Kobieta, która wybrała się na zabieg do salonu kosmetycznego nie mogła przewidzieć, jak zakończy się jej wizyta. Gdy kosmetyczka zobaczyła jej paznokcie… odmówiła wykonania usługi. Klientka jeszcze nigdy nie poczuła się tak upokorzona, a jej historia szybko obiegła media. Dlaczego doszło do tej nieprzyjemnej sytuacji?

Fryzjer, zabiegi pielęgnacyjne na twarz czy regularny manicure to podstawa dobrego samopoczucia. Czyjś wygląd potrafi olśnić, przyciągnąć uwagę, zdziwić czy odrzucić. Pewna manicurzystka odmówiła wykonania usługi po zobaczeniu swojej klientki. Dlaczego tak się stało?

Kobieta chciała tylko zadbać o paznokcie

Mieszkająca w Kalifornii Jeniffer udała się któregoś razu do salonu kosmetycznego, aby zadbać o paznokcie. Było wyjątkowo gorąco, więc zdecydowała się założyć sukienkę. Kobieta cierpi niestety na autoimmunologiczną chorobę, toczeń rumieniowaty, która objawia się także uczuleniem na słońce, na którego skutek powstają na jej skórze plamy i wysypka.

Kosmetyczki w salonie po zobaczeniu jej dłoni, odmówiły kobiecie wykonania pełnej usługi, argumentując to jej złym stanem skóry i infekcją zapalną. Kobieta próbowała wyjaśnić, na czym polega jej choroba i że nie grozi to żadnym zakażeniem, jednak pracownice nie chciały jej słuchać. Te chwile Jeniffer wspomina jako bardzo przykre i upokarzające.

  1. Biedronka wprowadza maseczki ochronne do oferty. Ich cena zwala z nóg, są inne niż apteczne
  2. Andrzej Duda przekazał informacje o nagłej śmierci. Nie żyje bliska mu osoba, wielu Polaków pogrążonych w żałobie
  3. ZUS wydał właśnie ważny komunikat do wszystkich Polaków. Każdy powinien się z nim zapoznać

Jak zareagowała kobieta?

Kobieta zareagowała płaczem, nie mogła powstrzymać emocji. Poczuła się wyjątkowo podle potraktowana i upokorzona. Wciąż rozemocjonowana nagrała w samochodzie wideo, w którym opowiedziała o zdarzeniu i ostrzegła przed danym salonem.

Jeniffer w nagraniu zaapelowała również o ludzką wyrozumiałość i konieczność bycia miłym dla innych, ponieważ nie wiemy, co dana osoba przeżywa, na jakie schorzenia cierpi bądź co ją w życiu spotkało.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

kobieta
fot. unsplash.com/rashid khreiss

Regularny manicure to niemalże podstawa dla większości kobiet.

Jeniffer bardzo przeżyła złe zachowanie kosmetyczek. Nawet po niej nie widać, że na coś choruje. Trzeba się dwukrotnie zastanowić, zanim kogoś osądzimy. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Do której będą otwarte sklepy w Wielką Sobotę? Godziny otwarcia marketów
  2. Bardzo ważne słowa szefa WHO. Chodzi o znoszenie ograniczeń i restrykcji
  3. Prawdziwa rewolucja w pierogach, jeden dodatek sprawia, że są obłędne. W życiu nie zgadniesz, jaki
  4. Nie masz skrzynki na listy? Masz niewiele czasu, by ją zdobyć, inaczej dostaniesz kosmiczną karę, która zrujnuje Cię finansowo
  5. TVP wyprowadziło ogromne zmiany w ramówce. Widzowie będą zrozpaczeni, pożegnają się z ulubionymi produkcjami
  6. Andrzej Duda przekazał przykrą wiadomość. Nie żyje członek Narodowej Rady Rozwoju

źródło: popularne.pl

Poprzedni artykułOgromny wzrost zakażonych, 10 zmarłych. Ministerstwo Zdrowia podało smutne dane o epidemii w Polsce
Następny artykułWiadomo, co z nieubezpieczonymi osobami, które zachorują na koronawirusa. Jest komunikat NFZ
Redaktorka portalu Lelum.pl. Absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Miłośniczka wszelakich podróży, kuchni włoskiej, kryminałów i astronomii. W wolnych chwilach z niecierpliwością planuje kolejne wyjazdy.