Klaudia Marchewka to zdecydowanie jedna z bardziej barwnych uczestniczek Big Brothera. Rapująca dziewczyna o wielkim sercu zdecydowanie wyróżnia się na tle pozostałych uczestników. Kim jest? Czym się zajmuje? Niewiele osób wie, że adoptowała i wychowuje brata.

Ta dziewczyna to wulkan energii. Ekspresyjna i otwarta na innych Klaudia Marchewka skrywa jednak wiele sekretów, które miały ogromny wpływ na jej dotychczasowe życie…  Poznajcie wzruszającą historię oryginalnej uczestniczki Big Brothera!

Klaudia z Big Brother

Klaudia Marchewka ma 26 lat i mieszka w Krakowie. Młoda dziewczyna pracuje jako kierowca karetki i ochroniarz na imprezach masowych. Wielokrotnie brała udział w maratonach, a jej największym osiągnięciem jest ten odbyty w Singapurze.

Kolejną pasją, której bez pamięci oddaje się Klaudia Marchewka, jest muzyka. Gatunek, w którym z powodzeniem odnosi sukcesy to rap. W programie Big Brother zaprezentowała autorską piosenkę o tytule Pamiętam. Utwór zadedykowała mamie, która, jak przyznała, odeszła zbyt szybko.

Big Brother: Klaudia wychowuje 11-letniego syna

Śmierć rodzica była dla dziewczyny ogromnym ciosem. Kobieta osierociła bowiem dwójkę dzieci, Klaudię i jej brata. Marchewka postanowiła przejąć opiekę nad jedenastolatkiem, ubiegając się o stanowisko prawnego opiekuna:

— Postanowiłam sądownie uzyskać tytuł rodziny zastępczej i prawnego opiekuna, żeby móc decydować o swoim bracie. Myślałam, żeby spróbować stworzyć mojemu bratu chociaż namiastkę normalnej rodziny, normalnych warunków do życia. Obiecałam to mamie. To była ostatnia rzecz, o którą mnie poprosiła przed wyjazdem na operację. (…) A potem już się nie wybudziła — wyznała w reality show.

Klaudia to nie tylko zabawna i szalona dziewczyna, ale również pełna ciepła i empatii osoba. Nieustępliwa, potrafi walczyć o to, na czym najbardziej jej zależy. Decyzja o adopcji brata była więc dla niej oczywistym krokiem.

Klaudia Marchewka: niepokorna natura

Klaudia Marchewka nie należy do osób, które płyną z prądem. W jednym z odcinków uczestniczka nie zastosowała się do wyznaczonych przez Wielkiego Brata zasad, przez co karę musiała ponieść cała grupa. Na czas trwania wyzwania Mieszkańcy Wielkiego Domu musieli chodzić odziani w szkolne mundurki. Bohaterce programu nie spodobał się ten pomysł.

Niezadowolona odmówiła wykonania polecenia, przez co pod jej adresem padły dość jednoznaczne podejrzenia… Wyznaczona przez Wielkiego Brata kara nakazywała oddanie wszystkich kosmetyków oraz środków czystości. Zachowanie Klaudii spotkało się zarówno z krytyką pozostałych uczestników, jak i widzów programu: 

— Nie rozumiem, czemu Klaudia zachowuje się coraz gorzej. Dziwna laska — Zaczyna być okropna. Ona w centrum uwagi, najważniejsza na świecie i liczy się tylko to, co ona chce  — grzmią komentujący. 

Jak dalej potoczą się losy uczestniczki w programie? Trzymamy za nią kciuki!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Klaudia Marchewka
instagram.com @bigbrother.tvn7

Klaudia Marchewka to jedna z uczestniczek 6. edycji reality show Big Brother.