Kobieta dowiedziała się o szykanowanej małej dziewczynce, która cierpi z powodu swojego nietypowego wyglądu. Rówieśnicy kpią i wytykają ją palcami. Breanna Mendoza, z powodu swojej odmienności chciała odebrać sobie życie, mając zaledwie 8 lat. To, co zrobiła dla niej obca osoba, przywraca wiarę w ludzkość.

Kobieta usłyszała historię dziewczynki i postanowiła, że musi działać. Nie mogła pozwolić na to, by dziecko miało wyłącznie negatywne wspomnienia z czasów szkolnych. Zdecydowała, że zorganizuje dla Breanny wyjątkowy dzień.

Breanna cierpiała, obca kobieta zrobiła dla niej niebywałą rzecz

Breanna Mendoza choruje na Zespół Goldenhara, który powoduje deformacją twarzy i czaszki, dotyka jedną na 50 000 osób. Jak dziewczynka zdradziła w jednym z wywiadów cytowanych przez portal webniusy.com, myśl o skoczeniu pod rozpędzone auto, stała się jej obsesją i towarzyszy jej od 8 roku życia. Na szczęście nigdy nie doszło do samobójstwa, a miłość rodziców pomaga jej walczyć z przeciwnościami losu i okropnymi myślami. 

Pewnego dnia o dziewczynce usłyszała kobieta, która zajmuje się fotografią. Zdecydowała, że zapewni jej dzień pełen wrażeń, by mogła skupić się na tym, co w niej najlepsze. Chciała, by Breanna w końcu poczuła się doceniona i piękna.

  1. Nie żyje 24-letni aktor. Jego ostatnie słowa są porażające, nikt niczego się nie spodziewał
  2. Pilny komunikat Biedronki, natychmiast zwróć lub wyrzuć ich produkt. Polacy nagminnie go kupują, bardzo niepokojąca informacja
  3. Zdjęcie noworodka obiegło cały świat. Wszystko przez przedmiot, który trzyma w rączce

Kobieta postanowiła sprawić, że dziewczynka poczuje się jak księżniczka

Kobieta, która zajmuje się na co dzień fotografią, zaproponowała dziewczynce, by na jeden dzień zmieniła się w profesjonalną modelkę. Zaproponowała jej usługi fryzjera, makijażysty i prawdziwą sesję zdjęciową. Pomysłodawczyni akcji chciała, by Breanna zrozumiała, że to nie sztab ludzi uczyni ją piękną, a jej samopoczucie i wewnętrzne atuty.

Dziewczynka mimo swojego wieku postąpiła nadwyraz dojrzale. Zgodziła się na propozycję obcej kobiety, ponieważ chciała, by ludzie oswoili się z jej nietypowym wyglądem i nie wytykali palcami osób, które odbiegają swoim wyglądem od przyjętych obecnie norm.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

 Obca kobieta zrobiła jej profesjonalną sesję zdjęciową. 

Kobieta
foto screen YouTube @TurlockJournal

Dziewczynka była nękana i wytykana palcami przez swój odmienny wygląd.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Beata Szydło gościła u Tadeusza Rydzyka. Nie miała litości
  2. Autobus z dziećmi wpadł do jeziora, 21 osób nie żyje. Wiadomość ze świata wyciska łzy
  3. Kobieta nagle zemdlała na przyjęciu. Lekarze w szpitalu od razu wiedzieli, że przez swoje ubranie mogła stracić życie
  4. Dziś Krzysztof Skiba obchodzi 56. urodziny. Czego życzycie szalonemu muzykowi?
  5. Ujawniono zarobki Krzysztofa Jackowskiego, szczęka opada. Nikt się nie spodziewał podobnych kwot
  6. Porażające informacje o stanie zdrowia gwiazdy „Klanu”. Jest bardzo źle

Źródło: webnisuy.com, facebook.com

 

 

 

 

Redaktor w Lelum.pl Absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Pasjonatka nowych technologii, sztuki i rysunku. Wolne chwile spędza na tworzeniu ilustracji i pogłębianiu wiedzy na temat projektowania doświadczeń użytkowników.