Kobieta, która wybrała się na zabieg do salonu kosmetycznego nie mogła przewidzieć, jak zakończy się jej wizyta. Gdy kosmetyczka zobaczyła jej paznokcie… odmówiła wykonania usługi. Klientka jeszcze nigdy nie poczuła się tak upokorzona, a jej historia szybko obiegła media. Dlaczego doszło do tej nieprzyjemnej sytuacji?

Fryzjer, zabiegi pielęgnacyjne na twarz czy regularny manicure to podstawa dobrego samopoczucia. Czyjś wygląd potrafi olśnić, przyciągnąć uwagę, zdziwić czy odrzucić. Pewna manicurzystka odmówiła wykonania usługi po zobaczeniu swojej klientki. Dlaczego tak się stało?

Kobieta chciała tylko zadbać o paznokcie

Mieszkająca w Kalifornii Jeniffer udała się któregoś razu do salonu kosmetycznego, aby zadbać o paznokcie. Było wyjątkowo gorąco, więc zdecydowała się założyć sukienkę. Kobieta cierpi niestety na autoimmunologiczną chorobę, toczeń rumieniowaty, która objawia się także uczuleniem na słońce, na którego skutek powstają na jej skórze plamy i wysypka.

Kosmetyczki w salonie po zobaczeniu jej dłoni, odmówiły kobiecie wykonania pełnej usługi, argumentując to jej złym stanem skóry i infekcją zapalną. Kobieta próbowała wyjaśnić, na czym polega jej choroba i że nie grozi to żadnym zakażeniem, jednak pracownice nie chciały jej słuchać. Te chwile Jeniffer wspomina jako bardzo przykre i upokarzające.

  1. Pies schował się przed burzą do wanny. Wtedy kot zrobił niezwykłą rzecz, właścicielka szybko chwyciła za telefon
  2. Trudno uwierzyć, co w przeszłości połączyło Jaworowicz i Kurskiego. Niewielu wie o ich bliskiej współpracy w TVP
  3. Tragiczny wypadek w lubuskim. Niestety, nie żyje dziecko, nie dało się nic zrobić

Jak zareagowała kobieta?

Kobieta zareagowała płaczem, nie mogła powstrzymać emocji. Poczuła się wyjątkowo podle potraktowana i upokorzona. Wciąż rozemocjonowana nagrała w samochodzie wideo, w którym opowiedziała o zdarzeniu i ostrzegła przed danym salonem.

Jeniffer w nagraniu zaapelowała również o ludzką wyrozumiałość i konieczność bycia miłym dla innych, ponieważ nie wiemy, co dana osoba przeżywa, na jakie schorzenia cierpi bądź co ją w życiu spotkało.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

kobieta
fot. unsplash.com/rashid khreiss

Regularny manicure to niemalże podstawa dla większości kobiet.

Jeniffer bardzo przeżyła złe zachowanie kosmetyczek. Nawet po niej nie widać, że na coś choruje. Trzeba się dwukrotnie zastanowić, zanim kogoś osądzimy. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Katarzyna Dowbor nieźle namieszała, wystarczyło, że założyła perukę. Fani pomylili ją z Gessler, wszystko się nagrało
  2. Cała rodzina spała w namiocie. Nagle rozpoczął się koszmar, na oczach dziecka było o krok od tragedii
  3. „Taniec z Gwiazdami 11” wraca do TV. Wiadomo, kto zrezygnował z programu. Duże zmiany w obsadzie
  4. Żele antybakteryjne mogą zawierać bardzo groźny składnik. Agencja wydała pilne oświadczenie
  5. Natalia Klimas jest w ciąży, pokazała urocze zdjęcie. „Jedno na ramieniu, drugie pod sercem”
  6. Rodzice porzucili noworodka przy mrowisku. Szczegóły tylko dla osób o mocnych nerwach

źródło: popularne.pl

 

Poprzedni artykułMężczyzna na motocyklu potrącił małe dziecko. Nagranie wywołuje dreszcze, matka szuka sprawcy
Następny artykułSiostra Anny Przybylskiej pokazała porażające zdjęcie. Ostrzegła wszystkich, skutki są nieodwracalne
Redaktorka portalu Lelum.pl. Absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Miłośniczka wszelakich podróży, kuchni włoskiej, kryminałów i astronomii. W wolnych chwilach z niecierpliwością planuje kolejne wyjazdy.