Kobieta szła ulicą Warszawy za rękę ze swoją 13-letnią siostrzenicą. Jak podaje warszawawpigulce.pl, nagle została zaatakowana i uderzona z całej siły w twarz. Sprawę nagłośnił  Piotr Pytlakowski, warszawski dziennikarz tygodnika Polityka. Pobita okazała się być dziennikarką i reportażystką.  Dziennikarz poszukuje świadków zdarzenia.

 – Około tygodnia temu została pobita znana dziennikarka, reportażystka. Dowiedziałem się o tym niedawno. W okolicy Galerii Młociny szła ze swoją chyba 13-letnią siostrzenicą. Trzymały się pod ręce – opowiada Piotr Pytlakowski na swoim profilu na Facebooku. Okazuje się, że kobiety stały się ofiarami z powodów homofobicznych.
 
 
Kobieta – dramtyczne pobicie na ulicach Warszawy
 
Dziennikarz przybliżył, jak cytuje warszawawpigulce.pl, jak przebiegła dramatyczna sytuacja:
 
 – Jakiś mężczyzna zaczął krzyczeć: K****y je***e lesby! Uderzył pięścią w twarz dziennikarki. Silnie – złamał jej nos i spowodował sińce w okolicach oczu. Chłopak, który stał nieopodal, próbował napastnika powstrzymać, został pobity. Kobieta i dziewczynka uciekłyopowiada dziennikarz Polityki. 
 

W pierwszej chwili kobiety były w szoku i nie zadzwoniły na policję, natomiast jak podaje dziennikarz, okolica jest stale monitorowana i z łatwością będzie można odnaleźć sprawcę zdarzenia, czego, jego zdaniem nie chce się podjąć bielańska policja. 

  1. Wozy policji i pogotowia pod blokiem w centrum miasta. Trwa walka o życie dziecka
    1. Dramatyczne wspomnienia gwiazdy „M jak miłość”. Długo ukrywane szczegóły poruszyły fanów

Piotr Pytlakowski – A obok po cichu, toczą się prawdziwe dramaty. Bez reakcji.

Piotr Pytlakowski jest bardzo poruszony tą sytuacją. Z tego powodu, prosi o pomoc, by znaleźć świadków zdarzenia i pociągnąć oprawcę do odpowiedzialności:

 – Ta sprawa nie daje mi spokoju. Wszyscy pieprzą o tęczy i o prawach osób nieheteronormatywnych. Kłócą się o Margot. Czy p. Gozdyra miała prawo skrytykować tę osobę?! Szum, wzburzenie, wywalanie się z FB. A obok po cichu, toczą się prawdziwe dramaty. Bez reakcji – komentuje dziennikarz.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Dramat w rodzinie Lisów, ciężka choroba wygrała. Poinformowano właśnie, że nie żyje
  2. Brat Agaty Dudy przerwał milczenie i wyjawił całą prawdę. Odsłonił kulisy, odważne słowa
  3. Ojciec trójki małych dzieci błaga o pomoc. Liczy się każda sekunda
  4. Ostrzeżenie GIS. Pilnie wycofują popularne produkty z Biedronki i Żabki, natychmiast je wyrzuć
  5. Do sieci trafiło intymne zdjęcie żony Michała Żebrowskiego. Pokazała wszystko, przesada?
  6. Sokowi z kapusty przypisuje się cudowne właściwości. Prawdziwa witaminowa bomba, już po 2 dniach widać niesamowite efekty

źródło: warszawawpigulce.pl

 

Poprzedni artykułDowiedziała się o śmiertelnej chorobie. Tragiczna wiadomość dla fanów „M jak miłość”
Następny artykułKobieta związała dziecko taśmą. Niewiarygodne sceny w prywatnym przedszkolu
Redaktorka w Lelum.pl Kulturoznawca w specjalizacji teatralnej. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki.