Kobieta, która przybyła ze swoim zwierzakiem do lecznicy, podała recepcjonistce tajemniczą kartkę. Kiedy ta tylko ją przeczytała, natychmiast zadzwoniła po policję, ponieważ jej życiu groziło niebezpieczeństwo. Gdyby nie natychmiastowa reakcja pracownicy mogłoby dojść do tragedii.

Filmik, który jakiś czas temu pojawił się w serwie Facebook, wywołał w sieci ogromną kontrowersję. Internautom trudno było uwierzyć w jego prawdziwość. Kobieta, która przeszła do weterynarza wraz z ukochanym pozostawiła karteczkę, która zupełnie odmieniła jej życie. Znajdowała się tam dramatyczna prośba o pomoc.

Kobieta podała recepcjonistce kartkę

Na nagraniu, które jakiś czas temu trafiło do sieci gołym okiem widać moment, w którym kobieta wręcza recepcjonistce tajemnicze zawiniątko. To właśnie tam znajdowała się prośba o pomoc, ponieważ jej życie wisiało na włosku.

Kobieta
Screen z filmiku YouTube

Kobieta zostawiła szokującą wiadomość.

Okazało się, że 28-letnie Caroline dwa dni wcześniej została dotkliwie pobita przez swojego faceta. Następnie siłą ją przetrzymywał i torturował. Do tej pory nie ma pojęcia jak, ale koniec końców udało jej się namówić mężczyznę, by wspólnie udali się do weterynarza, ponieważ ich pupil niewyraźnie wygląda, a jego zachowanie pozostawia wiele do życzenia. O dziwo, mężczyzna zgodził się, ale wcześniej ostrzegł swoją wybrankę, aby ta nawet nie próbowała uciekać, ponieważ skończy się to dla niej tragicznie. Wziął ze sobą broń i jak sam twierdził, nie zawaha się jej użyć. Zaraz to wejściu do lecznicy zostawiła krótką wiadomość. 

Reakcja recepcjonistki była natychmiastowa 

Kobieta pracująca na recepcji nie mogła przejść obojętnie obok treści, którą zobaczyła. Słowa, które napisała Caroline, nie pozostawiały żadnych wątpliwości.

WEZWIJ POLICJE! Mój chłopak grozi mi. Ma broń. Nic mu nie mów – widniało na skrawku papieru.

Gdy recepcjonista zobaczyła wiadomość, niezwłocznie zadzwoniła na policję. Zaledwie kilka minut później mężczyzna został zatrzymany. Oskarżono go o dotkliwe pobicie, bezprawne pozbawienie wolności oraz napaść z użyciem broni.

ZOBACZ WSTRZĄSAJĄCE NAGRANIE:

 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Od 12-letniego Aleksandra żądają 2,5 mln złotych. Rodzice tłumaczą go chorobą
  2. Zakonnice pojechały na misję do Afryki. Po powrocie odkryły, że są w ciąży, były zaskoczone
  3. Tata dostał SMS ze zdjęciem od tajemniczej kobiety. Gdy odpisał, życie jego syna zmieniło się całkowicie
  4. Krystyna Skarbek była cenionym szpiegiem II wojny światowej. Zginęła z ręki kochanka, którego odrzuciła
  5. Filip Chajzer wylądował w szpitalu! Niepokojący stan wywołuje wizje w mózgu gwiazdora
  6. Mama wróciła z kuchni, spojrzała na córki bliźniaczki i nagle pobladła. Odkryła swoją ogromną pomyłkę
Poprzedni artykułMaryla Rodowicz rywalizowała z Urszulą Sipińską. Ich bójka w Opolu przeszła do historii
Następny artykułJak dobrać stylizację do czerwonych szpilek? Sprawdź najgorętsze trendy
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.