Wstrząsająca historia jednego z klientów Lidla w Piotrkowie Trybunalskim. Po zakupie jajek z przeceny okazało się, że są całkowicie zepsute. Mamy odpowiedź sklepu.

  • Klient w Piotrkowie Trybunalskim zakupił w Lidlu jajka z przeceny
  • W domu okazało się, że produkt był w tragicznym stanie – w jajkach były białe larwy
  • Sprawa obiegła media, sklep odpowiedział na oskarżenia

Lidl sprzedaje zepsute produkty?

Niecodzienna sytuacja w Piotrkowie Trybunalskim. Jeden z klientów tamtejszego Lidla opowiedział mediom o przykrej sytuacji jaka miała miejsce podczas zakupów. Okazało się, że zakupiony produkt nie nadawał się kompletnie do spożycia – był totalnie zepsuty.

Klient opowiedział, że podczas zakupów w ostatniej chwili sobie przypomniał o tym, że miał jeszcze kupić jajka. Postanowił złapać produkt z przeceny – często dostępne tam produkty są w ostatnich dniach świeżości. Nie spodziewał się jednak, że skończy się to aż tak tragicznie.

Dopiero w domu zorientował się, że zakup był niefortunny. Już wcześniej opakowanie wydzielało z siebie nieprzyjemny zapach, jednak po otworzeniu go wszystko stało się jasne. Jajka były zgniłe, a w jednym z nich można było dostrzec białe larwy.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Lidl odpowiada na oskarżenia

Sprawa obiegła media. Pechowy klient szybko udał się ze zdjęciami zepsutego produktu do mediów, z komentarzem, że „nie chce znać sieci Lidl”. Na odpowiedź sklepu nie trzeba było długo czekać – szybko odpowiedziano i przeproszono za zaistniałą sytuację. W oświadczeniu również zapewniono, że produkty w sklepach Lidl przechodzą wysokiej jakości kontrole.

Pracownicy sklepów Lidl nieustannie starają się o to, by dostarczane produkty były najwyższej jakości. W tym celu sieć sklepów wymaga od dostawców certyfikatów jakościowych, a od pracowników najstaranniejszej kontroli produktów.

Wszystko zatem wskazuje na to, że przypadek larw w jajkach był pechowym wypadkiem przy pracy.

Źródło: o2.pl

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Skandal w polskim mieście. Nastolatek znęcał się nad chłopcem
  2. Andrzej Duda zobaczył wyjątkową stylizację Roksany Węgiel. Szybko zareagował
  3. Adam Jachimczak z policji powiedział, jaki trop sprawdzają służby ws. Jacka Jaworka