Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kłótnie między Sikorą a Tomaszewską to norma. Młody dziennikarz ujawnił, jak naprawdę wygląda ich relacja
Michał Fitz
Michał Fitz 21.09.2022 18:04

Kłótnie między Sikorą a Tomaszewską to norma. Młody dziennikarz ujawnił, jak naprawdę wygląda ich relacja

Aleksander Sikora
youtube.com/SwiatGwiazd

Aleksander Sikora i Małgorzata Tomaszewska to prawdopodobnie najbardziej zgrana para prowadzących w polskiej telewizji. Nie spotykają się tylko w pracy, bo przyjaźnią się również prywatnie. Wiele osób zastanawia się, kim tak naprawdę są dla siebie prezenterzy TVP. Teraz dziennikarz opowiedział, jak wygląda ich relacja.

Aleksander Sikora udzielał wywiadu dla „Świata Gwiazd”, w którym został zapytany o potencjalne zgrzyty, występujące między nim a Małgorzatą Tomaszewską. Prezenter nie owijał w bawełnę i powiedział wprost, jak jest. Przy okazji wyjaśnił również, co prywatnie łączy go z koleżanką z planu „Pytania na śniadanie”.

Dziennikarz wypowiedział się również na temat tego, w jaki sposób reaguje, gdy słyszy negatywne komentarze na temat Telewizji Polskiej i jej pracowników. Gwiazdor zdradził, że stara się nie przejmować nieuzasadnioną krytyką.

Kim prywatnie są dla siebie Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora?

Prowadzący program „Pytanie na śniadanie” stanowią świetny duet nie tylko na planie porannego show, ale również w życiu prywatnym. Prezenterzy często spotykają się i spędzają razem swój wolny czas. Wspólne zdjęcie na Instagramie i zażyła relacja gwiazd podczas pracy na planie śniadaniówki stały się powodem spekulacji na temat tego, co tak naprawdę ich łączy.

Aleksander Sikora udzielił niedawno szczerego wywiadu dla portalu „Świat Gwiazd”, w którym opowiedział, jak wygląda jego znajomość z prezenterką i czy zdarzają się między nimi jakieś nieporozumienia. Jednocześnie wyznał, kim tak naprawdę jest dla niego Małgorzata Tomaszewska.

-My jesteśmy, jak stare dobre małżeństwo, tyle że w nawiasie dodam adnotację — telewizyjne. Wiadomo, że mamy lepsze i gorsze dni. (…) Gocha jest dla mnie dobrą koleżanką, przyjaciółką. Tyle czasu spędzamy ze sobą zawodowo, że tak do siebie przywyknęliśmy, że nic dziwnego, że także poza płaszczyzną zawodową się spotykamy i spędzamy razem czas — zdradził w rozmowie ze „Światem Gwiazd” Aleksander Sikora.

Czy Aleksander Sikora i Małgorzata Tomaszewska się sprzeczają? „Jeśli już się pokłócimy, nie ma między nami cichych dni”

Czy w takim razie między lubianą parą prowadzących show występują jakieś nieporozumienia? Prezenter zdradził, że tak, ponieważ przy tak intensywnej relacji nie jest możliwe uniknięcie drobnych sprzeczek. Wyjaśnił też, w jaki sposób on i Małgorzata Tomaszewska starają się rozwiązywać pojawiające się między nimi konflikty.

-W każdej relacji są tarcia, bo gdyby ich nie było, to byłaby to relacja, według mnie, nie w pełni szczera. Ale jeśli już się pokłócimy, to nie ma między nami cichych dni — bardzo szybko naprawiamy wszelkie niedociągnięcia w naszych stosunkach. To jest recepta na udany związek — czy to przyjacielski, czy taki na życie — wyznał prezenter w wywiadzie dla portalu „Świat Gwiazd”.

Gwiazdor odniósł się również do tego, w jaki sposób internauci reagują na fakt, że pracuje dla Telewizji Polskiej. Stacja spotyka się często z dużą dozą krytyki, a jej pracownicy są ofiarami niepochlebnych komentarzy. Prowadzący „Pytanie na śniadanie” wyznał, że stara się kreować przestrzeń, która wolna jest od hejtu i negatywnych komentarzy

-Mnie ta krytyka nigdy bezpośrednio nie dotknęła. Może mam ograniczone pole wiedzenia, bo staram się widzieć to, co dobre, a nie to, co złe. Ja nie krytykuję. Staram się doceniać każdą pracę każdego człowieka — powiedział Aleksander Sikora.

Zobacz całe nagranie:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Pytanie na śniadanie”. Małgorzata Tomaszewska we łzach. Przeprowadziła niezwykle trudną rozmowę
  2. „Dzień Dobry TVN”: Wzburzona Drzyzga zaczęła ostro mówić prosto do kamery. „Przepraszam, ale poniosło mnie”
  3. Na widok Magdy Gessler można było zwariować. Miała na sobie 15 metrów materiału, 8 warstw tiulu i pióra