Kobieta zszokowana odkryła, że z jej ogrodu zniknęły wszystkie kwiaty. Była to dla niej ogromna tragedia, ponieważ ogrodnictwo to jej pasja, więc posiadała wiele rzadkich, cennych odmian. Nie mogła jednak domyślić się, kto mógłby zrobić coś takiego. Komu potrzebnych byłoby tyle kwiatów? Odpowiedź była zaskakująco prosta – i wyjątkowo nieprzyjemna.

Kobieta napisała na grupie na Facebooku: Weszłam do swojego ogródka w piątek i zobaczyłam, że WSZYSTKIE MOJE RÓŻE są ścięte, niecierpki i petunie w doniczkach, wszystkie zniknęły! Oczywiście, byłam załamana. Moje róże zostały zdewastowane. Nawet te najrzadsze. Kto mógł tak zniszczyć ogród pasjonatki roślin?

Zrujnowany ogród

Kobieta złożyła na policji zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa, ale nie było wiele rzeczy, które ci mogliby zrobić. W okolicy nie ma monitoringu, nie było też żadnych świadków. Jedyne co mogła zrobić, to pożalić się na Facebookowej grupie. W końcu jedna z jej znajomych zwróciła uwagę, że bardzo podobne kwiaty pojawiły się na weselu ich sąsiadki.

Wszystko natychmiast nabrało sensu, ponieważ sąsiadka brała ślub w tym samym tygodniu, w którym jej ogród został okradziony. Zdjęcia ze ślubu pojawiły się na mediach społecznościowych, więc kobieta mogła dokładnie przyjrzeć się kwiatom. Od razu zauważyła, że przynajmniej część z nich należy do niej.

– Czarę goryczy przelały petunie i niecierpki, w moich bardzo charakterystycznych doniczkach, których panna młoda użyła jako głównych dekoracji – napisała rozżalona.

Panna młoda i jej druhny miały także herbaciane róże w bukietach, a okradziona kobieta jest jedyną osobą w okolicy, która takie hoduje.

Okradziona kobieta nie jest usatysfakcjonowana

Pomimo tego, że sąd uznał, że panna młoda musi zapłacić grzywnę, ofiara nie jest zadowolona. Uważa, że poniosła dużo większe straty, niż kwota, którą druga kobieta jest zobowiązana zapłacić. 

– Dostała 50 dolarów kary, a w zamian dostała róże, które kosztowały ponad trzysta, i w dodatku musiały zostać sprowadzone z drugiego końca kraju. Zdewastowała roślinę tak mocno, że ta wciąż nie doszła do siebie – napisała sfrustrowana kobieta. 

Odpowiedź panny młodej tylko podniosła wszystkim ciśnienie:

– To tylko kwiaty – powiedziała – Potrzebowałam ich na moje wesele, a ty miałaś ich cały ogród.

Nie wystarczyło… zapytać?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

kobieta
unsplash.com

Każdy chce mieć na weselu eleganckie kwiaty. 

kobieta
unsplash.com

Warto udać się do kwiaciarni…

kobieta
unsplash.com

…zamiast okradać sąsiadów. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Na praniu i prasowaniu można zarobić duże pieniądze, zdziwisz się jak prosto
  2. Panna młoda przerwała ceremonię i wyznała miłość świadkowi. Wszystko dokładnie zaplanowała
  3. Nastolatka po lekcji wręczyła nauczycielce liścik. Kobieta natychmiast powiadomiła policję
  4. Mężczyzna otrzymał w spadku dom. Robiąc remont, pod dywanem odkrył tajemniczą skrytkę
  5. Mama z córką upokarzały otyłą kobietę przymierzającą suknię ślubną. Reakcja właścicielki sklepu doprowadziła do koszmarnych wydarzeń
  6. Prawda o szamponach i odżywkach do włosów jest brutalna. Tak oszukują w reklamach kosmetyków
  7. Wyglądają jak dwa zwykłe psy. Ale kiedy się podniosą, ukazuje się widok, którego długo nie można zapomnieć

źródła: metro.co.uk

Poprzedni artykułByła gwiazdą TVP, Polacy jednak nie wybaczyli jej jednej rzeczy. Co się stało z Ireną Falską?
Następny artykułAnna Maria Wesołowska niedawno straciła ukochanego męża. „Nie umiem jeszcze o tym mówić”
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego