Klaudia z Top Model fascynuje wszystkich swoją nietypową przeszłością. Czym zajmowała się ta egzotycznie wyglądająca piękność, zanim postanowiła spełnić swoje marzenie o zostaniu modelką? Jak wygląda jej życie prywatne? Klaudia El Dursi skrywa wiele sekretów. 

Większość uczestniczek programu Top Model ma szczęście, jeśli w drugim odcinku zakwalifikuje się do kolejnego etapu, czyli boot campu, który jest kolejną częścią wstępnej eliminacji. Klaudia jest wyjątkowa, miała więc szczególnie szczęście. Już w drugim odcinku została zakwalifikowana do dalszego etapu! Otrzymała tzw. Złoty Bilet. Już na tym etapie jest faworytką widzów, przekonanych, że to właśnie ona będzie zwyciężczynią w tej edycji. 

Oczywiście zachwyciła przede wszystkim jurorów — dzięki temu otrzymała Złoty Bilet. Nic dziwnego. Po tym, jak pokazała się w stroju kąpielowym, po sesji na dmuchanym flamingu? Nie było chyba w Polsce nikogo, kto nie sądziłby, że to właśnie Klaudia, jako pierwsza w historii powinna dostać możliwość przejścia od razu do odcinków finałowych. 

Kim jest Klaudia z Top Model?

Klaudia z Top Model to urodzona w Bydgoszczy krawcowa. W przeszłości zajmowała się wieloma rzeczami. Teraz postanowiła, że czas skończyć odkładanie swoich marzeń na potem i postawić siebie na pierwszym miejscu. Cóż, zdecydowanie było warto. Klaudia została doceniona przez jury 8. edycji programu Top Model i jako pierwsza otrzymała „Złoty Bilet”, czyli swojego rodzaju „przepustkę” zwalniającą ją z drugiego etapu eliminacji, dzięki której jedzie prosto do domu modelek. Jest wyjątkowym wyróżnieniem, oznaczającym że dana osoba zrobiła na sędziach szczególne wrażenie. 

Skąd pochodzi Klaudia z Top Model?

Zarówno egzotyczna uroda, jak i niespotykane nazwisko sprawiają, że wiele osób zadaje sobie pytanie: skąd pochodzi Klaudia z Top Model. Otóż jak się okazuje — z Bydgoszczy. Ci wszyscy, którzy zwrócili uwagę na to, że el Dursi wyróżnia się, nie mają jednak zwidów. Kobieta, owszem, urodziła się w Polsce, natomiast jej ojciec z pochodzenia jest Libijczykiem. To jemu zawdzięcza troszkę ciemniejszy kolor skóry i delikatnie arabskie rysy twarzy. Z pewnością jednak zjawiskową urodę zawdzięcza połączeniu bliskowschodnich cech ojca ze słowiańskimi matki, która jest Polką. 

Co Klaudia z Top Model robiła w przeszłości?

Kobieta dopiero niedawno postanowiła naprawdę skupić się na sobie i podjąć się spełnienia marzeń. Wtedy właśnie postanowiła postarać się o zakwalifikowanie się do 8. edycji programu Top Model. Nie oznacza to jednak, że wcześniej nie rozwijała się w życiu. W wieku trzydziestu lat Klaudia z Top Model ma kochająca rodzinę i imponującą karierę. W rodzinnej Bydgoszczy kobieta ma zakład krawiecki, w którym projektuje sukienki na specjalne okazje. Co jeszcze zaskakuje to to, że Złoty Bilet, po raz pierwszy w historii programu otrzymała kobieta… po dwóch ciążach. Imponujące, jak pięknie wygląda Klaudia, która jest mamą dwóch chłopców. 

Czy Klaudia z Top Model była w „Playboyu”?

Wiele krytyki, jaka spłynęła na Klaudię El Dursi, wynikła z tego, że kobieta miała opory przed wystąpieniem przed kamerą w stroju kąpielowym, chociaż w przeszłości była modelką Playboya. Rzeczywiście, dziesięć lat temu kobieta była „króliczkiem Playboya”. Zdaje się, że również dzięki temu wystąpiła w teledysku Mezo, jako że wraz z nią brało w nim udział również kilka innych modelek „Playboya”. Rozumiemy jednak, że kobieta, która urodziła dwójkę dzieci, może nie czuć się tak pewnie, jak wtedy gdy miała dwadzieścia lat. Chociaż oczywiście — po Klaudii te przebyte ciąże ciężko poznać. Kobieta wygląda zachwycająco, a jej ciała każdy mógłby pozazdrościć. 

Trzeba przyznać, Klaudia wygląda imponująco. Również jej osiągnięcia życiowe są godne pozazdroszczenia. W wieku lat trzydziestu kobieta ma dwójkę wspaniałych dzieci, swoją firmę, a teraz będzie spełniać marzenie, którego nie udało jej się zrealizować w przyszłości. My trzymamy za Klaudię kciuki i z niecierpliwością oczekujemy, by dowiedzieć się o niej więcej. 

A wy? Kibicujecie Klaudii? 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

klaudia z top model
instagram.com/klaudia_el_dursi

Klaudia z synkami. 

klaudia z top model
instagram.com/klaudia_el_dursi

Trzeba przyznać, że kobieta wygląda oszałamiająco. 

klaudia z top model
instagram.com/klaudia_el_dursi

Życzymy jej wszystkiego najlepszego. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Będziesz złym mężem? Sąd odda Twoją pensję małżonce 
  2. Agata: „Pozwoliłam 15-letniej córce zamieszkać z chłopakiem. Rodzina uważa, że oszalałam”
  3. Manicure u „specjalistki” zakończył się katastrofą. „Dosłownie zwijałam się z bólu”
  4. Nawet poród nie powstrzymuje ich przed wyglądaniem jak boginie. Blogerki potrafią robić makijaż w czasie skurczów
  5. Mama Julii Wieniawy w bikini wygląda bosko. Kim jest Marta Wieniawa-Narkiewicz?
  6. Michał Szpak i Roksana Węgiel razem? Piosenkarz jest zachwycony młodą wokalistką

źródła: natemat.pl, topmodel.tvn.pl, instagram.com