Kobieta przechadzająca się między ekskluzywnymi butikami w galerii handlowej postanowiła dokonać zakupu skórzanej torebki o wysokiej wartości. W trakcie oglądania wybranego przez siebie eksponatu z półki sklepowej stwierdziła, że sprawdzi jej jakość wykonania w środku oraz szwy. To, co jednak zobaczyła, przeszło ludzkie pojęcie. Niewątpliwie będzie mieć traumę do końca życia.

Kobieta nie sądziła, że jedno wyjście do galerii zmieni jej całe życie. To, co zobaczyła w środku torebki, przechodzi ludzkie pojęcie. Wszystko zostało nagrane, lecz jest to wideo dla ludzi o naprawdę silnych nerwach i jeszcze silniejszych żołądkach. 

Kobieta musi mierzyć się z traumą

Na nagraniu widać, jak kobieta zachwyca się wybraną przez siebie torebką, jej mina szybko jednak rzednie, kiedy widzi, co jest w środku. Kampania przygotowana przez PETA ma zwiększyć świadomość wśród ludzi, którzy decydują się każdego dnia na zakup produktu ze skóry zwierząt. 

Niewątpliwie wideo odrzuci niejednego widza, który dotychczas był kolekcjonerem produktów zwierzęcego pochodzenia. Niestety, ale na świecie nadal wiele marek zabija zwierzęta tylko po to, aby ludzie dalej nakręcali ten segment konsumencki. 

  1. Horoskop na lipiec dla wszystkich znaków. 3 z nich czeka wyjątkowo udany miesiąc
  2. Zmiany w przedszkolach i żłobkach. Ministerstwo Edukacji przekazało najnowsze wytyczne GIS-u
  3. Mało kto wie o gigantycznych karach z NFZ i ZUS. Kwoty są ogromne, lepiej znać ryzyko

Zmiana zaczyna się od jednej osoby

Pamiętajcie, że każda zmiana musi zostać zapoczątkowana przez kogoś, a razem możemy zdziałać więcej. Gdy do siedzi trafiło kontrowersyjne nagranie pokazujące, jak królikom wyrywa się futro, wywołało takie oburzenie, że firmy zrezygnowały ze swojego bestialstwa względem tych zwierząt.  

Wiele gwiazd takich jak np. Pamela Anderson czy Joanna Krupa, wspierają prawa zwierząt. Dzięki dużemu rozgłosowi, jaki mają kobiety, inni celebryci postanowili pójść w ich ślady i wspierać międzynarodową fundację PETA.

ZOBACZ ZDJĘCIA I WIDEO:

kobieta
Fot. screen z youtube.com/PETA Asia

Kobieta chciała kupić skórzaną torebkę w galerii. 

kobieta
Fot. screen z youtube.com/PETA Asia

To, co zobaczyła w środku, z pewnością pozostawi traumę. 

 Wideo jest tylko dla ludzi o mocnych nerwach.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Człowiek Jarosława Kaczyńskiego bezpardonowo obraził wyborców Rafała Trzaskowskiego. „Buractwo w pełnej krasie”
  2. Okropny skandal w Szklarskiej Porębie. W głowie się nie mieści, karygodne zachowanie
  3. Skandaliczne sceny w Biedronce. Mężczyzna nie dawał się wyprosić, porażeni klienci wszystko nagrali
  4. GIS niespodziewanie wydał całkowicie nowe wytyczne. Ważne informacje dotyczą milionów dzieci
  5. Pilny apel Ministerstwa do Polaków. Chodzi o wczasy tysięcy ludzi
  6. Do 4-latki w sklepie podszedł nieznajomy. Sięgnął do kieszeni i ludziom wokół zachciało się płakać, mama wszystko nagrała
 

 

Poprzedni artykułMakijaż nie tylko na twarzy? Nowa moda na malowanie miejsc intymnych może być niebezpieczna
Następny artykułCo zobaczyłeś najpierw? Zdjęcia, które zaraz ujrzysz, odkryją twoją najmroczniejszą stronę
Redaktor w Lelum.pl. Magister komunikacji medialno-marketingowej. Od zawsze pasjonuje się fotografią. Najbardziej lubi robić zdjęcia komercyjne. 9 lat swojego życia spędziła tańcząc taniec towarzyski, a 4 na deskach teatru. Lubi aktywny tryb życia, imprezy i dobre jedzenie. Gdyby istniał konkurs na znajomość fabuły serialu, na pewno by go wygrała.