Kobieta, która jest właścicielką tego psa, ma niezwykłe szczęście. Jej ukochany czworonożny przyjaciel, kiedy usłyszał, że jego pani źle się czuje zrobił coś niesamowitego. Ta reakcja wprawia w osłupienie!
Mówi się, że pies to najlepszy przyjaciel człowieka. Po tym nagraniu nie można mieć co do tego żadnych wątpliwości. Niesamowite zachowania czworonoga pokazuje, ze nasze pupile to niezwykle wierne i inteligentne zwierzęta. Kiedy właścicielka psa, powiedziała mu, że się źle czuje, ten zrobił coś niezwykłego. Kobieta naprawdę może na niego liczyć!

Pies od zadań specjalnych

Pies od zadań specjalnych istnieje, i z pewnością jest nim właśnie ten 9-letni pitbull. Pitbull to niezwykła rasa, która wyróżnia się swoją muskulaturą, a jej przedstawiciele budzą prawdziwy podziw i respekt. Wiele osób jednak kojarzy je z niezwykle agresywnymi psami. Czy tak faktycznie jest?

Wystarczy obejrzeć nagranie, w którym psiak reaguje na słowa swojej właścicielki, aby przekonać się, że pitbulle to bardzo opiekuńcze, inteligentne i niezwykle przywiązane do swojego właściciela psy. Co zrobiła 9-letnia suczka, kiedy dowiedziała się, że kobieta źle się czuje?

Kobieta źle się czuje, reakcja psa powala

Reakcja psa, który dowiedział się, że kobieta źle się czuje, wprawia w prawdziwe osłupienie! Okazało się, że ta suczka rasy pitbull, to wyjątkowe zwierze, które jest specjalnie wyszkolone. Suczka jest niezwykle wierna swojej właścicielce i reaguje na jej każdą prośbę. Na zamieszczonym przez właścicielkę filmiku widać, jak pies, który myśli, że jego pani jest przeziębiona, wyciąga z paczki chusteczkę i podaje ją swojej właścicielce odpoczywającej na kanapie! Nigdy nie widzieliśmy czegoś tak nieprawdopodobnego.

Suczka zna jeszcze masę innych sztuczek, które jej dumna pani chętnie uwiecznia, po czym publikuje na YouTube. Jak widać trening czyni mistrza, a ten piękny pitbull opanował triki do perfekcji!

ZOBACZ FILM:

To, co wyprawia suczka rasy pitbull jest wręcz nieprawdopodobne. Kiedy kobieta powiedziała swojemu psu, że źle się czuje, ten szybko przybiegł na ratunek.

ZOBACZ TEŻ:

źródło: webniusy.pl

Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.