Kobieta w trakcie spaceru dokonała odkrycia, które przemieniło jej w życie w koszmar. Nasza bohaterka na ulicy dostrzegła kartę pamięci. Kiedy odsłuchała nagranie zapisane wewnątrz nośnika, natychmiast udała się na policję. Czegoś podobnego nigdy nie mogłaby się spodziewać.

Karta pamięci dla tej kobiety okazała się znaleziskiem, na które wolałaby nigdy w życiu się nie natknąć. Waszym znaniem brzmi to niczym fabuła horroru? Nic bardziej mylnego. Takie historie zdarzają się w prawdziwym życiu, a dziś pragniemy przytoczyć wam jedną z nich.

Kobieta po odsłuchaniu nagrania udała się na policję

Szokująca historia miała miejsce na Alasce. To właśnie tam pewna kobieta na autostradzie dostrzegła tajemniczo wyglądający przedmiot. Bez chwili wahania zatrzymała się, a gdy podeszła bliżej, wszystko stało się jasne. Przekonana była, że zawartość pozwoli jej szybko odnaleźć właściciela zguby.

Kobieta
Instagram.com @med.dx

Kobieta dokonała przerażającego odkrycia. 

Niestety, dość szybko zrozumiała, w jak ogromnym tkwiła błędzie. Niemalże natychmiast po odsłuchaniu nagrania znajdującego się na nośniku… udała się na pobliski komisariat. 39 zdjęć, 12 filmów oraz przerażający męski głos mówiący po prostu… umrzyj nie pozostawiał jej innego wyboru. Kobieta nie potrafiła ukryć towarzyszącego jej strachu i przerażenia. 

 

Co zobaczyła bohaterka?

Na karcie pamięci zapisane było przerażające morderstwo. Funkcjonariuszom w zaledwie dwa dni udało się odnaleźć ciało zamordowanej kobiety na przedmieściach Anchorage. Mordercą okazał się 48-letni Brian Smith, którego głos i specyficzny akcent tamtejszym władzom był już bardzo dobrze znany.

Policjanci bez większego problemu udowodnili, że jego telefon logował się w miejscu, w którym odnalezione zostały zwłoki ofiary. Co więcej, przebywał tam w tym samym czasie, o dokonanie zbrodni nie podejrzewają więc nikogo innego. Dodajmy jeszcze, że tożsamość tragicznie zmarłej kobiety zostanie ustalona w trakcie sekcji zwłok.

ZOBACZ ZDJĘCIE I WIDEO UKAZUJĄCY SZOKUJĄCE ZAJŚCIE:

Kobieta
Screen z filmiku YouTube

Zbrodni dokonał 48-letni Brian Smith.

 Odkrycie kobiety zmieniło jej życie na zawsze.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Miały dawać radość, a nie żyje przez nie już ponad 70 dzieci. Miliony sztuk wycofanych ze sprzedaży
  2. Suczka zobaczyła na ulicy identycznego psa jak ona. Wręcz błagała właścicielkę, by wrócił z nimi do domu
  3. Bliźniaczki, które roztopią serce nawet największego twardziela. Ich nagranie z porannego przytulania podbiło internet
  4. Styled by Jessica Mercedes ponownie w Top Secret. Stylizacje, które sprawdzą się na jesień i zimę
  5. Agnieszka Woźniak-Starak na grobie swojego męża, rozdzierające sceny. Potrzebny był helikopter, serce się łamie
  6. Tysiące Polaków używają popularnego szamponu. Nikt nie wie, że producent ukrywa straszną prawdę
Poprzedni artykułBaza pod makijaż dla każdego typu cery. Perełki z drogerii
Następny artykułNa weselu prawie doszło do tragedii. Wszystko przez jedną ze ślubnych tradycji
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.