Kobiece zachowania i humory potrafią dać się mężczyznom we znaki. Niekiedy mężczyźni nie potrafią zrozumieć, o co właściwie chodzi kobietom, co doprowadza je do jeszcze większej frustracji. Czym najbardziej denerwujemy facetów? Mamy zestaw top 5 zachowań, które rozdrażnią każdego z nich!

Kobiece zachowania czasami są niezrozumiałe w męskim gronie. Odwiecznym problemem facetów jest ich zagubienie i nieumiejętność odczytania naszych intencji. Wiemy też, że same niekiedy to wykorzystujemy, aby wyprowadzić ich z równowagi. Co najbardziej denerwuje facetów? 

Kobiece zachowania, które denerwują facetów

Tylko my kobiety wiemy, kiedy wkurzyć faceta. Oczywiście nie zawsze robimy to świadomie, a nasza natura skłania nas do podejmowania pewnych decyzji. Nie zawsze mężczyźni będą się przyznawać, że coś ich denerwuje. Jednak jak to jest? Dlaczego płcie przeciwne nie mogą zrozumieć pewnych rzeczy nawzajem? Prawdą jest, że życie byłoby nudne, gdybyśmy wszyscy mogli się dogadać. 

Tak oznacza nie

Tak oznacza nie, czy nie oznacza tak? Przyznajcie, że mężczyźni wpadają w największe zakłopotanie, kiedy słyszą od nas twierdzenie lub zaprzeczenie. Stało się coś? – znasz to powiedzenie? Ile razy odpowiedziałaś swojemu facetowi, że nie, a on słysząc tę odpowiedź, poszedł ucieszony do drugiego pokoju? Później z twojej strony były pewnie wyrzuty, których on… dalej nie potrafił zrozumieć. Ostatecznie ciebie to śmieszyło, a to on został poszkodowany i zakłopotany

Narzekanie

Nie, nie idę. Jestem głodna. Zimno mi. Nie wyjdę w tych butach. Wszystkie to znamy, a narzekanie to część naszej natury. Pewne wybory są dla nas kluczowe, podczas gdy dla faceta są nieistotne.

Nie mam się w co ubrać

I tu pies pogrzebany. Umówiliście się na wyjście o godzinie 21? Nie mogłaś znaleźć pasującego płaszcza, później sukienka była za obcisła, aż ostatecznie buty nie pasowały do torebki. Wyjście przełożyłaś na 21:30 i przyszłaś spóźniona? Swoje wejście skomentowałaś pewnie tym, że mogłaś zostać w tym, co założyłaś jako pierwsze. 

Kochanie zapomniałeś o czymś 

Każdy mężczyzna z niecierpliwością czeka na wieczorne wyjście z kumplami. Kiedy już wyczekiwana godzina zbliża się wielkimi krokami, a ty widzisz, że twój facet zakłada koszulę, nagle przypomina ci się, że przedwczoraj nie wstawił prania, a dziś miał zrobić zakupy spożywcze. 

Gdzie jesteś? Jak się bawisz? 

Kiedy już wreszcie uda mu się wyjść, ty zaczynasz się nudzić sama w domu. Co najlepiej zrobić w tej sytuacji? Wysłać mu 10 SMS-ów z zapytaniem jak tam. Z każdą minutą, z którą nie odpowiada, złościsz się coraz bardziej, aż w końcu wysyłasz mu litanię, którą przeczyta co najmniej za godzinę. 

ZOBACZ GALERIĘ: 

Kobiece zachowania
Fot. unsplash.com 

Facet może czuć zakłopotanie, kiedy odpowiadasz tak, lub nie. Najbardziej drażniąca odpowiedź to również: jak chcesz.

Kobiece zachowania
Fot. unsplash.com / Ben White 

Kiedy narzekasz, on gotuje się w środku. 

Kobiece zachowania
Fot. unsplash.com 

Czasami specjalnie denerwujemy mężczyzn, bo bawi nas ich reakcja. 

Kobiece zachowania
Fot. unsplash.com / Ben White 

Jakie kobiece zachowania drażnią facetów? Do najbardziej denerwującego zdania należy również: nie mam się w co ubrać.

Kobiece zachowania
Fot. unsplash.com / Kyle Glenn 

Myślał, że wyjdzie spokojnie z kolegami, a dostał 10 SMS-ów z pytaniem: gdzie jesteś. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Znaki zodiaku, których życie wygląda jak oscarowy FILM. Jaki?
  2. Jaki pies dla dzieci i rodziny? Najlepsze psy dla dzieci
  3. Jennifer Lawrence sypiała z Harvey Weinsteinem? Aktorka zaprzecza!

 

Poprzedni artykułPan młody zginął przez zdjęcie. Chwile przed ślubem doszło do tragedii
Następny artykułPożar w Amazonii, płonie las deszczowy w Brazylii. Jest tak potężny, że chmury dymu widać z kosmosu
Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl. Studiowała dziennikarstwo i komunikację społeczną na UMCS-ie w Lublinie. Dzieli swoje zainteresowania między muzyką a lifstylem. Jej ulubioną formą rozrywki jest granie jako techno DJ. Za swoje mocne cechy uważa otwartość i towarzyskość. Lubi poznawać nowych ludzi, którzy ją inspirują i dają motywację do zagłębiania w tematy, dotąd jej nieznane.