Klub, z zależności od tego, jakiego rodzaju wydarzenia są w nim organizowane, ma różne standardy dotyczące tego, jakich gości wpuszcza się na imprezę. Za podjęcie decyzji, jakie osoby dostaną się do środka, a jakie nie, odpowiedzialni są selekcjonerzy. Dzięki pewnej kobiecie dowiedzieliśmy się, jakie cechy nie są mile widziane – jest ich aż 7. Wiele osób mogą zdenerwować jej opinie.

Każdemu z nas, a przynajmniej tym z nas, którzy lubią czasami odwiedzić klub, przydarzyło się, że przy wejściu zostali cofnięci przez osobę na bramce. Pewnie wzbudziło to frustrację i wątpliwości: co sprawiło, że nie zostaliśmy wpuszczeni na imprezę? Sylwia, klubowa selekcjonerka, opowiedziała portalowi papilot.pl, jak wygląda jej praca i na jakiej podstawie podejmuje decyzje.

Klub: jak do niego NIE wyglądać?

Jak nie wyglądać do klubu? Każdemu z nas wydaje się, że doskonale to wie. Ale czy pamiętamy o wszystkich tych szczegółach? Klubowa selekcjonerka zdradziła, że te rzeczy zawsze sprawią, że nie wpuści danej osoby na imprezę:

 1. Nadmiar solarium
 2. Szpachla na twarzy
 3. Rzęsy dotykające brwi
 4. Widoczne doczepy
 5. Kiczowata sukienka
 6. Dekolt do pępka
 7. Majtki wystające spod sukienki

Jak bardzo bezpośrednio ujęła to selekcjonerka: klub to nie miejsce dla kobiety, która wygląda jak zakonnica, ale też nie jak prostytutka. W kontraście, do klubu nie zostałaby też wpuszczona kobieta ubrana przesadnie skromnie, bez makijażu.

O niektórych ludziach wiem więcej niż ich najbliżsi

Wynika to z tego, że dobry selekcjoner musi być świetnym psychologiem. Ma dosłownie sekundy na to, żeby ocenić, nie tylko to, czy dana osoba wpasuje się z wyglądu. Powinna też umieć określić, czy dana osoba wpasuje się w ich normalną klientelę pod względem zachowania. A jak przyznała selekcjonerka, dobry wygląd nie zawsze idzie w parze z poprawnym zachowaniem.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

klub
unsplash.com

W klubie musisz wyglądać w określony sposób.

klub
unsplash.com

Selekcjonerka opowiedziała, czego najbardziej nie lubi.

klub
fot. Sarthak Navjivan, unsplash.com

Warto zwracać na to uwagę.

ZOBACZ TEŻ:

 1. Objawy raka gardła. Łatwo je pomylić ze zwykłym przeziębieniem
 2. Biedronka, Lidl i Auchan może czekać kryzys. Będzie jeszcze gorzej
 3. Zabrał psa na wspólne pływanie. Spacer na plażę zakończył się wyjątkowo nieszczęśliwie
 4. ”Zakochałam się w koleżance z pracy. Mam męża i dziecko, nie wiem, co robić”
 5. Rodzice chcieli dać nauczkę córce i z niej zażartowali. Gdy dziewczynka spojrzała w lustro, zalała się łzami
 6. Niepokojące doniesienia mediów. Stan Dody jest coraz gorszy, trafi do szpitala?

źródła: papilot.pl

Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego