Kobieta, która w niedziele 5 lipca została wyciągnięta z Morza Bałtyckiego, wciąż pozostaje nierozpoznana. Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu, apelują o pomoc w zidentyfikowaniu tożsamości 50-latki. Obecnie znajduje się  w szpitalu, jest nieprzytomna.
 
Jak poinformowała policja, w niedzielę około godziny 17:30 w okolicy molo w Kołobrzegu, z Bałtyku została wydobyta kobieta. Wciąż nie ustalono jej tożsamości. Funkcjonariusze apelują o pomoc.
 
 
Kobieta wyciągnięta z Bałtyku
 
Kobieta o nieustalonej tożsamości, w dniu 05.07.2020 r. ok. godz. 17:30 została wydobyta z Morza Bałtyckiego na skutek akcji ratunkowej w okolicy molo w Kołobrzegu i została przetransportowana przez załogę karetki Ratownictwa Medycznego do Szpitala w Gryficach – poinformowała Komenda Powiatowa Policji w Kołobrzegu. 
 
 
Kobieta mimo przywróconej akcji serca jest nieprzytomna. Niestety, kiedy została odnaleziona, nie posiadała przy sobie dokumentów ani też jakichkolwiek przedmiotów, które pomogłyby ustalić jej tożsamość. Policjanci opublikowali zdjęcia oraz rysopis 50-latki.  
Policja prosi o pomoc w zidentyfikowaniu kobiety
 
Policja prosi o pomoc w zidentyfikowaniu osoby, którą wydobyto z Morza Bałtyckiego. Komenda opublikowała rysopis kobiety. 
 
Wiek ok. 50 lat, wzrost ok. 160 cm, waga ok. 70 kg, sylwetka kępa, włosy farbowane blond z widocznymi odrostami koloru siwego o długości ok. 40 cm. Twarz okrągła, uszy przylegające, nos mały okrągły, stopy długości ok. 20 cm.
 
Policja zwraca się z prośbą, by w razie rozpoznania kobiety skontaktować się z numerami telefonu: 477846511 lub 477846512.
 
ZOBACZ ZDJĘCIA:
 
Poprzedni artykułKim była mama Trzaskowskiego? Z Wikipedii nagle usunięto o niej jedną informację, wielu będzie zaskoczonych
Następny artykułPrezenterka „Pytania na śniadanie” przyznała się do dwóch zarzutów. Grozi jej gigantyczna kara, jest jej komentarz
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.