Kobieta, która miała przejść kilkadziesiąt operacji, by upodobnić się do Angeliny Jolie, ma poważne problemy. Została aresztowana i oskarżona o to, że robiła okropne rzeczy, które w jej kraju są surowo karane.

Sahar Tabar popularność zyskała już kilka lat temu, gdy zapragnęła zostać irańską Angeliną Jolie. Rozpisywały się o niej media z całego świata, a miliony internautów obserwowały jej media społecznościowe. Wszystko wskazuje na to, że to koniec kariery 22-latki. Kobieta może na długi czas trafić do więzienia.

Kobieta jak Angelina Jolie aresztowana

Czym zasłynęła Sahar Tabar? Kobieta miała przejść kilkadziesiąt operacji, aby upodobnić się do Angeliny Jolie. Jej ogromne usta i nienaturalnie zadarty nos sprawiły, że zyskała miano zombie Angeliny. Internauci podejrzewali, że część jej zdjęć jest poddawana znacznym przeróbkom, a sama Sahar mówiła, że choć dodatkowe efekty osiągała, używając mocnego makijażu, nigdy nie chciała wyglądać karykaturalnie.

kobieta
instagram.com/sahartabar_officialx

Według BBC Sahar Tabar została aresztowana. Zniknęły jej konta w mediach społecznościowych, gdzie była niezwykle popularna. Co zrobiła? Oskarżono ją o bluźnierstwo, podżeganie do przemocy, nielegalne nabywanie nieruchomości, zachęcanie młodych ludzi do korupcji oraz o naruszenie krajowego dress-codu, co jest surowo karane w Iranie.

Kim jest Sahar Tabar?

Sahar Tabar jest kobietą pochodzącą z Iranu, która zasłynęła swoim kontrowersyjnym wizerunkiem. Choć jej przerażający wygląd to w dużej mierze zasługa programów graficznych i przesadzonego makijażu, to 22-latka przyznała się, że operowała między innymi nos, przeszła liposukcję i powiększała usta. Jest nazywana sobowtórem Angeliny Jolie, zombie Angeliną i Gnijącą Panną Młodą.

kobieta
instagram.com/sahartabar_officialx

Aby zyskać popularność, kobieta schudła 40 kilogramów, nosiła dziwne przebrania i szokowała twarzą. Z czasem znudziła się skojarzeniami z hollywoodzką aktorką i przefarbowała włosy na różowo. Nie wiadomo, czym dokładnie zajmuje się w życiu prywatnym.

Nawet gdyby zdradziła jakieś informacje na ten temat, nie byłyby one zbyt wiarygodne. Jakiś czas temu pisała, że złamała kark i błagała internautów o modlitwę. Już kilka dni później opublikowała zdjęcia ze szpitala, z których wynikało, że nie mogło jej się stać niż poważnego.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Hitowy produkt wraca do Lidla. 12 października sklepy przeżyją oblężenie
  2. Panna młoda miała powody, żeby być zła. Podczas ślubu teściowa przekroczyła wszystkie granice
  3. Kotek kradnie skarpetki ze stópek dziecka. Potem ucieka z „łupem”
  4. Dziennikarze znaleźli oprawcę znanej aktorki. To znana osobistość ze świata filmu
  5. Przypadkiem zobaczyła monitoring z wesela. Jest zdruzgotana, goście nie wiedzieli, że wokół były ukryte kamery
  6. Ten test powie o Tobie więcej niż każdy psycholog. Wystarczy odpowiedzieć na kilka pozornie prostych pytań
Poprzedni artykułKatarzyna Warnke i Piotra Stramowski oszukali wszystkich? Niezwykłe doniesienia mediów na temat dziecka aktorskiej pary
Następny artykułKelnerka z łódki Piotra Woźniaka-Staraka szukała pomocy. Tabloid ujawnia szczegóły
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.