Kobieta nagle podeszła do prezydenta Andrzeja Dudy tuż po zaprzysiężeniu. Wręczyła mu tajemniczy list, dopiero później w rozmowie z Polsat News wyjawiła jego treść. Łatwo się więc domyślić, że informacja zawarta w tajemniczej wiadomości nie będą wygodne dla prezydenta. 

Kobieta wybrała moment tuż po zaprzysiężeniu prezydenta. Podczas przemowy Andrzej Duda zaznaczył, że pragnie by obywatele, politycy, posłowie opozycji wiedzieli, że mogą przyjść do niego z każdym problemem lub skargą. Jego propozycja została wykorzystana kilka chwil później, gdy trzymał w rękach list z ważną prośbą.

Kobieta wręczyła list Andrzejowi Dudzie tuż po zaprzysiężeniu

Do prezydenta podeszła przedstawicielka lewicy i była wicemarszałek Wanda Nowicka. Posłanka wręczyła prezydentowi elegancką teczkę, w której znajdował się list z wielką prośbą do Andrzeja Dudy. List dotyczył aresztowań.

W rozmowie z Polsat News posłanka wyjawiła:

-To list Lewicy w obronie aktywistek represjonowanych przez policję z prośbą o interwencje w tej sprawie.

  1. Niewiarygodne sceny nad polskim morzem. Wszystko na plaży i oczach plażowiczów
  2. Śmierć zajrzała Edycie Górniak w oczy. Dantejskie sceny na drodze

Represje aktywistek lewicy

W poprzednim tygodniu policja miała ręce pełne roboty. Aktywiści zawiesili na pomnikach Jezusa Chrystusa tęczowe flagi, a na jego twarzy maseczki z rysunkiem anarchii. W internecie wyjaśniali, że była to akcja antyhomofobiczna. 

Okazuje się, że najwięcej żalu lewica nie ma za sam fakt prowadzenia dochodzenia w sprawie naruszenia uczuć religijnych, ale o sposób zachowania organów ścigania. Zamiast wysłać w tej sprawie zawiadomienie i dokument zmuszający do stawienia się w komisariacie w celu złożenia wyjaśnień, zastosowano ich zdaniem aresztowania w celu zastraszenia aktywistów, pokazania im, że takie zachowania źle się kończą.

Sięgnięto po osoby, które działają oddolnie, w strukturze niesformalizowanej, jako kolektyw, czyli te, które są najbardziej narażone na atak, i zatrzymano je, jakby popełniły jakąś wielką zbrodnię  – skomentowała Karolina Gierdal z Kampanii Przeciw Homofobii, jak podaje onet.pl

ZOBACZ ZDJĘCIA:

kobieta
fot. eastnews.pl/Piotr Molecki

Wanda Nowicka podeszła do prezydenta od razu po zaprzysiężeniu.

Prezydent był bardzo zaskoczony.

ZOBACZ ZDJĘCIA: 

  1. Media właśnie przekazały smutną wiadomość. Niestety, nie żyje
  2. Od września ogromna zmiana dla Polaków. Eksperci nie mają wątpliwości, aż 41 proc. z nas
  3. Lidl rozdaje 1000 złotych. Wystarczy zrobić jedną, bardzo prostą rzecz
  4. Adam: „Każdy facet chce mieć tzw. żonę-idiotkę. Takie są najlepsze na życie”
  5. Znalazła stare zdjęcie pary pod Tesco, postanowiła ich odnaleźć. Wrzuciła fotografię do Internetu, szybko wyszło na jaw kim są osoby ze zdjęcia

Źródło: onet.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

 

 

Poprzedni artykuł„Jestem wściekła. Mój ślub nie może się odbyć, ale impreza w klubie już tak. Skandaliczne i chore” Marta jest zdruzgotana
Następny artykułAleksander Kwaśniewski był na zaprzysiężeniu Andrzeja Dudy. Powiedział kilka słów do mikrofonu
Redaktorka w Lelum.pl Kulturoznawca w specjalizacji teatralnej. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki.