Kobieta nie sądziła, że w życiu spotka ją tak dramatyczna sytuacja i stanie się bohaterką scen niczym z horroru. Kiedy weszła do kuchni, ze strachu aż zamarła, okazało się bowiem, że spod jednej z szafek, zaczął wychodzić jakiś stwór. Te zdjęcia na pierwszy rzut oka przerażają, dlatego reakcja kobiety jest w pełni zrozumiała. Na twarzy pojawia się jednak bardzo szybko uśmiech, gdyż straszny stwór to rozrastające i kiełkujące ziemniaki. 

Kobieta nie zdawała sobie sprawy, że po powrocie do mieszkania spotka tam stwora, który niemalże przyprawi ją o zawał. Swoją historię wraz ze zdjęciami opublikowała w sieci. Internauci nie mogli wyjść ze zdziwienia, co ją spotkało. 

Mieszkanie stało puste

22-letnia Donna, kiedy wybuchła epidemia koronawirusa na świecie, postanowiła, że przeprowadzi się na ten okres do mieszkania swojego chłopaka, swoje pozostawiając puste. Z pozoru mogłoby się wydawać, że nie zostawiła tam nic, co by mogło wzbudzać jakiekolwiek wątpliwości. Nie sądziła, że po powrocie nie będzie w stanie rozpoznać własnej kuchni.  

Po tym, jak zniesiono obostrzenia, kobieta postanowiła w końcu wrócić na swoje włości, aby pobyć trochę w samotności, lecz błogi nastrój, na który liczyła, szybko uleciał, a na jego miejscu pojawił się strach i niedowierzanie. 

Po wejściu do mieszkania postanowiła najpierw rozpakować swoje rzeczy i sprawdzić, czy wszystko jest w porządku. Zastała mieszkanie w takim samym stanie, w jakim je zostawiła, jednak wszystko zmieniło się w momencie, gdy postanowiła zajrzeć do kuchni.

  1. „Efekt szminki” dotyka coraz więcej Polek. Dziwny skutek pandemii ujawnia się na twarzy
  2. Rząd właśnie przyjął rozporządzenie dot. Wigilii. Oficjalnie wiadomo, ile osób może zasiąść przy stole
  3. Maciej Stuhr przygarnął pod swój dach Czeczenkę z trójką dzieci. Fani zdębieli, kiedy ujawnił powód decyzji

Kobieta znalazła stwora w kuchni

Kiedy Donna weszła do kuchni, krzyknęła z przerażenia. Spod szafki wystawały bowiem kolorowe macki, które wspinały się po ścianach.

Nie pozostało jej nic innego, jak uciekać. Przez moment nawet przeszło jej przez myśl, żeby zadzwonić po pomoc, jednak kiedy emocje opadły postanowiła wrócić do kuchni zbadać zaistniałą sytuację.

Szybko jednak zdała sobie sprawę, o co może chodzić. Bardzo się pomyliła w swojej wstępnej ocenie tego co zobaczyła. Kiedy faktycznie jej podejrzenia okazały się słuszne, obawy i strach zamieniły się w śmiech.

Okazało się, że ten tajemniczy potwór to kiełkujące i rozrastające się w zastraszająco szybkim tempie ziemniaki, które zostawiła w mieszkaniu na początku epidemii.

Choć historia ta miała radosny happy end, zdarzają się i takie, gdzie stwory okazują się prawdziwe. Niedawno pisaliśmy o chłopcu, który przy brzegu wody zauważył coś niewyobrażalnego.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

kobieta
Fot. twitter.com/donna9p

Kobieta przez trzy miesiące nie przebywała w swoim mieszkaniu.

kobieta
Fot. twitter.com/donna9p

Po powrocie, w kuchni znalazła prawdziwego stwora.

kobieta
Fot. twitter.com/donna9p

Okazało się, że jej ziemniaki zaczęły kiełkować i drastycznie rozrastać się w pomieszczeniu.

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Część uczniów wznawia naukę. Znamy datę powrotu do szkół, opublikowano rozporządzenie
  2. Wyrzucili psa z 8. piętra, niestety zginął. Grozi im do 5 lat więzienia, odpowiednia kara?
  3. Już wiadomo, kto napadł na azyl 16-letniego Nikodema. Nieletni sprawca wymordował wszystkie zwierzęta
  4. Już dziś wszyscy po prostu rzucą się na Biedronkę. Najszybsi dorwą fenomenalne zestawy prezentowe za grosze
  5. Nowe obostrzenia. Jak będzie wyglądało Boże Narodzenie 2020? Najnowsze wiadomości, pojawiła się propozycja WHO
  6. Aktywiści są wściekli. Rodzina więziła kundelka przez 2 lata w piwnicy z absurdalnych powodów
  7. Kiedy wyszło na jaw, kto jest rodziną Artura Boruca, spadliśmy z krzeseł. Ma w rodzinie piłkarza

Źródło: webniusy.com

Poprzedni artykułKąpał się, kiedy przyszedł do niego SMS. Żona zobaczyła wiadomość od kochanki, odpisała jej w mistrzowski sposób
Następny artykułOranżada w szklanych butelkach. Też pamiętacie jej smak?
Redaktor w Lelum.pl. Magister komunikacji medialno-marketingowej. Od zawsze pasjonuje się fotografią. Najbardziej lubi robić zdjęcia komercyjne. 9 lat swojego życia spędziła tańcząc taniec towarzyski, a 4 na deskach teatru. Lubi aktywny tryb życia, imprezy i dobre jedzenie. Gdyby istniał konkurs na znajomość fabuły serialu, na pewno by go wygrała.