Kobieta wiozła swojego kota do uśpienia, kiedy zrobił coś rozczulającego. Ostatnia wspólna droga zbliżyła ich do siebie jak nigdy dotąd. Kot zachował się, jakby rozumiał, co zaraz się wydarzy. 

W życiu właścicielki szarego kota nadeszła trudna chwila, którą zapamięta do końca życia. Pożegnanie ze swoim czworonogiem jest jednym z najcięższych momentów dla właścicieli zwierzaków. Kot Andrew położył łapkę na dłoni swojej pani w geście zrozumienia. Wyglądał, jakby chciał pokazać, że dziękuje im za wspólnie spędzone lata.

Kobieta wiozła kota do uśpienia

Fotografię ukazującą kota z właścicielem zamieścił użytkownik portalu Reddit. Gest, który wykonał kot, jest przejawem zrozumienia dla właścicieli i prośbą o zachowanie spokoju. Kot Andrew jest wdzięczny za lata spędzone w kochającym domu wraz ze wspaniałymi ludźmi, którzy opiekowali się nim do samego końca. Nawet na ostatniej drodze byli przy nim i nie odstępowali go na krok. Pożegnanie tej dwójki łamie serca.

Niewyobrażalna strata

Właścicielka kota opowiada o ich wspólnym życiu w komentarzach pod postem. Przyznaje, że Andrew był jej oczkiem w głowie, a także, że traktowała go jak swoje maleńkie dziecko. Kiedy odszedł miał 15 i pół roku, co oznacza, że dożył sędziwego wieku. Ostatni rok życia był dla niego trudny, ponieważ ciężko chorował. Kobieta wiedziała, że czas się żegnać, kiedy jej pupil przestał mruczeć, co wcześniej często słyszała. Mówi, że utrata przyjaciela jest ogromnym bólem dla każdego posiadacza zwierzęcia

Smutne jest, że nasi mniejsi przyjaciele żyją tak krótko, dlatego powinniśmy wykorzystywać każdą z chwil na bycie razem z nimi. Dzięki temu pozostaną na zawsze w naszych wspomnieniach i sercach. 

Zobacz zdjęcia:

kobieta
funzoo.pl, reddit.com

Kobieta wiozła swojego kota do weterynarza, żeby go uśpić.

kobieta
unsplash.com — Borna Bevanda

To, co zrobił kot, wzruszyło właścicieli. 

kobieta
unsplash.com — Paul Hanaoka

Ostatnia droga kota była dla nich trudnym, zapadającym w pamięć przeżyciem. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kobieta znalazła ciężko rannego psa w lesie. Niosła go przez 6 godzin, by mu pomóc
  2. Suczka ze schroniska podbija internet. Wszystko za sprawą uroczych wąsów
  3. Kotka nie opuszczała ciężarnej właścicielki na krok. Czuwała przy niej przez 9 miesięcy!
  4. Dotknął bezdomnego i chorego kotka. „Wszyscy mówili mi, żebym tego nie robił”
  5. Rasy psów, które zmieniły się najbardziej w ciągu ostatnich 100 lat. Różnica jest kolosalna

Źródło: funzoo.pl

 

 

Poprzedni artykułSebastian Fabijański o Piotrze Stramowskim i Katarzynie Warnke. Padły mocne słowa
Następny artykułBeata Tadla na zdjęciu z młodości. W wieku 21 lat wyglądała przepięknie
Redaktorka działu Zwierzęta w Lelum.pl. Absolwentka kierunku logopedia ogólna i kliniczna na Uniwersytecie Warszawskim. Uczennica i logopeda w Szkole Piosenki Elżbiety Zapendowskiej i Andrzeja Głowackiego. Od kilkunastu lat śpiewa jazz, poezję śpiewaną i piosenkę aktorską. Oczkiem w głowie są jej trzy psy, dzięki którym zainteresowała się tematem behawioryzmu. Uwielbia mazurskie tereny oglądane z grzbietu konia.