Kobieta dzięki matczynej intuicji ocaliła swoje malutkie dziecko przed prawdziwą tragedią. Kiedy na zakupach zaczepiła ją nieznajoma kobieta, niczego się nie domyślała. Wszystko się zmieniło, kiedy w stronę jej pociechy padły słowa, których nie zapomni nigdy. Pożegnaj się z mamusią, powiedziała do dziecka cudzoziemka.

To, że do obcych ludzi powinniśmy podchodzić z pewną dozą nieufności, wiedzą chyba wszyscy. Nieprzypadkowo rodzice od najmłodszych lat wpajają swoich pociechom, aby pod żadnym pozorem nie rozmawiały z nieznajomymi ludźmi. Sytuacja komplikuje się, kiedy zaczepiona zostaje dorosła osoba, a manipulacja może mieć naprawdę zgubny wpływ. 

Kobieta została zaczepiona w sklepie

Przerażona matka swoim szokującym wyznaniem podzieliła się na jednej z grup na Facebooku. Jej historia ma być przestrogą dla innych kobiet, aby zawsze miały oczy dookoła głowy. Tylko wtedy będą w stanie uniknąć katastrofy.

– Nazywam się Amanda i mieszkam w Longview w Teksasie. Jestem przekonana, że moja córka omal wczoraj nie stała się ofiarą oszustwa związanego z handlem ludźmi. Wczesnym popołudniem poszłam z nią do lokalnego sklepu – rozpoczęła swoje wyznanie kobieta.

Kobieta
Unsplash.com @guillaumedegermain

Kobieta prawie straciła swoje dziecko. 

W kolejce stała nieznajoma para. Od samego początku nie potrafili ukryć swojego zachwytu nad urodą dziewczynki. Pytali również o jej wiek. W pewnym momencie obca kobieta zaczęła wzbudzać w matce niepokój, a jej zachowanie wydawało się jej podejrzane.

– (…) już po chwili poczułam się nieswojo z mową ciała kobiety i bliskością w stosunku do wózka. Wzięłam córeczkę z wózka na ręce, a ta kobieta już po chwili zapytała, czy może ją potrzymać – wspomina. 

W związku, z tym że dziecko jest niezwykle towarzyskie, natychmiast wyciągnęło do niej rączki. Całe szczęście kobieta zdążyła zareagować. 

– Wtedy usłyszałam jak szepczą do mojego dziecka: pożegnaj się z mamusią – dodaje bohaterka. 

Mogło dojść do tragedii

Kobieta zaraz po powrocie do domu wpisała w wyszukiwarkę zaistniałe w sklepie wydarzenie. Była szczerze przerażona. Okazało się, że wiele matek również spotkało się z podobną sytuacją.

– Zaczęłam interesować się tym, jak wygląda handel dziećmi i byłam przerażona, gdy w sieci czytałam podobne scenariusze, które mnie spotkały tego dnia. Mam nadzieję, że każdy rodzic to przeczyta i będzie mieć świadomość, że zło nie śpi – spuentowała Amanda.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Kobieta
Unsplash.com @tranmautritam

Kobieta niezwłocznie opisała swoją historię. 

Kobieta
Unsplash.com @good_citizen

O mały włos nie doszło do tragedii.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Proszek Zygmunta Chajzera przez 2 dni dostępny w jednym z najpopularniejszych dyskontów
  2. Kobieta w sklepie zaczepiła matkę z małym dzieckiem. Wyszeptała do niego: „pożegnaj się z mamusią”
  3. Beata Kozidrak wyjawiła smutną tajemnicę. To bardzo przykre
  4. Anja Rubik w mocnych słowach o Jarosławie Kaczyńskim „Prezes uważa, że edukacja seksualna to demoralizacja dzieci”
  5. Przypadkiem zobaczyła monitoring z wesela. Jest zdruzgotana, goście nie wiedzieli, że wokół były ukryte kamery
  6. Ten test powie o Tobie więcej niż każdy psycholog. Wystarczy odpowiedzieć na kilka pozornie prostych pytań
  7. SCHOROWANA SPRZĄTACZKA Z OLSZTYNA WYGRAŁA 13 MILIONÓW! A TO WSZYSTKO DZIĘKI NIEPOZORNEMU DROBIAZGOWI 
Poprzedni artykułBuldog nie chce słuchać właścicielki. Jego reakcja na polecenia jest rozbrajająca
Następny artykułAndrzej Rybiński miał poważny wypadek samochodowy. Mogło zakończyć się tragedią
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.