Kobieta została skazana po tym, jak sąd uznał ją za winną morderstwa partnera. Skazana na 9 lat więzienia, powiedziała — Teraz to nie życie, to jest wegetacja. 40-latka z Konina w zeszłym roku wbiła partnerowi nóż w klatkę piersiową, po tym, jak między nimi wywiązała się kłótnia. 

Wszedł do kuchni, stanął za nią, ona chwyciła nóż i wbiła mu w serce — tak, w skrócie, potoczyły się wydarzenia pomiędzy skazaną a jej partnerem. Mężczyzna umarł na miejscu, chociaż próbowała udzielać mu pomocy, wezwała pogotowie. W sądzie i podczas śledztwa kobieta tłumaczyła się tym, że partner miał znęcać się nad nią. 

Kobieta skazana za morderstwo

Tego wieczora pili wspólnie wino. Poza tym, kłócili się. Kobieta poszła do kuchni, zrobić kanapki na kolację. Wtedy partner miał zajść ją od tyłu. Jak zeznała skazana, zachowywał się wulgarnie. Wtedy ona chwyciła pierwszą rzecz, jaką miała pod ręką, zamachnęła się i uderzyła. A że był to nóż, zorientowała się dopiero po fakcie. 

Kiedy zorientowała się, co zrobiła, próbowała ratować partnera, wezwała pogotowie. Ale dla niego było już za późno. Mężczyzna zmarł na miejscu. Teraz kobieta czuje ciężar tej śmierci na swoich barkach i jest gotowa przyjąć każdą karę. Jak twierdzi, pomimo tego jak była traktowana przez mężczyznę, kochała partnera. 

Orzeczenie o winie

Sąd skazał ją na 9 lat więzienia — mniej zarówno od czego, czego żądali ojciec zmarłego, jak i prokurator. Ponadto, ma ona zapłacić 20 tysięcy złotych na rzecz ojca partnera. Jak podaje portal lm.pl, sędzia Karol Skocki powiedział, że, chociaż kobieta nie działała z zamiarem pozbawienia partnera życia, powinna przewidzieć taką ewentualność. — Oskarżona była sprowokowana przez pokrzywdzonego, ale zareagowała nieadekwatnie do sytuacji — wypowiedział się mężczyzna

ZOBACZ ZDJĘCIA:

kobieta
fot. canva.com

Została skazana na dziewięć lat więzienia. 

kobieta
fot. canva.com

Wyrok jeszcze nie jest prawomocny.

kobieta
fot. canva.com

Kobieta sama uznała, że zasługuje na każdą karę. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Lodówkę lub pralkę kup przed nowym rokiem. Potem ostro przepłacisz
  2. Dziadek przez 16 lat przygotowywał prezent dla swojej wnuczki. Gdy w końcu go dostała, nie mogła przestać płakać
  3. Mama stała z córeczką w kolejce do kasy. Obca kobieta wyszeptała do dziecka „Pożegnaj się z mamą”
  4. Zrobił zdjęcie swojej ciężarnej żonie na plaży. Kiedy spojrzał na przestrzeń za nią, zamarł
  5. Jerzy Gruza miał poważny wypadek, trafił na OIOM. Wiadomo, w jakim stanie jest kultowy reżyser

źródła: lm.pl

Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego