23-letnia Christine Dacera zmarła w Nowy Rok. Dziewczynę spotkał prawdziwy dramat. Młoda kobieta została zbiorowo zgwałcona, a na jaw właśnie wyszły nowe fakty. W sieci udostępniono nagranie, które pokazuje ostatnie jej chwile.

O gwałt na 23-letniej kobiecie podejrzanych jest 11 mężczyzn. Policja już zidentyfikowała osoby, które podczas gwałtu przebywały w pokoju z Christiną Dacerą.

Kobieta została zbiorowo zgwałcona na Filipinach

Christine Dacera miała zaledwie 23 lata i pracowała jako stewardessa. W ten sposób spełniała swoje marzenie o podróżowaniu po całym świecie. Tak się złożyło, że kobieta noc sylwestrową miała spędzić na Filipinach. Nie wiedziała, że w hotelu spotka ją prawdziwe piekło.

Kobieta została odnaleziona w swoim pokoju w wannie. Natychmiast zorganizowano transport i przewieziono ją do szpitala. To niewiele pomogło, ponieważ 23-latka zmarła. O przyczynie zgonu poinformowało The Sun, gdzie mogliśmy przeczytać, że kobieta miała umrzeć z powodu pękniętego tętniaka aorty.

Tętniak aorty mógł być jednak wynikiem bardzo wyczerpującej aktywności fizycznej i prawdopodobnie wysokim poziomem alkoholu we krwi. Rodzina oraz Komisja Praw Człowieka postanowiły zrobić kolejną sekcję zwłok, na własną rękę.

Nowe fakty ws. gwałtu na Filipinach

23-letnia kobieta była posiniaczona i podrapana na całym ciele, co od razu wzbudziło podejrzenia, kiedy została odnaleziona. Poza tym w pokoju hotelowym odkryto nasienie, co wskazuje na to, że została zgwałcona.

Według informacji zagranicznych mediów, podejrzanych jest 11 mężczyzn, których policja już zidentyfikowała. Okazuje się, że większość mężczyzn, która w chwili gwałtu przebywała z kobietą w pokoju to zadeklarowani homoseksualiści.

W sieci udostępniono też nagranie, które pokazuje ostatnie chwile 23-latki. Dziewczyna szła rozweselona z kieliszkiem w dłoni do pokoju razem z jednym z mężczyzn.

Ostatnio pisaliśmy też o innej rodzinnej tragedii, która spotkała rodziców i ich 26-letnią córkę. Wszyscy zlekceważyli objawy choroby i zmarli w przeciągu kilku dni.

Poniżej możecie zobaczyć nagranie z hotelu na Filipinach.

kobieta
fot. YouTube/KUYAMAKI

Kobieta miała zostać zgwałcona przez 11 mężczyzn

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Redaktor prowadząca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa na warszawskim Uniwersytecie SWPS. Z mediami związana od ponad 7 lat. Karierę zaczynała w portalu o tematyce kobiecej, później związała się z wydawnictwem Edipresse, do którego należy m.in. Party.pl. Ostatnie lata związana z Wirtualną Polską, gdzie pisała teksty o tematyce show-biznesowej, a także reportaże społeczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: patrycjaceglinska@gmail.com