Kobieta gdy się obudziła, zauważyła, że sprzed jej łóżka zginął but. Od razu wiedziała kogo posądzić, zawołała więc swojego psa i oskarżyła go o kradzież. Zwierzak nie pozostawił zarzutu bez odpowiedzi. Właścicielka nagrała całą sytuację.

Kobieta zauważyła, że brakuje jej jednego buta. Każdy, kto ma czworonożnego pupila, wie, że to oni są najczęściej sprawcami takich wydarzeń. W tym przypadku nie było inaczej.

Kobieta oskarża psa o kradzież

Pies, który jest pokazany w filmiku to husky. Husky to psy niezwykle inteligentne i bystre, które ciągle potrzebują pracować nie tylko fizycznie, ale też umysłowo. Dlatego to właśnie one są w domu największymi psotnikami. Ich potrzeba przygody wygrywa ponad dobre zachowanie. Chociaż w tym przypadku, pies zgubę zwrócił, ale w jaki zabawny sposób!

Pies rasy husky doskonale wie, co mówi do niego jego pani i o co ma pretensje. Postanawia jednak zabrać głos w sprawie, a po swojej wypowiedzi decyduje się zwrócić właścicielce zgubę. Ten filmik rozkłada na łopatki!

  1. Mama kazała synkowi za karę stanąć w kącie. Pies zareagował natychmiast
  2. Chłopiec został nagrany przez ukrytą kamerę. Pokazała, co robi z kotem sąsiadów
  3. Owczarek niemiecki orientuje się, że obcy mężczyzna chce podejść do dziecka. Zareagował natychmiast

Dlaczego psy podkradają nam odzież?

Kiedy w naszym domu zamieszkają szczeniaki, często bawimy się z nimi w najbardziej ulubioną psią zabawę. One nam coś przynoszą, na przykład piłkę, jakąś zabawkę, a my biegamy za nimi, próbujemy wyrwać im to z pyska. Psy kojarzą taką sytuację ze skupieniem na siebie uwagi i poczuciem bezpieczeństwa oraz przyjemnością zabawy. Gdy zdarza się, że spędzamy pół dnia na szukaniu rzeczy, której lokalizacji byliśmy pewni, a na końcu okazuje się, że sprawcą psikusa jest nasz pupil, musimy zwrócić na to zachowanie uwagę.

Psy kradną najczęściej buty, skarpetki, rzeczy, które będą mogły z łatwością pogryźć, bo to daje im poczucie bezpieczeństwa. Czasem, gdy kradzieże zdarzają się zbyt często, możemy odczytać je jako znak, że nasze pupile się nudzą, że poświęcamy im za mało czasu i chcą zwrócić na siebie naszą uwagę. Dlatego warto uczyć psa ciekawych zabaw, które nie będą miały nic wspólnego z naszymi rzeczami. Większość takich zabawek przygotujemy samodzielnie. Pies, gdy zajmie się na przykład wydobywaniem swojego ukochanego smaczka ukrytego w jakimś pudełku zaprzestanie czuć nudę, a brak nudy zakończy kradzieże. 

ZOBACZ ZDJĘCIA I WIDEO:

Oglądając filmik, nie można przestać się śmiać.

kobieta
youtube.com/ Rumble Viral

Husky, po swojej wypowiedzi, idzie wyjąć buta z kryjówki i oddać go swojej pani.

kobieta
pexels.com/ Julissa Helmuth

Husky to bardzo inteligentna rasa. Ten pies wymaga mnóstwa ruchu i jeszcze więcej uwagi, musimy pamiętać, że należy zapewniać mu także rozrywki intelektualne.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Przestraszeni mieszkańcy nie wychodzili z domów, bo po ulicy chodził lew. Nie mogli uwierzyć, gdy poznali prawdę
  2. Chłopiec chciał kupić szczeniaka z chorą łapką. Kiedy podał powód, właściciel zaniemówił
  3. Mężczyzna włożył psa do walizki i wyniósł z domu. Wszystko, co działo się później, łamie serce
  4. Dlaczego kot wyrzuca żwirek z kuwety? Przyczyna może zaskakiwać

Źródło: kochamyzwierzaki.pl, szczesliwyslon.pl

Poprzedni artykułDzieci Agnieszki Kotlarskiej są już dorosłe. 5 lat temu aktorka osierociła syna i córkę
Następny artykułKolekcja Sinsay x Atomówki w nowej odsłonie
Redaktorka w Lelum.pl Kulturoznawca w specjalizacji teatralnej. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki.