Klient wychodząc z jednej z restauracji dopuścił się czynu, którego chwilę później bez wątpienia mocno pożałował. Zastanawiacie się co takiego zrobił mężczyzna? Otóż… złapał kelnerkę za pupę! Kobieta jednak nie pozostała obojętna wobec tego czynu i odpowiednio się na nim odegrała. A całe zdarzenie zostało uwiecznione na filmiku. Koniecznie musisz to zobaczyć!

Fakt, iż Emelia Holden nazywana jest przez kobiety prawdziwą bohaterką zupełnie nas nie dziwi! Dziewczyna w możliwie najlepszy sposób udowadnia nam, iż płeć piękna to niesamowicie silne i odważne istoty! Kiedy przechodzący obok mężczyzna złapał ją za pośladki, kelnerka nie wahała się ani chwili. Od razu wiedziała jak właściwie zareagować na takie zachowanie. Co więcej, okazuje się, że krzyk czy uderzenie z tzw. liścia są już faux-pas! Bezczelny klient na długo zapamięta to wydarzenie.

Klient złapał kelnerkę za pośladki!

Kiedy tylko nagranie to pojawiło się w sieci, Internet zawrzał. I nie ma w tym nic dziwnego. To, co zrobiła młoda dziewczyna jest naprawdę niesamowite! W końcu żadna z nas nie lubi, kiedy obcy mężczyzna narusza jej prywatność. Takie zachowanie powinno być piętnowane i nie należy przechodzić obok niego obojętnie.

Na filmiku zobaczyć możemy sposób, w jaki 21-letnia kelnerka Emelia Holden postanowiła rozprawić się się z natarczywym klientem. Cała sytuacja miała miejsce w jednej z restauracji w Georgii. 31-letni Ryan Cherwinski, w momencie, gdy wychodził z restauracji… klepnął kelnerkę w pupę.

Kobieta nie wahała się ani sekundy

Emelia automatycznie odwróciła się, złapała mężczyznę za koszulkę i… uderzyła nim o ścianę! Potem głośno i wyraźnie powiedziała mu co myśli na temat jego osoby. 

Całe szczęście nagranie zostało zarejestrowane przez kamery, a mężczyzna został ukarany po raz drugi! Tym razem przez policję. Delikwent spędził dwie noce w areszcie i opuścił go dopiero po wpłaceniu kaucji w wysokości 9300 złotych. 

– Chcę, żeby kobiety na całym świecie wiedziały, że stawanie we własnej obronie jest okej – powiedziała kobieta w wywiadzie dla The Independent. 

Jak zgłosić molestowanie w pracy?

Zastanawiasz się, jak bronić się przed molestowaniem w pracy? Oto nasze rady:

  1. Przede wszystkim wyraź jasny i stanowczy sprzeciw wobec zachowania swojego oprawcy. 
  2. Jeśli takie działanie okaże sie nieskuteczne koniecznie sprawę tę zgłoś na piśmie, dołącz je również do swojej dokumentacji w dziale personalnym firmy.
  3. W momencie, gdy oprawca w dalszym ciągu pozostanie bierny zgłoś incydent do Państwowej Inspekcji Pracy oraz Sądu Pracy.
  4. Wnieś oskarżenie do sądu cywilnego. 

ZOBACZ WIDEO:

 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie tylko Michał Wiśniewski. Polskie gwiazdy w biznesie utopiły fortunę
  2. Graficzka pokazała, jak naprawdę powinny wyglądać okładki magazynów dla nastolatek
  3. 35-letnia kobieta ustanowiła rekord w jedzeniu majonezu na czas. W 3 minuty pochłonęła aż 16 tysięcy kalorii
  4. Miłość matki do córki silniejsza niż śmierć. Historia rodem z filmu
  5. Kasia Cichopek pokazała zdjęcie swojej kuchni. Nawet Szelągowska by takiej nie zaprojektowała
  6. 43-letnia, najpiękniejsza gwiazda Polsatu Karolina Szostak pochwaliła się nadzwyczajnym efektem diety owocowo-warzywnej. Brawo

Źródło: popularne.pl, poradnikzdrowie.pl.

 

 

Poprzedni artykułOjciec kupił córce używane auto. W schowku znalazł wyjątkowy list poprzednich właścicieli
Następny artykułKinga Rusin zdradziła, ile w tym roku zarobiła jej firma. Zawrotne kwoty są naprawdę godne podziwu
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.