Klaudia z Top Model fascynuje wszystkich swoją nietypową przeszłością. Czym zajmowała się ta egzotycznie wyglądająca piękność, zanim postanowiła spełnić swoje marzenie o zostaniu modelką? Jak wygląda jej życie prywatne? Klaudia El Dursi skrywa wiele sekretów. 

Większość uczestniczek programu Top Model ma szczęście, jeśli w drugim odcinku zakwalifikuje się do kolejnego etapu, czyli boot campu, który jest kolejną częścią wstępnej eliminacji. Klaudia jest wyjątkowa, miała więc szczególnie szczęście. Już w drugim odcinku została zakwalifikowana do dalszego etapu! Otrzymała tzw. Złoty Bilet. Już na tym etapie jest faworytką widzów, przekonanych, że to właśnie ona będzie zwyciężczynią w tej edycji. 

Oczywiście zachwyciła przede wszystkim jurorów — dzięki temu otrzymała Złoty Bilet. Nic dziwnego. Po tym, jak pokazała się w stroju kąpielowym, po sesji na dmuchanym flamingu? Nie było chyba w Polsce nikogo, kto nie sądziłby, że to właśnie Klaudia, jako pierwsza w historii powinna dostać możliwość przejścia od razu do odcinków finałowych. 

Kim jest Klaudia z Top Model?

Klaudia z Top Model to urodzona w Bydgoszczy krawcowa. W przeszłości zajmowała się wieloma rzeczami. Teraz postanowiła, że czas skończyć odkładanie swoich marzeń na potem i postawić siebie na pierwszym miejscu. Cóż, zdecydowanie było warto. Klaudia została doceniona przez jury 8. edycji programu Top Model i jako pierwsza otrzymała „Złoty Bilet”, czyli swojego rodzaju „przepustkę” zwalniającą ją z drugiego etapu eliminacji, dzięki której jedzie prosto do domu modelek. Jest wyjątkowym wyróżnieniem, oznaczającym że dana osoba zrobiła na sędziach szczególne wrażenie. 

Skąd pochodzi Klaudia z Top Model?

Zarówno egzotyczna uroda, jak i niespotykane nazwisko sprawiają, że wiele osób zadaje sobie pytanie: skąd pochodzi Klaudia z Top Model. Otóż jak się okazuje — z Bydgoszczy. Ci wszyscy, którzy zwrócili uwagę na to, że el Dursi wyróżnia się, nie mają jednak zwidów. Kobieta, owszem, urodziła się w Polsce, natomiast jej ojciec z pochodzenia jest Libijczykiem. To jemu zawdzięcza troszkę ciemniejszy kolor skóry i delikatnie arabskie rysy twarzy. Z pewnością jednak zjawiskową urodę zawdzięcza połączeniu bliskowschodnich cech ojca ze słowiańskimi matki, która jest Polką. 

Co Klaudia z Top Model robiła w przeszłości?

Kobieta dopiero niedawno postanowiła naprawdę skupić się na sobie i podjąć się spełnienia marzeń. Wtedy właśnie postanowiła postarać się o zakwalifikowanie się do 8. edycji programu Top Model. Nie oznacza to jednak, że wcześniej nie rozwijała się w życiu. W wieku trzydziestu lat Klaudia z Top Model ma kochająca rodzinę i imponującą karierę. W rodzinnej Bydgoszczy kobieta ma zakład krawiecki, w którym projektuje sukienki na specjalne okazje. Co jeszcze zaskakuje to to, że Złoty Bilet, po raz pierwszy w historii programu otrzymała kobieta… po dwóch ciążach. Imponujące, jak pięknie wygląda Klaudia, która jest mamą dwóch chłopców. 

Czy Klaudia z Top Model była w „Playboyu”?

Wiele krytyki, jaka spłynęła na Klaudię El Dursi, wynikła z tego, że kobieta miała opory przed wystąpieniem przed kamerą w stroju kąpielowym, chociaż w przeszłości była modelką Playboya. Rzeczywiście, dziesięć lat temu kobieta była „króliczkiem Playboya”. Zdaje się, że również dzięki temu wystąpiła w teledysku Mezo, jako że wraz z nią brało w nim udział również kilka innych modelek „Playboya”. Rozumiemy jednak, że kobieta, która urodziła dwójkę dzieci, może nie czuć się tak pewnie, jak wtedy gdy miała dwadzieścia lat. Chociaż oczywiście — po Klaudii te przebyte ciąże ciężko poznać. Kobieta wygląda zachwycająco, a jej ciała każdy mógłby pozazdrościć. 

Trzeba przyznać, Klaudia wygląda imponująco. Również jej osiągnięcia życiowe są godne pozazdroszczenia. W wieku lat trzydziestu kobieta ma dwójkę wspaniałych dzieci, swoją firmę, a teraz będzie spełniać marzenie, którego nie udało jej się zrealizować w przyszłości. My trzymamy za Klaudię kciuki i z niecierpliwością oczekujemy, by dowiedzieć się o niej więcej. 

A wy? Kibicujecie Klaudii? 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

klaudia z top model
instagram.com/klaudia_el_dursi

Klaudia z synkami. 

klaudia z top model
instagram.com/klaudia_el_dursi

Trzeba przyznać, że kobieta wygląda oszałamiająco. 

klaudia z top model
instagram.com/klaudia_el_dursi

Życzymy jej wszystkiego najlepszego. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Będziesz złym mężem? Sąd odda Twoją pensję małżonce 
  2. Agata: „Pozwoliłam 15-letniej córce zamieszkać z chłopakiem. Rodzina uważa, że oszalałam”
  3. Manicure u „specjalistki” zakończył się katastrofą. „Dosłownie zwijałam się z bólu”
  4. Nawet poród nie powstrzymuje ich przed wyglądaniem jak boginie. Blogerki potrafią robić makijaż w czasie skurczów
  5. Mama Julii Wieniawy w bikini wygląda bosko. Kim jest Marta Wieniawa-Narkiewicz?
  6. Michał Szpak i Roksana Węgiel razem? Piosenkarz jest zachwycony młodą wokalistką

źródła: natemat.pl, topmodel.tvn.pl, instagram.com

Poprzedni artykułSypki puder warto mieć w kosmetyczce. Jak go używać?
Następny artykułSiostra poszła odebrać małego brata z przedszkola i długo nie wracała. Zaniepokojona mama odkryła prawdę sprawdzając jej Snapchata
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego