Kobieta, która urodziła się z dwiema pochwami? Evelyn z Australii do dziś zarabia na doświadczonej przez nią mutacji genetycznej. Opowiedziała, jak czuje się z podwójną waginą i jaki ma to wpływ na jej życie.

Niedawno udało jej się zajść w ciążę. Teraz chętnie chwali się swoimi zdjęciami na Twitterze.

Kobieta urodziła się z dwiema pochwami. Historia Evelyn

Evelyn doświadczyła niesamowitej historii. Kobieta urodziła się z dwiema pochwami. Od lat dzięki swojej mutacji zarabiała niemałe pieniądze i robi to nadal. Często za pośrednictwem Twittera odpowiadała na pytania fanów.

Cześć, nazywam się Evelyn, urodziłam się z dwiema pochwami (2 całkowicie niezależnymi układami rozrodczymi). Byłam wysokiej klasy niezależną prostytutką przez 8 lat i jedną pochwę wykorzystałam do „pracy”, a drugą oszczędzałam na użytek prywatny – przedstawiła się w sieci.

Więcej o swojej historii postanowiła opowiedzieć na jednym z największych amerykańskich portali dyskusyjnych, czyli Reddicie.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:


Kobieta urodziła się z mutacją narządów rozrodczych zwaną macicą podwójną – oznacza to, że ma dwie zupełnie odrębne od siebie macice. Każda z nich ma osobne wejście, osobną szyjkę i po jednym jajniku.

Mam 2 całkowicie niezależne systemy rozrodcze. Z zewnątrz wygląda to jak jedna normalna pochwa, ale kiedy rozchylam nogi, jedna jest skierowana w prawo, a druga w lewo. Mam jedną łechtaczkę, ale dwa punkty G, a orgazmy w mojej prawej pochwie są o wiele lepsze – opowiadała.

O swoim stanie dowiedziała się przy okazji próby usunięcia ciąży w wieku 20 lat. Okazało się, że lekarz nie mógł namierzyć płodu, który znajdował się w równoległej do widocznej pochwie.

Życie z dwiema maciami nie jest proste. Kobieta opowiedziała o swoim zawodzie

Jak stwierdziła Evelyn, przeczuwała, że coś jest nie tak, kiedy okazywało się, że tampony nie spełniały swojej roli – dziś wie, że musi używać dwóch naraz. Podobnie było zresztą z antykoncepcją – tabletki nie działały wystarczająco dobrze, a wkładki domaciczne nie mieściły się w mniejszym od zwykłego narządzie.

Przez długo czas kobieta pracowała jako „call girl”. W Australii, w której mieszka, prostytucja jest w pełni legalna. Jakiś czas później zrezygnowała z zawodu, ale została przy zarabianiu na swoim ciele i założyła profil na OnlyFans. Bardzo popularna stała się również na Twitterze.

Kiedy zaczęła być ze swoim chłopakiem, wyjawiła, że jeden z narządów służył jej do pracy, a drugi – do intymnych zbliżeń z ukochanym.

Wcześniej, komentowała, było tak, że dwie pochwy sprawdzały się idealnie, bo gdy jedna potrzebowała przerwy, druga była już gotowa i można było z niej skorzystać.

Kobieta od 6. miesięcy jest w ciąży – płód rozwija się w prawej, silniejszej macicy. Evelyn żyje też w szczęśliwym związku. Lekarze ostrzegli ją, że w jej przypadku grozi jej jednak spore niebezpieczeństwo – może być również zagrożona ciążą w drugiej macicy nawet po 3 tygodniach od zapłodnienia w pierwszej.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

źródło: [o2.pl]