Kobieta, która pracowała w szpitalu od 35 lat, nie została przez niego przyjęta na oddział. Jej współpracownicy odesłali ją z powrotem do domu. Ta decyzja miała tragiczne skutki, ponieważ kobieta niestety zmarła. Niektórzy zadają sobie tylko jedno pytanie: dlaczego? Dlaczego nie chciano jej przyjąć? Okoliczności wciąż są wyjaśniane.

Jak informuje WP jeden ze szpitali odmówił przyjęcia kobiety, która pracowała w nim od 35 lat. Odesłali ją do domu, a następnego dnia kobieta zmarła.

Kobieta pracowała w szpitalu 35 lat. Nie chcieli jej przyjąć

Całą historię opisuje WP. Szpital w Złotoryi nie udzielił pomocy kobiecie z dusznościami i gorączką. Pracowniczka szpitala oczekiwała w domu na wyniki badań na obecność koronawirusa. Jednak nagle jej stan się pogorszył. Potrzebna była natychmiastowa pomoc fachowca.

Dlatego właśnie jej bliscy postanowili najszybciej jak się da, zawieźć chorą do szpitala. Jednak na miejscu spotkali się z sytuacją, której z pewnością nie oczekiwali. Szpital kilkukrotnie odmówił im pomocy oraz przyjęcia chorej.

Z relacji najbliższych osób zmarłej wynika, że zmarła miała wysoką gorączkę oraz problemy z oddychanie, dusiła się. Pomimo tych objawów została odesłana do domu.

Chora zmarła następnego dnia

Chora wróciła do domu, ale jej stan nie uległ żadnej poprawie. Następnego dnia jej bliscy z przerażeniem odkryli, że nie oddycha. Natychmiast wezwali karetkę pogotowia.

Kiedy służby medyczne dotarły na miejsce, podjęły się próby reanimacji. Przez godzinę próbowali przywrócić jej czynności życiowe. Niestety, ale nieskutecznie. Kobieta zmarła, nie doczekawszy się nawet szpitalnego łóżka, ani przyjęcia na oddział.

Dzisiaj już wiadomo, że była zakażona koronawirusem. Niektórzy spekulują, że gdyby trafiła w fachowe ręce w odpowiednim czasie, miałaby szanse na przeżycie. Na razie okoliczności zdarzenia cały czas są badane oraz wyjaśniane.

Najbardziej w tej historii szokuje fakt, że kobieta była związana z tą placówką medyczną od przeszło 35 lat. Pomimo tego nikt nie chciał jej pomóc. Pragniemy złożyć najserdeczniejsze wyrazy współczucia rodzinie oraz najbliższym zmarłej.

Źródło: wroclaw.wp.pl

Poprzedni artykułPilny apel premiera, zwrócił się do jednej grupy Polaków. Nie ma ani chwili do stracenia
Następny artykułOd dziś nowy zakaz, nikt się nie spodziewał. Premier podjął kolejną decyzję, już za 2 dni wszystko może się zmienić
Redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Do tej pory dziennikarsko spełniała się w redakcjach studenckich i szkolnych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl