Klaudia Kulawik dziś to piękna i niezwykła kobieta. Kilka lat temu, jako 11-latka zachwyciła widzów i jurorów programu Mam Talent już podczas castingu. Czym obecnie się zajmuje? 

Klaudia Kulawik dziś już nie jest małą, zawstydzoną dziewczynką. Wyrosła na piękną kobietę realizującą swoje pasje. Przez długi czas nie było jej w kraju i zniknęła z mediów. Teraz powraca i zdradza swoje plany.

Klaudia Kulawik dziś

Klaudia Kulawik ma dziś 22 lata i trudno rozpoznać w niej 11-latkę z Mam talent. Po sukcesie, jaki odniosła w programie, zniknęła z mediów. Czym się zajmowała? Klaudia skończyła szkołę British and Irish Modern Music Institute w Londynie, gdzie szlifowała swoje umiejętności muzyczne. Podkreśla jednak, że zamierza kontynuować naukę.

– Zależy mi na tym, abym miała wpływ na to, co śpiewam i jak śpiewam, więc nauka jest na pierwszym miejscu — mówiła w rozmowie z Faktem.

Klaudia Kulawik dziś
instagram.com/klaudia.kulawik

Klaudia skupia się na doskonaleniu swoich umiejętności i konsekwentnie unika brylowania w mediach. Zapowiada, że raczej nie zobaczymy jej na czerwonym dywanie, bo nie sława jest dla niej najważniejsza.

– Wiem, że media bardzo pomagają temu, by promować artystów. To na pewno jest ich wielka siła. Myślę jednak, że to nie jest sęk w tym, żeby uczestniczyć w życiu na czerwonym dywanie, tylko żeby robić to, co się kocha — wyznała w rozmowie z Faktem.

Klaudia Kulawik dziś
instagram.com/klaudia.kulawik

Co dziś robi Klaudia Kulawik? Poza planami związanymi z edukacją Klaudia profesjonalnie zajmuje się muzyką. Niedawno wypuściła swoją najnowszą piosenkę Woman Phenomenally. Sama pisze teksty i pracuje nad kolejnymi materiałami. Prowadzi też swoje konto na Instagramie, gdzie od czasu do czasu zdradza, co się u niej dzieje.

Kim jest Klaudia Kulawik?

Klaudia Kulawik jest wokalistką, finalistką pierwszej edycji programu Mam Talent emitowanego na TVN. Zachwyciła jurorów już na castingu, kiedy zaśpiewała piosenkę Dziwny jest ten świat, Czesława Niemena. Cała trójka sędziów, jak i prowadzący z trudem powstrzymywali łzy. Klaudii udało się dotrzeć do finału, gdzie ostatecznie zajęła drugie miejsce. Po tym sukcesie wycofała się z show-biznesu i zniknęła na długie lata.

Klaudia Kulawik dziś
fot. screen Mam Talent

W 2012 roku Klaudia nagrała piosenkę do filmu Felix, Net i Nika oraz teoretycznie możliwa katastrofa. Od dawna nie zajmuje się jednak tylko śpiewem, gra też na flecie i na pianinie. Fani kochają jej głos i wróżą wielką karierę.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Krakowska kuria zwolniła trzy kobiety. Powód zszokował opinię publiczną
  2. Śmierć aktora „Star Treka” zasmuciła fanów. Gwiazdor zmarł nagle, miał tylko 50 lat
  3. Nie mógł uwierzyć w to, co stało się jego córce. Zainstalował ukrytą kamerę i dowiedział się co robi jej niania
  4. Znaki zodiaku, które są niezwykle wyuzdane. Te 4 znaki to czysty ogień
  5. 72-latka wzięła ślub z 27-latkiem. Teraz ma gigantyczny problem, którego nie da się rozwiązać
  6. Nagłe dźwięki z głębi kościoła przerwały ślub. Narzeczony stał jak wryty, panna młoda momentalnie odwróciła się od ołtarza

Źródło: Fakt

Poprzedni artykułSłodkich kotków nigdy dość. 10 zdjęć koteczków, które podbiły świat
Następny artykułKrzysztof Rutkowski w żałobie. Nie żyje najbliższa mu kobieta
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.