza Dutkiewicza. Spektakl opowiada o perypetiach mężczyzny, którego lukratywny awans wisi na włosku. Warunkiem jego otrzymania jest posiadanie małżonki… I tu zaczynają się schody… Inne przedstawienie teatru Komedia, również z udziałem Halejcio i w reżyserii Dutkiewicza to „Człowiek dwóch szefów”. Jej kalendarz jest zatem rzeczywiście napięty.

Serial „Pierwsza miłość” to jeden z najpopularniejszych polskich seriali. Emitowany od 2014 zdobył dużą rzeszę wiernych fanów. Halejcio grała w nim niemal od samego początku. Akcja produkcji umiejscowiona jest we Wrocławiu oraz w pobliskiej wiosce, Wadlewo. Sceny plenerowe kręcone są w miejscach, takich jak Park Szczytnicki, okolice ronda Reagana, Ostrów Tumski czy kamienica przy ul. Smoluchowskiego. Wieś Rojów również często robiła za tło dla perypetii bohaterów.

Uwaga! Postać Luizy Florek to nie jedyna rola, w jaką Halejcio wcielała się w serialu. Jako nastolatka, przez pierwsze odcinki serialu grała zupełnie inną postać, Klaudię Poraj. Trzeba przyznać, że scenarzyści serialu dość lekko podchodzą do swojej pracy, patrząc na to, że takie zabiegi zdają się im nie przeszkadzać. Ciekawe, co na to widzowie.

Klaudia Halejcio „Złotopolscy”

Radosław Piwowarski, reżyser serialu „Złotopolscy” odkrył talent  Halejcio i zaproponował jej rolę w lubianej przez Polaków telenoweli.  To on odpowiedzialny jest za początek kariery, takich gwiazd, jak Ania Przybylska czy Kasia Figura. Klaudia w „Złotopolskich” grała od 1997 do 2010 roku. W tym samym roku produkcja serialu została zakończona. Halejcio wcielała się w Andżelikę, córkę Kwaśniewskiego. Fani telenoweli pokochali graną przez młodą aktorkę postać, która wnosiła do serialu dużo wigoru, uśmiechu i optymizmu. Piwowarski strzelił w dziesiątkę.

„Złotopolscy” to jedna z najbardziej urodzajnych, jeśli chodzi o ilość odcinków, polska produkcja serialowa. Obok „Klanu”, „Na Wspólnej”, „Samego Życia” i „Plebanii”. Akcja telenoweli toczy się wokół dwóch gałęzi rodu Złotopolskich, seniora Dionizego Złotopolskiego oraz jego siostry, Eleonory Gabriel. Serial trafił do ramówki TVP2 w 1997 roku, w ramach konkursu na nową polską telenowelę. Wygrał „Klan”, który pojawił się wówczas w TVP1. „Złotopolscy” zajęli drugie miejsce, jednak zostali docenieni. W rywalizacji była jeszcze produkcja „Zaklęta”. Serial opowiadać miał o trzypokoleniowej rodzinie, zamieszkującej posiadłość o tytułowej nazwie, którą zawdzięcza kamiennemu posągowi, znajdującemu się na terenie posiadłości. W obsadzie znaleźli się m.in. Małgorzata Kożuchowska i Andrzej Chyra.

Klaudia przyznała, że o karierze aktorki marzyła od najmłodszych lat. Jej pragnienia dość szybko się ziściły.

Od dzieciństwa marzyłam, żeby zostać aktorką. Podobało mi się, że wszystkie panie w telewizorze tak ładnie wyglądają, mają piękne kreacje. To ja namówiłam rodziców, żeby zaprowadzili mnie na casting: „Mamo, ja chcę tam być” –  mówi w wywiadzie dla dziennika „Super Express”

Debiutem młodej aktoki był sitcom „13 posterunek”.

Klaudia Halejcio Facebook

Fanpage Klaudii Halejcio na Facebooku liczy prawie 62 tys. fanów. Na bieżąco umieszczone są na nim zdjęcia z Instagrama artystki, a także doniesienia z jej życia. Halejcio udało się zbudować naprawdę silną społeczność swoich wielbicieli. Jej prywatny profil to już jednak inna rozmowa. Większość jego treści jest niedostępna publicznie. Klaudia przyjmuje do znajomych tylko osoby, z którymi łączy ją jakaś relacja lub których po prostu zna. Znowu potwierdza się teoria, mówiąca o tym, że aktorka stara się chronić swoją prywatność.

Klaudia Halejcio będzie mamą?

W rozmowie z dziennikiem „Fakt”, 27-letnia aktorka wyznała, że jest gotowa na dziecko. Z pewnością nie bez znaczenia jest fakt, że wraz ze swoim partnerem, Jackiem tworzą udany związek.

– Gdy przyjeżdżam do domu, mama i tata ciągle zadają mi pytanie, kiedy zajdę w ciążę. Mocno odczuwam z ich strony presję. Ja jestem gotowa na dziecko. – wyznała Halejcio.

Klaudia Halejcio mieszkanie

– Nie zdradzę, w jakiej dzielnicy zlokalizowane jest moje mieszkanie. Powiem tylko, że całkiem niedaleko stąd do centrum Warszawy, ale z okien widać biegające sarny, a dookoła jest sporo zieleni. Wiele frajdy sprawia mi jego urządzanie. Inspiruję się programami wnętrzarskimi, choć staram się kierować przede wszystkim własnym gustem – mówi aktorka w rozmowie z tygodnikiem „Rewia”.

Wraz z Klaudią zamieszkać ma jej obecny partner. Życzymy powodzenia 😉

Klaudia Halejcio 2018

To, co dzieje się w życiu zawodowym i prywatnym Klaudii już mniej więcej wiemy. Co jeszcze wydarzyło się u tej pięknej aktorki w mijającym roku? Całkiem sporo, zwłaszcza jeśli mowa o odbytych sesjach fotograficznych i współpracy z cenionymi stylistami. Na początku 2018 Klaudia zafundowała sobie nową fryzurę. Mowa o uczesaniu typu Za włosy Halejcio odpowiedzialny był znany stylista fryzur, Kajetan Góra. Tak, to ten, który sprawił Małgorzacie Rozenek różowe włosy z okazji warszawskiego koncertu zespołu Guns’n Roses.

– Kim Kardashian nie była inspiracją, Klaudia chciała odpocząć od długich włosów, a praca w serialu pozwoliła jej na taką zmianę. – powiedział portalowi Jastrząb Post, Kajetan Góra.

Halejcio nie boi się eksperymentować z modą. Podczas czerwcowej gali, organizowanej przez Karolinę Ferenstein-Kraśko, Gałkowo Masters 2018 zaprezentowała niebanalny kapelusz. Impreza wzorowana jest na angielskich zawodach w Ascot, podczas których Panie dumnie prezentują na swoich głowach fantazyjne nakrycia głowy. Nie inaczej było na polskich Mazurach. Poza Halejcio na gali pojawiły się m.in. Renata Kaczoruk, Joanna Horodyńska czy naczelna magazynu „Gala”, Anna Zejdler-Ibisz.

To jeszcze nie wszystko

Aktorka pojawiła się także na gali Telekamer, gdzie zachwycała swoją kreacją projektu Roberta Czerwika. Projektował on m.in. dla Edyty Górniak, Kasi Stankiewicz, Grażyny Wolszczak, Doroty Gawryluk, Izy Miko czy Doroty Gardias. Jest laureatem dużej ilości konkursów, powiązanych z branżą modową, jak chociażby Fashion Designer Awards czy Nagroda Specjalna Magazynu Viva Moda.

Klaudia zaliczyła także kampanię marki Carpisa. W celu jej zrealizowania wybrała się na włoską wyspę Capri. Efekty jej pracy podziwiać możemy na Instagramie. To jednak jeszcze nie wszystko. Współpracowała także z marką popularnych piw smakowych, Redds. Całkiem nieźle.

Prezentujemy zdjęcia stylizacji Halejcio w mijającego roku. Dajcie znać, co sądzicie o jej stylu? Zauważyć można, że influencerka i aktorka dobrze czuję się w mocnych makijażach i ma duże wyczucie estetyki. Lubi bawić się modą i nie boi nowych rozwiązań, czego dowód dała podczas opisywanej przez nas uroczystej gali w Gałkowie. Zarówno zdjęcie jej fantazyjnego kapelusza, jak i inne fotosy umieszczamy poniżej. Lubicie ją, jako aktorkę czy może bardziej przekonuje Was w roli modelki? Chcielibyście, abyśmy częściej pisali o gwieździe? Piszcie 😉 Jesteśmy ciekawi Waszej opinii na ten temat.

ZOBACZ TEŻ:
  1. Najczęstsze błędy w makijażu. Popełnia je każda z nas
  2. Jak dbać o stopy latem? Domowe sposoby
  3. Gwiazdy, które zostały rodzicami w 2018 roku [ZDJĘCIA]

źródła: jastrzabpost.pl, gala.pl, wikipedia.pl, pomponik.pl, plotek.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Plotki i gwiazdy

Maryla Rodowicz wprost o swojej śmierci. Zaskakujące słowa, fani mogą mieć niezłe miny
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Czy Katarzyna Dowbor została zaproszona na Telekamery? Nowe doniesienia zaskakują
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Marcin Daniec poślubił 20 lat młodszą blondynkę. Zobaczył ją na widowni i oszalał na jej punkcie
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Zaskakujące fakty o synu Poli Raksy. W dzieciństwie sprawiał problemy, dziś nie dopuszcza nikogo do matki
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Alicja Majewska nigdy nie przestała go kochać. Zdrada i rozstanie, a potem wstrząsająca diagnoza
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Edyta Golec ujawnia kulisy małżeństwa. Jest zazdrosna o fanki męża? "Gdyby miało do czegoś dojść..."
Czytaj więcej >
Marzena Siarkiewicz

Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl. Absolwentka psychologii na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Jej największą pasją jest podróżowanie. Kocha dobre jedzenie, filmy i seriale. Jej największym marzeniem jest przejechanie wraz z przyjaciółmi słynnej drogi 66 w Stanach Zjednoczonych. Miłośniczka Disney'a. Uwielbia poszerzać swoje horyzonty i zdobywać wiedzę.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Więcej z kategorii Plotki i gwiazdy

Plotki i gwiazdy

Marcin Gałązka

Córka Moniki Belucci ma już 18 lat. Jest zabójczo piękna, niektórzy twierdzą, że ładniejsza od matki
Czytaj więcej >
Plotki i gwiazdy

Marcin Gałązka

Bracia Golec w końcu pokazali prawdziwą twarz. Seria zdjęć hula po sieci, grzeczni to oni nie są
Czytaj więcej >
Plotki i gwiazdy

Michał Fitz

90-letnia mama Katarzyny Dowbor miała groźny wypadek. Prezenterka wyjawiła, w jakim jest stanie
Czytaj więcej >
Plotki i gwiazdy

Michał Fitz

Tyle w TVP zarabia Łukasz Nowicki. Wielu może tylko pomarzyć o takich pieniądzach
Czytaj więcej >
Plotki i gwiazdy

Martyna Pałka

Zaskoczenie na widok grobu Marka Perepeczki. Pozostawiał wiele do życzenia, teraz wszystko się zmieniło
Czytaj więcej >
Plotki i gwiazdy

Martyna Pałka

Grób znanej gwiazdy został zbezczeszczony. Okropne, co wandale zrobili zmarłej Vivienne Westwood
Czytaj więcej >
Plotki i gwiazdy

Marcin Gałązka

Córka Moniki Belucci ma już 18 lat. Jest zabójczo piękna, niektórzy twierdzą, że ładniejsza od matki
Czytaj więcej >
Plotki i gwiazdy

Marcin Gałązka

Bracia Golec w końcu pokazali prawdziwą twarz. Seria zdjęć hula po sieci, grzeczni to oni nie są
Czytaj więcej >
Plotki i gwiazdy

Michał Fitz

90-letnia mama Katarzyny Dowbor miała groźny wypadek. Prezenterka wyjawiła, w jakim jest stanie
Czytaj więcej >
Plotki i gwiazdy

Michał Fitz

Tyle w TVP zarabia Łukasz Nowicki. Wielu może tylko pomarzyć o takich pieniądzach
Czytaj więcej >
Plotki i gwiazdy

Martyna Pałka

Zaskoczenie na widok grobu Marka Perepeczki. Pozostawiał wiele do życzenia, teraz wszystko się zmieniło
Czytaj więcej >
Plotki i gwiazdy

Martyna Pałka

Grób znanej gwiazdy został zbezczeszczony. Okropne, co wandale zrobili zmarłej Vivienne Westwood
Czytaj więcej >