Kobieta dopuściła się niewybaczalnego czynu. Policja w całym kraju wydała list gończy za podejrzaną, która dokonała czegoś przerażającego. Jeśli ktokolwiek zna lub widział tę kobietę, proszony jest o kontakt z najbliższym komisariatem policji. W celu ułatwienia śledztwa zdecydowano o publikacji jej portretu pamięciowego.

Pod koniec czerwca pewien mężczyzna zatelefonował do 75-letniej kobiety, podając się za jej wnuka. Poinformował, że jeden z jej członków rodziny spowodował wypadek drogowy i potrzebuje wsparcia finansowego. Seniorka została umówiona w konkretnym miejscu, gdzie czekała na nią kobieta. Staruszka nie zastanawiając się, przekazała jej kwotę 40 tysięcy złotych. Osoba, która odebrała pieniądze ma około 26 lat, jest szczupła, ma około 160 cm wzrostu, czarne włosy i śniadą cerę. Wszyscy, którzy widzieli kobietę, proszeni są o kontakt z policją. Na zdjęciu prezentujemy jej wizerunek.

kobieta
fot. policja.pl

źródło: policja.pl

 

Poprzedni artykułGwiazda „Dzień Dobry TVN” w ciąży. Nikt się nie spodziewał, znamy termin porodu
Następny artykułMoneta warta 10 milionów dolarów. Unikatowy wygląd sprawia, że chcą płacić za nią krocie
Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl