Kobieta po długim czasie spędzonym w domu chciała uczcić koniec kwarantanny. Niestety, wyprawa mająca uczcić koniec zamknięcia w czterech ścianach nie przebiegła pomyślnie. Jedno piękne zdjęcie na łonie natury sprawiło, że spacer skończył się tragicznie. 

Czas izolacji już niemal wszystkim daje się we znaki. Brak możliwości spotkania się ze znajomymi, pójścia do restauracji czy na zakupy odbija się na naszym zdrowiu psychicznym. Zamknięci w domu tylko marzymy, aby w końcu móc spędzić trochę czasu na łonie natury. Pewna kobieta niestety podczas takiej wyprawy tragicznie zginęła.

Kobieta chciała tylko zrobić zdjęcie

Olesya Suspicina to pochodząca z Kazachstanu 31-letnia kobieta, która pracowała w mieście Antalya w Turcji jako przewodniczka. Po długim czasie w domu zapragnęła w końcu wybrać się na spacer. Wraz z przyjaciółką udała się do malowniczego parku Düden. Finał wycieczki niestety okazał się tragiczny.

Jak podaje The Sun przewodniczka w pewnym momencie wpadła na pomysł, aby zrobić sobie zdjęcie na tle majestatycznych wodospadów. Klif sięga tam podobno nawet 35 metrów wysokości. Kobieta wdrapała się na ogrodzenie i ustawiła się do zdjęcia.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

  1. Dramatyczne relacje z miejsca poszukiwań Kacpra Błażejowskiego. Mieszkańcy zabrali głos
  2. Dramatyczne poszukiwania trwały wiele dni. Niestety, porażająca prawda wyszła na jaw, ciężko powstrzymać łzy
  3. Owczarek niemiecki zobaczył małego kotka i wtedy się zaczęło. Filmik trafił do sieci

Finał okazał się tragiczny

W pewnym momencie Olesya straciła równowagę i wpadła do wody. Jej zrozpaczona przyjaciółka natychmiast zadzwoniła po pogotowie. Niestety, kobieta nie przeżyła upadku z tak wysokiego klifu. Rodzina i przyjaciele są załamani. Składamy najszczersze kondolencje.

Choć czas izolacji bądź przymusowa kwarantanna to dla nas wszystkich niezwykle trudny czas, warto wykazać się cierpliwością – pandemia przecież nie wygasła, a jej szczyt może być nadal przed nami. Więcej informacji o tym, co dozwolone podczas kwarantanny znajdziecie tutaj.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

kobieta
fot. instagram.com/mrsaytanphotography

Wodospady w parku Düden. Być może to gdzieś w tej okolicy zginęła kobieta.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ogromny hałas w środku nocy, ludzie nie mogą zmrużyć oka. „Kto normalny robi remont o tej porze?”
  2. Najnowsze, oficjalne dane z Chin ws. koronawirusa są porażające. Aż trudno uwierzyć
  3. Darmowe leki mogą trafić do wielu Polaków. Jest tylko jeden szczegół, o którym należy wiedzieć
  4. Znudził ci się zwykły rosół? Mamy przepis, dzięki któremu zaniemówisz z wrażenia, a nie wymaga wiele pracy
  5. Filip Chajzer znowu próbuje być zabawny. Internauta: ”Bardziej żenującym się już nie da być”
  6. Poczta Polska wprowadziła do sprzedaży nietypowe maseczki. Można się zdziwić

źródło: o2.pl

Redaktorka portalu Lelum.pl. Absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Miłośniczka wszelakich podróży, kuchni włoskiej, kryminałów i astronomii. W wolnych chwilach z niecierpliwością planuje kolejne wyjazdy.