Kobieta pochodząca z Akron w Ohio opublikowała w mediach społecznościowych bardzo nietuzinkową sesję zdjęciową. Na fotografiach widzimy Emily Mueller w zaawansowanej ciąży, pozującą z wieloma tysiącami pszczół. Internauci nie stronili od negatywnych komentarzy rzucanych w stronę kobiety, która musiała zmierzyć się z konsekwencjami.

Kobieta od lat zajmuje się pszczelarstwem. Jak sama poinformowała swoich czytelników w mediach społecznościowych, ta pasja pozwoliła jej zapomnieć o przykrej przeszłości. Okazało się, że Emily kilkukrotnie poroniła. 

Kobieta w ciąży pozuje z pszczołami

Emily Mueller po publikacji niezwykłych fotografii od razu wytłumaczyła, skąd pojawił się pomysł na zdjęcia. W ten sposób chciała oddać cześć każdemu życiu, które rodzi się na tym świecie. Mimo że kobieta nie miała łatwej przeszłości, to właśnie pszczelarstwo ją uratowało

Nie zważając na negatywne komentarze Internautów, którzy zarzucali przyszłej mamie, że zachowuje się lekkomyślnie, Emily broniła swoich ukochanych pszczół.  

  1. Dagmara Kaźmierska właśnie przekazała radosną nowinę. Fani oszaleli ze szczęścia, zewsząd płyną gratulacje
  2. Śmierć w „Na Wspólnej”. Tragiczne okoliczności rozstania z jedną z bohaterek

Urodziła martwe dziecko

Kobieta wraz z mężem czekali, aż na świat przyjdzie ich czwarte dziecko. Lada moment ich duża rodzinka miała powitać tak bardzo wyczekiwanego malucha. Nietuzinkowe zdjęcia miały tylko upamiętnić wspaniały okres ciąży.

Niestety, ale sprawdził się najgorszy scenariusz tej rodziny. Synek Emily urodził się martwy – z informacji wynika, że miało to związek z trudnościami w krzepliwości krwi dziecka. Ciężko wyobrazić sobie, co przeżywała kobieta. Całe szczęście nadal ma pasję, która pomaga jej w trudnych chwilach. Swoją wzruszającą historię opisała na Facebooku – dopiero wtedy inni zrozumieli jej podejście.  

ZOBACZ ZDJĘCIA:

kobieta
Fot. facebook.com/kendrahdamis/

Kobieta opublikowała nietuzinkową sesję w mediach społecznościowych.

kobieta
Fot. facebook.com/kendrahdamis/

Internauci zarzucali jej lekkomyślność.

kobieta
Fot. facebook.com/kendrahdamis/

Emily mimo wszystko broniła swojej pasji. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Więźniowie nie dali żyć ojcu, który zabił miesięcznego Wiktorka. Porażające, co zrobili w areszcie
  2. Największy sekret Kingi Dudy ujawniony. Ukrywała go do samego końca, wszyscy dowiedzieli się przypadkiem
  3. Polski jasnowidz przewidział wybuch w Bejrucie. Kolejna wizja niepokoi jeszcze bardziej, możemy być w niebezpieczeństwie
  4. Dziadek zadzwonił na policję i powiedział, że popełni samobójstwo. Na miejscu zdarzenia policjanci znaleźli list
  5. Przewidujemy ekstremalny szturm na Biedronkę. Wszystko przez 12+12, tłumy przy kasach są niemal pewne

Źródło: webniusy.pl 

Redaktor w Lelum.pl. Magister komunikacji medialno-marketingowej. Od zawsze pasjonuje się fotografią. Najbardziej lubi robić zdjęcia komercyjne. 9 lat swojego życia spędziła tańcząc taniec towarzyski, a 4 na deskach teatru. Lubi aktywny tryb życia, imprezy i dobre jedzenie. Gdyby istniał konkurs na znajomość fabuły serialu, na pewno by go wygrała.