Wstrząsająca historia z TikToka. Internautka podzieliła się nagraniem nietypowego guza na palcu. Lekarze przedstawili jej niepokojącą diagnozę.

  • Hollie Rose Bakes na swoim palcu zaobserwowała dziwny guzek
  • Nagraniem palca podzieliła się na swoim TikToku
  • Okazało się, że to objaw groźnej choroby

Tiktokerka pokazała niepokojący objaw

Szokująca historia TikTokerki. Hollie Rose Bakes opowiedziała internautom o swojej niedawnej przygodzie. Pewnego dnia obudziła się z niewielkim guzem na swoim palcu. Nie bolał, jedynie sprawiał delikatny dyskomfort, więc początkowo go zignorowała.

Guzek jednak zaczął cały czas się powiększać, do tego stopnia, że zaczynało to wyglądać dość niepokojąco. Dziewczyna postanowiła udać się z tym do lekarza.

Ten jednak zbagatelizował ten objaw, nakłuł jedynie delikatnie guzek, z którego poleciało troszkę krwi. Poradził pacjentce, by się nie martwiła, a guz sam wkrótce zniknie. Tak się jednak nie stało.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Nietypowy nowotwór na palcu tiktokerki

Guzek jednak wciąż rósł – nagraniem swojego obrzmiałego palca podzieliła się na swoim TikToku. Nagranie szybko zdobyło olbrzymią popularność, autorka w zabawny sposób nazwała je „ciężarnym palcem”. Zaniepokojona jednak postanowiła udać się do kolejnego specjalisty.

Druga diagnoza była zupełnie inna. Okazało się, że na palcu influencerki zagościł tłuszczak, czyli łagodny nowotwór. Musiała przejść poważną operację, aby usunąć nowotwór z palca.

Hollie wyznała, że ma żal do lekarza, który wystawił pierwszą diagnozę. Opowiedziała, że bała się diagnozy nowotworowej, szczególnie, że w jej rodzinie nowotwory są częste. Zaapelowała także do swoich widzów, by wyciągnęli lekcje z jej historii i obserwowali podejrzane reakcje swojego ciała.

 

@hollierosebakesIf I don’t laugh I’ll cry ????✌???? #pregnantfinger #ohno #fingerbump♬ Oh No – Kreepa

 

Źródło: o2.pl

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Skandal w polskim mieście. Nastolatek znęcał się nad chłopcem
  2. Klient zniesmaczony po zakupach w Lidlu. Oskarża sieć
  3. GIS wycofał popularny produkt żywnościowy