Kobieta pewnej nocy została obudzona przez dziwne światło i niepokojący zapach. Kiedy wstała, okazało się, że jej mieszkanie stoi w płomieniach. Bez chwili namysłu zaczęła wyrzucać swoje dzieci przez okno, nic innego jej nie pozostało.

Ta kobieta znalazła w sobie naprawdę dużo odwagi. Zobaczyła, że wszystko zajęło się ogniem, więc postanowiła działać, jej reakcja była naprawdę błyskawiczna. 25-latka wyrzuciła swoje dzieci z budynku przez okno.

Kobieta wyrzuciła dzieci przez okno

O całym zdarzeniu donosi m.in. portal o2.pl. Pewna 25-latka spędzała wakacje w Nowosybirsku w Rosji ze swoją dwójką synów. W czwartek rano obudził ją niepokojący zapach dymu oraz mocne światło. Kiedy na dobre wstała, ze strachem zauważyła, że budynek stoi w płomieniach. Natychmiast postanowiła ratować siebie oraz swoje dzieci.

Ogień odciął drogę ewakuacyjną, więc kobieta bez zastanowienia wychyliła się przez okno i głośno zaczęła wołać o pomoc. Natychmiast zauważyli ją sąsiedzi, którzy postanowili ruszyć na ratunek. Matka zaczęła zrzucać dzieci z trzeciego piętra przez okno, prosto na rozpostarty koc, który był trzymany przez życzliwych sąsiadów. Matka w ten sposób uratowała im życie.

 1. Małgorzata Rozenek pojawiła się w ”Dzień dobry TVN”. Uwagę zwraca jedna rzecz na jej ręce, jest warta 75 tysięcy
 2. Absurdalny materiał TVP. Nagle za prowadzącym ukazała się grafika, przez którą wielu widzów oniemiało

Groźnie wyglądające zdarzenie w Rosji

Jak informuje Komsomolskaja Prawda wszystko się skończyło dobrze, chłopcy zostali złapani i nic im się nie stało. Po zakończonej akcji ratunkowej kobieta przyznała, że niewiele z niej pamięta. Najpierw zrzuciła synów, a później sama zeszła po linie zrzuconej przez innych sąsiadów z czwartego piętra.

Cała trójka trafiła do szpitala. Wszyscy zatruli się trochę dwutlenkiem węgla, ale poza tym nie mają żadnych innych, poważnych obrażeń. Wezwane na miejsce służby wstępnie ustaliły, że pożar wywołali synowie kobiet, bawiąc się zapalniczką, kiedy ta spała. Inne źródła podają, że przyczyną była zepsuta mikrofalówka.

Najważniejsze, że wszystko skończyło się szczęśliwie, mogło dojść do najgorszego.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Kobieta
screen z youtube.com/ Flurudha News

Kobieta wyrzuciła dzieci przez okno.

 Nagranie mrozi krew w żyłach. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Pilny komunikat do wszystkich Polaków. Sytuacja lada moment będzie krytyczna
  2. Trąba powietrzna na Mazurach. Wszystko latało. Ludzie stracili cały dorobek życia
  3. Janusz Chabior wziął ślub. Gratulacje, panna młoda wyglądała pięknie
  4. Zaskakujące informacje o Jacku z „Gogglebox”. Nie do wiary, czym zajmował się kilka lat temu
  5. Zatrważająca wiadomość, nie żyje 26-letni muzyk. Zginął na oczach ukochanej
  6. Po posiłku pijasz herbatę? Finał może być tragiczny, nie popełniaj błędu milionów

Źródła: o2.pl, pacjenci.pl, instagram.com

 

Poprzedni artykułDziewczyna śpiewała i nagle usłyszała potworny hałas. Kiedy się odwróciła, z sufitu zwisała ludzka noga
Następny artykułIza: ”Od lat sprzątam u bogaczy, zdradzę wam ich największy sekret. Wszyscy robią rzecz, która wywołuje u mnie mdłości”
Natalia Andrejuk - redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Doprowadziła ją tutaj chęć rozwoju i ciągłej nauki. Interesuje się literaturą, polityką oraz twórczością Taco Hemingwaya. W wolnym czasie- wielka fanka gier komputerowych, szczególne tych online.